Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!


Muska söz konusu olduğunda her medyum veya her hocanın güvenilir olduğundan söz etmek zordur. Büyü ve benzeri pek çok farklı ruhani işlem gibi bu da fazlasıyla bilgelik gerektiren bir işlemdir. Ve Türkiye’nin pek çok yerinde olduğu gibi ankarada muska yapan hocalar da bulunmaktadır ama haklı olarak insanlar kime güveneceğine karar verememektedir. Eğer siz de ankarada muska yapan hocalar konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız uzun bir araştırma yapmanız önerilir. Zira ankarada muska yapan hocalar arasında kendini kanıtlamış, maneviyat açısından zengin ve işinin ehli biriyle çalışmanız daima yararınıza olur.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   BÜYÜ VE VEFK
Okumaya devam et

blog

Soğuyan Erkeği Geri Döndürmenin Yolları

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Hepimiz kusursuz bir ilişkinin hayalini kurarız. Romantizmin yoğun olduğu, sevginin her daim hissedildiği, türlü olumsuzlukların üstesinden gelindiği ve geleceğe dair kapılarının kolaylıkla açıldığı bir ilişkinin içerisinde olmak hayallerimizi süsler. Hayalimizdeki ilişkiye ulaşabilmek ve doğru insanla karşılaşabilmek için oldukça yoğun bir çaba sarf ederiz.

Günümüzde ilişkileri bulabilmek kadar, yürütebilmek de büyük önem taşıyor. Özellikle sosyal medya ve internetin hayatımızın içerisine bu denli dahil olmasıyla kıskançlık gibi problemler ortaya çıkıyor ve ilişkiler sekteye uğrayabiliyor. Bu gibi problemler ilişkide tarafların soğumasına ve karşılıklı kavgaların patlak vermesine neden olabiliyor. Elbette her ilişkide olumsuzluklar belirgin zamanlarda baş gösterebiliyor. İlişkide tüm problemlerin üstesinden gelebilecek gücü bulabilmek bazen karşılıklı sevgiyi daha güçlü hale getiriyor. Fakat problemlerin üstesinden gelmek maalesef sandığımız kadar kolay olmayabiliyor…

Örneğin, kıskançlıklar ve ilişkiye dışarıdan dahil olan fikirler yüzünden taraflar arasında türlü soğumalar ve uzaklaşmalar yaşanabiliyor. Bu noktada bir tarafın ilişkiyi ayakta tutabilmesi gerekiyor.

İlişkide soğuyan taraf erkek olduğu süreçte kadınlara çok fazla iş düşüyor. Erkeklerin daha sert bir karaktere sahip olması gibi nedenler kadınların soğuyan erkeği geri döndürme çalışmalarında türlü zorluklara neden olabiliyor. Soğuyan koca, soğuyan nişanlı ya da soğuyan sözlü hiç fark etmeksizin; soğuyan erkeği geri döndürme yollarını sizin için araştırdık. Gelin birlikte göz atalım:

Soğuyan Erkeği Geri Döndürmenin Yolları Nelerdir?

Düşünmesine Zaman Tanıyın

Erkekler ilişkilerde çoğu zaman mantıksal davranmayı seçerler. Bu yüzden soğuyan bir erkeği geri döndürmek için mantıklı düşünmek ve adım atmak gerekir. Bizden size tavsiye, soğuyan erkeği geri döndürmek için kalbinizin sesine yenik düşüp acele hareket etmeyin. Karşı tarafın düşünmesine ve kafasını dinleyerek mantıklı bir karar vermesine zaman tanıyın. Neticesinde mutlaka ilişkinizdeki mantıklı detaylar ortaya çıkacak ve doğru karar verilecektir. 

 • Devamlı mesaj atmayın ya da aramayın.
 • Hareketlerini kontrol etmeye çalışmayın ve belli etmeyin.
 • Belirli bir süre tanıdığınızı ona söyleyin.
 • Olgun ve mantıklı konuşmalar yapın.
 • Heyecanınıza yenik düşüp bir anda aramayın.
 • Tanımadığı numaralardan arayıp rahatsız etmeyin.
 • Çevresinden (arkadaş, anne, baba, kardeş) ulaşmak için çabalamayın.
Bunu da okuyun :   Etkili büyü çeşitleri

