Bizimle iletişime geçin

Blog

ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR ?

Yayınlanan

üzerinde

Büyü türlerinin çok fazla olduğunu daha önce söylemiştik. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçirilerek yapılır. Büyünün ne olduğunu belirtmek gerekirse, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri her şeyi doğaüstü varlıkları kullanarak elde etme çabasıdır. Yine büyüler ilim sahibi kişiler tarafından yapılır. Bazı büyü türleri iyi niyetler ile yapılırken bazı büyüler de sadece zarar vermek kötülük için yapılır. Kötü büyüleri her hoca ve medyum yapmaz, bu büyüler için çoğunlukla papazlardan yardım isterler, bunun sebebi ise, kötü büyülerin birçoğu dinimizin uygun görmediği yollar ile yapılmasıdır. Bu büyülerde havyan uvuzları, kadının adet kanı, erkeğin menisi kullanılmaktadır.
Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan bu büyü, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyü türüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve yine çok kısa zamanda sonuç alınan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı ister ve gerçekten çok etkili bir büyü türüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılır. Kadınlar adet kanının üzerine belirli dualar okutarak, istedikleri erkeklere yedirerek ya da içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlü olup her kişide etki etme süresi farklıdır ancak yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyüye maruz kalan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkmazlar o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü dikkate almazlar. O kadar bağlanırlar ki, devamlı o kadın ile vakit geçirmek ister ve yanından ayrılmak istemezler. Böyle bir büyüye maruz kaldığını fark eden erkekler ya da eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederlerse, mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ya da eşiniz sizden uzaklaşır ve sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar babasız kalmıştır.
Bu büyü çok etkili ve kötü bir büyü türüdür. Kimsenin böyle bir büyü yapmaya hakkı yoktur. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girerler ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve sadece o kadına odaklı yaşar. Böyle bir durumda mutlaka ilim sahibi birinden yardım almaları gerekir.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ NE DEMEK?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ NE DEMEK?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   ÖLÜM BÜYÜSÜ NEDİR?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Bestami
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!