Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Astroloji yunanca yıldız anlamına gelen ‘astro’ ve bilgi anlamına gelen ‘logos’ kelimelerinden meydana gelmiştir. Astroloji, yıldızların ve gezegenlerin insanlar üzerindeki etkilerini araştıran ve yorumlayan bir bilim dalıdır. Astroloji oldukça eski bir tarihe dayanmaktadır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri vardır. Astrolojiyi kader olarak tanımlamak yanlıştır. Astroloji kader değildir, elbette her şey insanın kendi elindedir. Astroloji kişilerin dönemlerini inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanlarını, kişinin doğum haritasına bakılarak onu kısıtlayan, zorlayan alanları ve gecikmeleri gösterir. Elbette neler yapacağınız, nasıl hareket edeceğiniz tamamen sizin iradeniz içerisindedir. En şanslı olduğunuz bir dönemde bile olsanız hiçbir şey yapmadan durursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Ve aynı şekilde gezegenlerin size zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli olan azmi ve gayreti gösterirseniz tüm zorluklardan kurtulabilirsiniz. Hatta içinizde var olan ancak farkında bile olmadığınız gücü ortaya çıkarabilirsiniz.
Astrolojinin tarihi insanlık tarihi kadar eskiye dayanmaktadır. Tarihsel araştırmalara göre farklı çok sayıda uygarlık birbirlerinden bağımsız şekilde astroloji ile ilgilenmişlerdir. Hemen hemen bütün büyük uygarlıklar astroloji ile ilgilendiklerini açıklayan kanıtlar bırakmışlardır. Bu uygarlıklar arasında Mısır, Babil, Hint, Çin, Maya, Yunan, Roma ve Arap uyarlıkları yer almaktadır. İlk astrologların kim oldukları kesin olarak bilinmemektedir, ancak buldukları şeyleri ilk kaydedenler Kaldeliler’dir. Kaldeli uygarlığı (şimdiki Irak) M.Ö. 3000 yılında astrolojinin bilinen en özgün şekillerinden birini ortaya çıkarmıştır. Bazı uzmanlar tarafından astrolojiye ait ilk kayıtların M.Ö. 5800 yılına kadar gittiği düşünülüyor. Hindistan, Çin ve Maya uygarlığı astroloji bilimini M.Ö. 2000 yılında kullanmaktaydılar. Pitagoras ve Plato’nun yazılarında M.Ö. 500 yıllarında eski Yunanlılarda astrolojinin varlığından söz edilmektedir. Araplar ise M.S. 8. Yüzyılda Kuzey Afrika’da ve Doğu Akdeniz’de astrolojiyi kullanmaktaydılar. Albumasur ya da diğer adıyla bilenen Abu Maaschar’ın yazmış olduğu ‘’Introductorium in Astronomiam’’ adlı astroloji hakkındaki eser orta çağda tekrar önem kazanmıştır. Zodyak olarak bilinen burçlar kuşağının ilk astrolojik kayıtlardaki hali şimdiki halinden farklı durumdadır. Yunan matematikçi ve astronom Ptolemy tarafından M.S. 180 yılında şimdiki şekline getirilmiştir. Carl Jung’da bu yüzyılda astroloji hakkında yazılar yazmış ve insanın kişiliği ve motivasyonu hakkında çalışmalarını sürdürürken astrolojiden faydalanmıştır.

Bir önceki yazımız olan ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Buyu Belirtisi
Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blog

Medyum Hatice Abla Şikayet

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Medyumlardan söz edildiği zaman her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bazı şikayet başlıklarının açılması ve memnuniyetsizliklerin yaşanması neredeyse kaçınılmaz bir durumdur. Tabii gerçek mağduriyetlerin yanı sıra son zamanlarda artarak devam eden karalama kampanyaları da peydah olmuştur. Kaynağı bilinmeyen ancak medyum hatice ablayı rakip gören bazı dolandırıcılardan olduğu tahmin edilen bu medyum hatice abla şikayet başlıkları aslı astarı ve hiçbir kanıtı bulunmayan boş laflarla kendisine çamur atmanın derdine düşmüştür ancak medyum hatice abla şikayet alan bir medyum değildir ve düzenli müşterileri bulunmaktadır. Eğer medyum hatice abla şikayet türünden başlıklar görürseniz bu insan aklıyla dalga geçen iddialara kesinlikle ve kesinlikle itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Antalya medyum bulmak için uygun mudur?
Okumaya devam et

blog

Medyum Ramela

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Medyum hocalar, medyumlar ve hocalar olarak ayrılan üç ayrı meslek grubu da aslında aynı sektörde hizmet verirler ancak aralarında ince çizgiler tabii ki de bulunur. Buna rağmen hepsi sizlerin sorunlarını kökten çözüme kavuşturma adına vardır. Bu isimler arasında sivrilenlerden biri de medyum ramela olmaktadır. Peki medyum ramela kimdir? Bahsediyor olduğumuz medyum ramela ruhani işlemler hususunda işinin ehli medyumlardan biri olarak piyasayı domine eden isimlerdendir. Kendisi sayısız düzenli müşterisi ile güvenilir bir medyum olduğunu uzun zaman önce kanıtlamış olmakla birlikte her gün tescillemeye de devam etmektedir. Talep yoğunluğuna rağmen kimseyi hayal kırıklığına uğratmayan medyum ulaşım sağlayan herkese son derece kısa bir zamanda geri dönüş yapmakta.

Bir önceki yazımız olan ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   EL FALINDA VENÜS TEPECİĞİ NASIL YORUMLANIR ?
Okumaya devam et

blog

Medyum Ramela Kimdir

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar medyum hocalara neredeyse her fırsatta gider olmuştur ve bunun yanı sıra yalnızca medyum olarak anılan bir meslek grubu da bulunur. Bu iki meslek grubunun işlev açısından fazla farkı yoktur, ikisi de işlemleriniz için size memnuniyet ile yardımcı olmak için vardır. Burada akla gelen ilk medyumlardan biri olan medyum için medyum ramela kimdir sorusu sıkça sorulmaktadır. Peki medyum ramela kimdir ? Söz konusu medyum ramela kimdir denince ilk söylenmesi gereken şey kendisinin son derece ünlü ve sektörde köklü bir yeri olan bir medyum olduğudur. Maddi manevi her türlü problemde insanlara seve seve yardımcı olmaya devam eden medyum ramela her gün yüzlerce minnettarlık dolu mesaj ve yine yüzlerce yeni talebe rağmen sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   EL FALINDA KALP ÇİZGİSİ NASIL YORUMLANIR ?
Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!