Nedenlerini Sorgulayın ve Çözüm Yöntemleri Arayın

Hayatta var olan her konuda olduğu gibi ilişkide yaşanan zorluklarda da öncelikle problemi yaratan olguların ortaya çıkartılması ve derinlemesine araştırılarak çözüm yöntemleri üretilmesi gerekiyor. Üretilen çözüm yöntemlerinin uygulanması ilişkinin eskisinden daha güçlü bir şekilde devam etmesine ve tarafların koşulsuz ilişkiye kendini adamasına olanak sağlıyor. Örneğin ilişkide soğuyan erkekleri çiçek ya da herhangi bir hediye ile geri döndürmeniz zor olabilir. Bu yüzden öncelikle konuşma yollarını aramalısınız. Soğuyan erkeğe, ilişkiden uzaklaşmasının nedenlerini sorun ve belirgin çözüm yöntemleri üretmeye çalışın. Neticede çaba gösterdiğinizi anlayacaktır.

 • Mantıklı çözüm yöntemleri üretin.
 • Olayı hemen çözeceğim diye karşı tarafın sıkılmasına neden olmayın.
 • Bireysel olarak düşündüğünüz nedenleri onunla paylaşın.
 • Çözüm yöntemlerini birlikte geliştirebileceğinizi hissettirin.
 • Soğuma nedenleri neticesinde düşünmesine fırsat tanıyın.

Gururunuzu Askıya Alın

Toplumda her zaman rağbet gören bir inanış olan “ilk mesajı erkek atar!” tavırlarına kapılmayın. Gururunuzu askıya alarak, soğuma nedenlerini bildiğiniz bir adama çeşitli çözüm yöntemleri sunun ve çabaladığınızı gösterin. Çabalarınız sizi düşük kılmaz, aksine ilişkiye verdiğiniz önemi gösterir. 

“Yazmıyorsa yazın, aramıyorsa arayın!” Dedik fakat, soğuyan kişinin ilişkiden uzaklaşmasına neden olacak şekilde daraltarak yapmayın. Yeri geldiğinde arayın, yeri geldiğinde sorun. Gururunuzun aşkınızı zedelemesine izin vermeyin.

Saygıyı Ön Planda Tutun

Ne olursa olsun karşınızdaki insanın sevginize dahil olduğunu unutmayın ve sizden soğusa bile saygı duymaya devam edin. Aynı zamanda karşı tarafa saygı gösterirken kendi öz saygınızı da kaybetmeyin. Ne olursa olsun hayatınızın çok değerli olduğunu ve türlü olumsuzlukların yaşamınızda her zaman yaşanabileceğini unutmayın.

Ümidinizi Gösterin

Her ilişkide olduğu gibi geleceğe yönelik umutların tükenmesi ve türlü olumsuzlukların yaşanacağına olan inanç, tarafların soğumasına ve ilişkinin yara almasına neden olabilir. Böyle durumlarda soğuyan erkeğe gelecekten umutlu olduğunuzu, geleceğe dair birçok hayalinizin olduğunu belli edebilirsiniz. Ümitli olduğunuzu çekinmeden göstermek, karşı tarafın da cesaret bulmasına olanak sağlayacaktır.

Bunu da okuyun :   SEVDİĞİNİ KENDİNE AŞIK ETMEK İÇİN BÜYÜ

İlişkinizin Önemli Detaylarını Hatırlamasını Sağlayın

İlişkinin önemli detaylarını hatırlamak ve geleceğe dair yapılan planları tetiklemek; soğuyan erkeğin ilişkiye yönelik bir düşünme sürecine girmesine olanak sağlar. Örneğin soğuyan erkeği ilişkiye geri döndürebilmek için ilişkinize dair önemli detayları hatırlatan anıları paylaşabilirsiniz. Bu yöntem hem karşı tarafın düşünmesini hem de sizin ilişkiye verdiğiniz önemi gözlemleyebilmesini sağlayacaktır.

Daha Güçlü Ayağa Kalkmanın Düşmekten Geçtiğini Unutmayın

Bazen daha güçlü ayağa kalkmanız için dibi görmeniz gerekebilir. İlişkilerde de durumun böyle olduğunu unutmamalısınız. Bazen ilişkilere ara vermek, tartışmak ya da sonlandırmak; ilişkinin daha güçlü başlamasına olanak sağlayabilir. Örneğin soğuyan bir tarafın olması, ilişkide bir şeylerin doğru gitmediğini ve düzeltilmeye muhtaç olduğunun göstergesidir. Bu neticede kırgınlık ve soğuma sebeplerine yönelik çözüm önerileri geliştirilerek, ilişkinin daha sağlam ayakta durabilmesi sağlanabilir.

