Bizimle iletişime geçin

Blog

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Yayınlanan

üzerinde

Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan bu büyü türü, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyü olup bu büyü kara büyüler arasında yer almaktadır ve bununla birlikte çok kısa zamanda sonuç elde edilen bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı ister ve gerçekten çok etkili bir büyüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılmaktadır. Kadınlar adet kanının üzerine belli dualar okutarak ve ya yaptırarak, istedikleri erkeklere yedirerek ve ya içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlü olup her kişide etki etme süresi değişmektedir ve yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyünün etkisinde olan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanırlar. Kadının sözünün dışına çıkmaz o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü önemsemez. O kadar bağlanırlar ki, sürekli o kadın ile vakit geçirmek ister yanlarından ayrılmak istemez. Böyle bir büyüye maruz kaldığını düşünen erkekler ve ya eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ettiklerinde mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ve ya eşiniz sizden tamamen uzaklaşır ve en sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış ve yok olmuş, çocuklar babasız kalmıştır.
Bu büyü çok etkili ve kötü bir büyüdür. Kimsenin böyle bir büyü yapmaya hakkı yoktur. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girer ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve bunun yanında o kadına odaklı yaşar. Böyle bir durumda mutlaka ilim sahibi birinden yardım almaları gerekir.
Adet kanı büyüsü ile erkekler kadınlarına ölene kadar bağlanırlar, bu büyüyü her hoca yapmaz ve ya yapamaz. Buna rağmen bu büyünün yapılma oranı oldukça yüksektir. Her kadın eşinin ya da sevgilisinin her zaman kendisine bağlı olmasını istediği için bu büyü çok yaygın olarak yapılmaktadır. Büyüler ne kadar günah olsa da insanlar böyle büyülerden hiçbir zaman vazgeçmemişlerdir. Adet kanı büyüsü bunlardan biridir.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   GİDENİ GERİ GETİRME ESMASI
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   SEVDİĞİNİ BAĞLAMAK İÇİN
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   VEFK İŞLEM SÜRESİ
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ KİMLERE TUTAR
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!