Geri Tepecek Tavırlardan Kaçının

İlişkilerde kıskandırmanın ve ilgi gösterisinin soğuyan tarafı geri döndüreceğine dair bir inanış olabilir. Genellikle bu durum geri teper. Soğuyan bir erkeği başka adamlarla ya da çeşitli ilgi yöntemleriyle kıskandırmaya çalışırsanız daha fazla soğumasına ve ilişkiden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. 

 • Kıskandırmak için olmayan bireyler hakkında uydurma yazılar yazmayın.
 • Çeşitli fotoğraf ve videolar ile farklı mekanlarda eğlence temalı görseller paylaşmayın.
 • Geçmişinize yönelik bir şeylerin yeniden alevlendiğini ima etmeyin.
 • Soğuyan erkeği iğneleyici sözlerden ve sıfatlardan kaçının.

Yaşamınızın Önemli Olduğunu Unutmayın

Hayatta yaşanan olumlu anlar kadar olumsuz süreçler de söz konusudur. Tüm insan ilişkilerimiz bir dalgalanma sürecinden geçebilir ya da bozularak noktalanabilir. Bu gibi durumların sadece sizin değil tüm insanların başına gelebileceğini unutmayın. Soğuyan erkeği geri döndürmeye çalışırken başarısızlık gibi ihtimallerin de söz konusu olabileceğini hesaba katarak hareket edin ve her türlü ihtimalin varlığına kendinizi hazırlayın. Unutmayın, hayatınız çok değerli ve önünüzde uzun bir ömür var.

Bunu da okuyun :   Medyum Sevan Hoca

Soğuyan Erkeği Geri Döndürmek İçin Asla Yapmamanız Gerekenler

Soğuyan erkeği geri döndürmek için yapabilecekleriniz kadar yapmanızın sakıncalı olacağı hareketler vardır. Bunlar ilişkinizin daha da zarar görmesine neden olabilir ve kendinizi hiç istemediğiniz bir noktada bulabilirsiniz. Soğuyan erkeği geri döndürmek için asla yapmamanız gereken davranışları sıraladık, birlikte göz atalım:

 • Kendiniz olmaktan vazgeçerek, başka biri gibi davranmaya çalışmayın.
 • Üçüncü şahısların ve ilişkide yeri olmayan bireylerin sözleri ile ilişkinizi tehlikeye atmayın.
 • Düşünmeden hareket etmeyin.
 • Karşınızdaki insanı sürekli arayıp, mesajlar atmayın. Düşünmesine zaman tanıyın.
 • Size yapılmasını istemeyeceğiniz hareketleri karşı tarafa uygulamayın. Empati kurmaya çalışın.
 • Yalan söylemeyin ve doğrusunun ortaya çıkacağı uydurma yazılarla kıskandırmaya çalışmayın.
 • Kıskandırmak için birilerini ya da geçmişinizi kullanmayın.
 • Yaşanan tüm olayları ve soğuyan erkeği dalgaya almayın. İlişkinizin önemli olduğunu hissettirin ve çaba gösterdiğinizi belli edin. 
 • Saygısızlığa asla başvurmayın. 
 • Karşınızdaki kişinin sevgiliniz, eşiniz, nişanlınız, sözlünüz olmasının yanında bir insan olduğunu düşünerek hareket edin. 
 • Karakterinize ters tavırlar takınmayın.
 • Ümitsizliğe kapılmayın. 

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Okumaya devam et

blog

Soğuyan Kadını Geri Döndürmenin Yolları

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Hepimiz ruh eşimizi bulmak için hayatımız boyunca çaba gösteririz. Okuduğumuz kitaptan tutun, yediğimiz yemek türlerine kadar aynı olsun diyerek, kendimize uygun bir eş yolunda çırpınır dururuz. Kimi zaman hiç beklemediğimiz bir anda köşe başında belirir, kimi zaman da yıllarca çırpınıp dursak ne fayda!

Artık nostaljik bir kült haline gelmiş çarpışma ve ani tutulma sahnelerini hatırlıyorsunuz değil mi? Kızın elinde kitaplar, aniden köşeden dönen adamla çarpışır. Kitaplar yere düşer, ikisi de yere eğilir ve hop! Ani bir tutulma gerçekleşti! Her zaman aşkı bulmak bu kadar tutulmalı sahnelerle gerçekleşmese de çoğu zaman o anı yakaladığımız anda kaybetmemek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Aşkı bulabilmenin günden güne daha da zorlaştığı bu devirde ruh eşimizi bulduğumuz anda kaybetmemek için çaba göstermemiz gerekiyor. Günümüz şartları, sosyal medya ve geçmiş yaşamlar derken ilişkinin içerisine maalesef birçok olumsuz nokta dahil olabiliyor. Böyle durumlarda karşımızdaki insanın soğumasını ya da karşılıklı olarak bir soğuma evresini yaşamak zorunda kalıyoruz.

Kadınlar ilişkide bir çiçek gibi hissedilmek ister. Solmasın, soldurulmasın ve susuz bırakılmasın isterler. E haklıdırlar da. Böyle güzel çiçekler solmayı hak etmez.

Sosyal medya, arkadaş çevresi, geçmiş yaşam, yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar gibi sebepler kadının incinmesine ve ilişkide soğuyan taraf olmasına neden olabilir. Böyle durumlarda soğuyan sevgiliyi geri döndürmenin yolları erkeklerin ilişkideki kabiliyetine ve romantizm düzeyine düşer.

Buradaki söz konusu kadın ister sözlü, nişanlı ya da eş olsun. Soğuyan kadını, soğuyan nişanlıyı ya da soğuyan sözlüyü geri döndürme taktikleri hiç değişmez. Gelin, bu kutsal yollara birlikte göz atalım:

Soğuyan Kadını Geri Döndürme Yolları Nelerdir?

Düşünmesine ve Sizi Değerlendirmesine Fırsat Tanıyın

Her ilişkide olduğu gibi sizin ilişkinizde de soğuyan kişinin kadın tarafı olduğunda sürecin biraz daha sakin ilerlemeye ihtiyacı var. Dememiz o ki, kadının sakinleşmesine ve bir süre düşünmesine izin verin. Devamlı sıkmak, konuşmaya itmek, çözüm bulmaya çalışmak gibi yöntemler ilişkiden daha da soğumasına ve sizinle iletişimini kesmesine neden olabilir. Olabildiğince sakin ve olgun davranmaya çalışın. Soğuyan kadını geri döndürebilmek için sakin kalma aşamasında birkaç öneriyi sizlerle paylaşacağız.

 • Devamlı mesaj atarak karşı tarafın sıkılmasına neden olmayın.
 • Az ve öz konuşun.
 • İlişkinizin geleceğini düşündüğünüzü konuşmalarınızda hissettirin.
 • Konuşurken ilişki için çabaladığınızı gösterin ama abartmayın.
Bunu da okuyun :   SEVDİĞİNİ KENDİNE AŞIK ETMEK İÇİN BÜYÜ

Soğuyan kadının düşünmesine izin verin derken elbette onu tamamen boşlayın ve konuşmayın demiyoruz. İlişkiniz için çabaladığınızı mutlaka gösterin. Fakat bu çabanın sürekli konuşmalarınızla gölgelenmesine izin vermeyin. 

Soğuma Nedenlerini Araştırın ve Çözüm Yöntemleri Geliştirin

Herhangi bir kriz anında ya da problemde çözüm bulabilmek için öncelikle nedenlerin iyice araştırılması ve bu nedenleri yaratan olayların sebebinin anlaşılması gerekir. Hiçbir ilişkide sevgi ve aşk bir anda sönüp bitmez. Mutlaka açık kapılar vardır ve bu kapıların anahtarlarını bulmak nedenlerin araştırılmasından geçer. Diyeceğimiz o ki, ilişkide kadın soğuduğunda onu bu soğumaya iten sebeplerin araştırılması ve bu sebepleri yaratan olguların ortadan kaldırılması gerekir. Neticede karşınıza çıkan sebepler karşısında çözüm yöntemleri geliştirebilir ve olası krizlerin önüne geçebilirsiniz. 

Genellikle insanlar kavga ve tartışma anında nedenleri anlamayıp karşı tarafa sormak gibi bir tavırda bulunurlar. Bu tavır karşı tarafın anlaşılamadığını hissetmesine sebep olarak daha da soğumasını sağlayacaktır. Bu süreçte ilişkideki problemleri bireysel olarak araştırmanız ve çaba göstermeniz gerekir. Çabanızın karşılıksız kalmayacağına eminiz. Yeter ki ümitsiz olmayın.

Çaba Gösterdiğinizi Belirtin, Gurur Yapmayın

Gurur, ilişkilere ciddi anlamda zarar verebilir. Özellikle hatanızın farkındaysanız ve bu soğumanın sizin bir davranışınızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız; yaptığınız gurur ancak ilişkinin bitmesine neden olacaktır. Soğuyan eşi geri döndürmeye çalışırken mutlaka çaba gösterdiğinizi, ilişkinin kurtarılmasına değer verdiğinizi ve sevginizin hala taze olduğunu karşı tarafa gösterin. Gururun, ilişkinize olan inancı gölgelemesine izin vermeyin.

Hislerinizi Açıkça Belirtmekten Çekinmeyin

Soğuyan kadını geri döndürürken mantıklı bir şekilde konuyu konuşmaya çalışın. Bu duruma sebep olan olayların nasıl patlak verdiğini, nedenlerini ve sonuçlarını konuşun. İlişkinin geldiği noktada hislerinizi karşı tarafa yansıtın, üzgünlüğünüzü ve kalp kırıklığınızı karşı tarafa hissettirmekten çekinmeyin. Duygularınız karşısında gurur yapmak ancak size zarar verir.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Hatalarınızı Kabullenirken Öz Saygınızı Yitirmeyin

Bir kadın ilişkide her zaman karşı tarafı zinde ve güçlü görmek ister. İlişkide soğuyan kadını geri döndürmeye çabalarken hatalarınızı kabul edin. Fakat hiçbir zaman güçsüz kaldığınızı ve hayatınızın onsuz devam edemediğini öne sürmeyin. Öz saygınızı yitirmeden, karşı tarafa saygısızlık yapmadan ilişkinizi kurtarmaya çabalayın. Kendinize saygınızı yitirirseniz, karşı tarafa da saygı duyamayacağınızı unutmayın.

Sevginin Kırgınlıkların Üstesinden Geleceğini Unutmayın

İlişkide soğuyan eşi, nişanlıyı ya da sözlüyü geri döndürmeye çabalarken sevginin her şeyin üstesinden gelebileceğini unutmayın. Karşınızdaki insan sizi seviyor, önemsiyor ve hala değer veriyor. Sizden “neden?” sorusunu sormanızı ve ilişki için çaba göstermenizi istiyor. Gerekleri yerine getirdiğinizde karşınızdaki insanın sevgisi ile tüm zorlukların üstesinden geleceğini ve ilişkiniz için çabalayacağını unutmayın.

Geleceğe Yönelik Bir Adım Atın

İlişkide geleceğe yönelik adımlar düşünüldüğünde bu süreçlerin çok uzun olması ilişkideki tarafların soğumasına ve bir çıkmaza girmesine neden olabilir. Soğuyan kadın nişanlınız, sözlünüz ya da sevgiliniz olması durumunda ilişkiyi bir üst noktaya çıkartmayı deneyebilirsiniz. Örneğin evlenme ya da nişan tarihini öne almayı teklif edebilirsiniz. Böylece soğuyan kişinin ilişki içerisindeki çıkmazlardan bir nebze kurtulmasını ve daha sağlıklı düşünebilmesini sağlayabilirsiniz.

Hiçbir Şeyin Hayatın Sonu Olmadığını Unutmayın

İlişkiler biter, hayatlar sonlanır ve dünyanın düzeni bir şekilde işler. İlişkinizi eski haline döndürmek için çabalarken, her ilişkinin sonlanma ihtimalini olduğunu, aşkın eskisi gibi kalmadığını ve olumsuzlukların hayatımızın her noktasında karşımıza çıkabilme ihtimalini unutmayın. Soğuyan kadın, soğuyan nişanlı, soğuyan sözlü, hatta soğuyan eş bile evliliğini bitirmek isteyebilir. Bunlar normal durumlardır ve herkesin başına gelebilir. Başınıza böyle durumlar geldiğinde hayatın sonu olmadığını düşünmeli ve yıkılmamalısınız. Karşınızdaki insanla ilişkinizi kurtarmak için her yolu denedikten sonra yeri geldiğinde ceketinizi alıp çıkmayı da göze alabilmelisiniz. Hayatın size ait olduğunu ve olumsuzlukların yaşamın her noktasında karşımıza çıkma ihtimalinin olduğunu unutmayın.

Bunu da okuyun :   Gerçek Medyum

Soğuyan Kadını Geri Döndürmek İçin Asla Yapmamanız Gerekenler

Aşk bu, insana her şeyi yaptırıyor. Biliyoruz ki aşkın doruk noktasına geldiğimizde hepimiz kolları sıvayıp dünyanın tüm çılgınlıklarını yapabilecek potansiyele erişebiliyoruz. Soğuyan kadını geri döndürmeye çalışırken bazen çok saçma yöntemlere başvurabilir ve karşımızdaki insanın ilişkiden soğumasına neden olabiliriz. Size soğuyan kadını geri döndürmeye çalışırken asla yapmamanız gerekenleri sıraladık, gelin göz atalım:

 • Devamlı arayıp rahatsız etmeyin. Düşünmesine zaman tanıyın.
 • Hayatınızın onsuz devam etmeyeceğini ve geleceğe dair tüm umutlarınızın tükendiğini söylemeyin. Hatta ima bile etmeyin!
 • Kıskandırmak için başka kadınlarla ya da geçmişteki ilişkilerinizde alakalı fotoğraflar atmayın.
 • Umursamaz tavırlarla yaklaşmayın.
 • Önemsediğinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.
 • Saygınızdan ödün vermeyin.
 • Sevginizi taze tutun ve ümitsiz olmayın.
 • Üçüncü kişilerin verdikleri fikirlerle hareket etmeyin.
 • Kulaktan dolma kıskançlık bilgileriyle karşı tarafı vurmaya çalışmayın.
 • Soğuma nedenlerini basite indirgemeyin. 
 • Kavganın dozunu büyütmeyin. Konuşarak halletmeye çalışın.
 • Kıskançlık ve intikam gibi seçeneklerle uğraşmak karşı tarafın sizden daha da soğumasına neden olacaktır.
 • İlişkinizin güzel zamanlarını düşünmesine olanak sağlayın ve geleceğiniz hakkında ümitli konuşun.
 • Ümitli olduğunuzu karşı tarafa yansıtın. 
 • Negatif olmayın.
 • Ciddiyetten uzak ve dalgacı bir tavırla asla konuşmayın.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Okumaya devam et

blog

Medyum Sevan Hoca Şikayet ve Yorumları

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Medyum Sevan hoca hileci, dolandırıcı mı? Medyum Sevan Hoca şikayet ve yorumları ile değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Medyum Sevan Hoca insanlara medyumluk konusunda hizmet eden kişi olarak kendini tanımlarken aynı zamanda yaptığı başarılı çalışmaları ile de onur duyduğunu dile getirmektedir. İnternette herkes istediği kimliğe bürünebildiğinden dolayı sahtekarların sayısı daha fazla. Kendisine medyum diyen ve bu çalışmaları hatasız yaptığını iddia eden çoğu kişi, aslında bir dolandırıcıdan daha fazlası değil. Muhtaç durumdaki insanları kandırarak, kendi çıkarları için kullanan bu insanlardan kaçınmak ve gerçek bir medyum hoca ile çalışmak her zaman çok önemlidir ve ilk tercihiniz olmalı. Medyum Sevan Hoca hakkında yorumlar şikayet ve tavsiyeler size ışık tutabilir.

Medyum Sevan Hoca Kim?

Çok ünlü medyumlardan biri olan  Sevan Hoca öncelikle işini çok fazla sevdiğini ve ilerleyen süreçte de aynı mesleği yapmaya devam etmek istediğini dile getirdi. Mesleğe ilk başladığı günden bu yana gerek psişik eğitimde gerekse kişilik olarak çok fazla ilerlediğini, bilgilerini paylaşmaktan her zaman mutlu olduğunu da ifade etmektedir. Çok sayıda medyum olduğunu ve kendisinin diğer medyumlardan her zaman çok daha farklı  bir tarzının olduğunu ve bu farklılığı da göstermiş olduğu başarılar sayesinde var olduğunu savunmaktadır. Ayrıca astroloji ve uzay bilimleri konusunda da çeşitli bilgileri olan Medyum Sevan Hoca’nın deneyim ve tecrübelerinin ışığında özel teknikleri ile geliştirdiği birçok ritüelleri bulunmaktadır. Keyifle büyü yapıp, bunların sonucunda da güzel gelişmeleri gördüğünde oldukça mutluluk duyduğunu da ifade eder.

Medyumun Sahtekar Olup Olmadığını Anlamanın Yolu

Araştırma yapmak hayatınızı değiştirecek kadar hayati bir önem taşımaktadır. İnsanların kandırılmaya çok müsait olduğu mevcut internet ortamında, medyumluk gibi konularda, çalışma yapmayı tercih edeceğiniz kişiyi iyi araştırmanız önemlidir. Bunu anlamanın En Kolay Yolu doğru yorumlar ve gerçek kullanıcı yorumlarının yer aldığı sitelerdir. Kesinlikle kimseye aldanmayın kendiniz iyi araştırın. Bu sayfa altındaki yorumları okuyun değerlendirin ve karar verin .

Bunu da okuyun :   SEVDİĞİNİ KENDİNE AŞIK ETMEK İÇİN BÜYÜ

Medyum Sevan hoca hakkında yorumlar ve şikayetler yer alan detaylara blog, şikayet ve tavsiye sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Dolandırıcı medyum hocalar, ağına düşürdüğü kişiden tek seferlik para alıp bırakmak yerine, sürekli bahaneler üreterek daha fazla para koparmaya çalışmaktadır. Bu gibi durumlar, başınıza gelmeyeceğini düşünseniz bile hiç beklemediğiniz anda, başınıza gelebilir. Çok tehlikeli ve profesyonel olan bu Dolandırıcılar, her zaman her şeyi kalıbına uydurarak insanları dolandırmaktadır.

Medyum Sevan hoca Dolandırıcı Mı?

İnsanlar arasında itimat sorunu eski çağlardan bu yana oldukça fazladır. Kesin olarak ayırt edilemeyeceğinden dolayı, bir medyumun dolandırıcı olup olmadığını anlamanın tek yolu, diğer insanların deneyimlerini incelemekten geçer. Dolandırıcı medyumlar kişilerin ailesinden bile para almak için uğraşır diyen medyum Sevan Hoca böyle insanlardan olabildiğince uzak durulmasında fayda olduğunu da söyler. İnternetin her yerinde görebileceğiniz yorum platformlarında, medyumlar hakkında yorumları ve şikayetleri gözden geçirerek, kararınızı mutlaka buna göre almanız gerekli. Müşterilerine son derece açık ve samimi olduğunu, itimatının karşılıklı duygular sonucunda oluşabileceğini de dile getirir. Medyum Sevan Hoca şikayetleri ve yorumları sayfasında hoca hakkında bilgiler bulunur.

Medyum Sevan Hoca  Yorumlar Neler?    

Yıllardır medyumların sayısının artış sayısı ile doğru orantılı olarak doğru ve işe yarar olanı seçmek zorlaştı.  Özellikle ikna konusunda eğitimli olmaları nedeniyle, insanları telefonda çok kolay kandırabilen bu kişilere karşı, her şeyden önce bilginiz ve araştırmanızla önlem alabilirsiniz.  Eskiden Daha önce deneyim sahibi olmayan, yüksek paralar isteyen ama yaptığı çalışmalarda olumsuz sonuçlar elde eden kişiler ile karşılaşıldığında bunlar hakkında olumsuz görüşlerin, bilgilerini belirtilmesini isteyen medyum Sevan, aksi takdirde işini severek, başarı ile hakkını vererek yapan diğer medyumların da adının kötüye yorumlanmasına sebebiyet verdiğini ifade etmektedir. Kendisinin bu işin içinde çok uzun süre yer aldığını deneyimlerinin ve eğitimlerinin oldukça iyi olduğunu da söylemektedir. Danışanlarından güzel sonuçlar elde ettiğinde en az onlar kadar sevindiğini de söyler. Medyum Sevan Hoca hakkında yorumlar ve şikayet yazılarında hoca ile ilgili çalışmalar yer alır.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ GÜNAH MIDIR ?

Medyum Sevan Hoca Sahtekar Mı?   

Sahte büyüler ya da çalışmalar yapılması insanların insani duyguları ile oynanması anlamına gelir. Medyum Sevan hoca özellikle aşk alanında yapılan ve yalan olan çok fazla sayıda çalışma olduğunu söylemektedir, sahtekar medyumlarla  görüşülmemesini önerir. Bu kişileri en başta anlamakta zor olacağını ama konuşmaya başladıktan sonra verdikleri vaatlerden yalan ya da doğru söylediklerini bulabileceklerini söylemektedir. Medyumlara  itimat edilir mi sorusu için araştırmalar yapmalısınız.

Medyum Sevan hoca hakında Şikayet Var Mı?

Verilen maddi ya da manevi emeklerin karşılığında dolandırıcı olan medyumlar sahtekar, şarlatan olarak adlandırılır. Medyum Sevan son zamanlarda artan sahtekar medyumların sayısına kendisinin de üzüldüğünü ve insanları kandırmanın son derece günah olduğunu belirtiyor. Böyle kişilerin aldıkları paraların da helal olmadığını ve insanlara sadece kötülük yapmayı amaçladığını söylüyor. Medyum Sevan yorumları ve şikayet sayfalarında bütün ayrıntılar yer alır.

Medyum Sevan hocaya Büyü Yaptıranlar

Birine kavuşamayanlar ya da sevgilisi tarafından terk edilenler, aşık olanlar  gibi çeşitli sebepler ile büyü yaptırmak isteyenler olabilir. Medyum Sevan hoca müşterilerinden imkansız olan herkesi aşık ettiğini, evlenmek istemeyenleri bile evlilik için adım attığını iddia etmektedir. Bu büyülerin bazı zamanlarda hemen tutuğunu bazı zamanlarda ise tutması için zamana ihtiyacı olduğunu da dile getirir yani dönemlere göre değişir( dolunay, tutulma vs gibi şeylerden etkilenir) . Aşk büyülerin yanı sıra  maddi yönden problemleri olanlara da yardım etmektedir. Borçlarını ödeyemeyen zor durumdaki insanların bu sayede kısa sürede refaha ulaştıklarını dile getirir. Nerede olursanız olun, hangi ilde olursanız olun hiç önemli değil, Medyum Sevan hoca size bir internet sayfasına girmek kadar uzak.  Medyum Sevan Hocaya işlem yaptıranlar yaşadıklarını blog şikayet ve tavsiye sayfalarına yazmıştır.

Bunu da okuyun :   Gerçek Medyum

Medyum Sevan Hocaya Vefk Yaptıranlar      

Büyülerle beraber vefk uygulamaları da medyumların uzmanlığındadır. Ama kişiler isterlerse medyumuları isterlerse de hocaları tercih edebilir. Her ikisinde de medyumların, hocaların çalışmaların incelenmesinin çok önemli olduğunu savunmaktadır medyum Sevan hoca , vefk işlemlerinin büyüler kadar kuvvetli ve kalıcı sonuçlar verdiğini söylenmektedir.  Farklı bilim türlerinden yararlandığına da değinin medyum Sevan hoca vefkler de sınır olmadığını, her geçen gün yeni yöntemler bulunabileceğine de söylemektedir . Medyum Sevan hoca hakkında şikayet ,yorum ve tavsiye sayfalarında vefklere ulaşabilirsiniz.

Medyum Sevan Hoca Web Sitesi

Medyum Sevan hoca “https://www.medyumsevan.com olan internet adresi üzerinden iletişime geçebileceklerini söylüyor. 05327855458 Telefon numarasından kolayca iletişime geçebileceklerini de belirtiyor. Hoca yaptığı çalışmalarda merak edilenleri, randevuları, daha önce büyü yaptırmış olan kişilerin karşılaştığı güzellikleri de cep telefonu numarasından aradıklarında ya da mesaj attıklarında anlattığını ifade ediyor.

Uygun olan tüm vakitlerinde elinden geldiğince yardımcı olduğunun da altını çiziyor.  

Medyum Sevan Hoca Yaptığı Çalışmalar

Medyum Sevan Hoca çalışma konularının genelde çok geniş olduğunu ve bundan ötürü de insanlara çok daha fazla faydasının olduğunu ifade ediyor. Medyum Sevan hoca kendine has yöntemleriyle ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı malzemeler ve tarifler ile uygulamalar yaptığını, diğer medyumları irrite etmeden kendine has, özgün olarak çalıştığının da altını çiziyor. Büyü yapmanın kreatif olması kuvvetli olmasına dayandığını ve kreatifliğinin de yüksek olduğu için bu alanda da başarılı olduğunu söylemektedir. Tüm bunların yanında nazar değenler, yıldızları düşük olanlar için çok özel ve yine kendine has tarifleri olduğunu ve nazar sonucunda enerjisi düşenleri, etkilenenleri tekrardan eski haline getirdiğini de belirtiyor., nazar konusunda önlem alınmazsa daha da kötü sonuçlar ile karşılaşılacağı konusunda da uyarıyor ve ekliyor Her yaş grubundaki insana nazarın kolayca değebilir.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!