Bizimle iletişime geçin

Blog

Ayırma büyüsü ne işe yarar?

Yayınlanan

üzerinde

Ayırma büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere birbirini seven iki kişiyi birbirinden uzak tutmak, ayırmak anlamına geliyor. Çiftlerin, kardeşlerin, iş ortaklarının ve benzeri karşılıklı ilişki türlerinin bitmesi için ayırma ritüeli uygulanıyor. Bu büyü başlangıçta kötü gibi görünse de aslında iyi niyetle de yapılabiliyor. Örneğin, çok yanlış bir kişiyle beraber olan birini kurtarmak, kötü giden ilişkiyi bitirmek, karşı tarafı ayrılmaya ikna etmek için ayrılık büyüsü yaptırılabiliyor. Bazen arkadaş, bazen ebeveynler bazense ayrılmak isteyen kişinin kendisi medyumlar aracılığıyla büyü-ritüel yaptırıyor. Büyülerde niyetin önemli olduğunu bilmelisiniz. Çünkü kimisi kıskandığı için ayırmak isterken kimisi kötü şeyler olmasın diye ayırmak isteyebiliyor. Her şey niyetle alakalıdır.

Ayrılık büyüsü hemen tutar mı?

Soğutma, ayırma ritüeli sabrettiğinizde mutlaka tutar. Hiçbir medyum, metafizik uzmanı ya da büyücü bunun için net süre belirtmez. Çünkü büyüler ve ritüeller yaptırıldıktan bir süre sonra tutmaya başlar. Yaptırdığınız ayrılık ritüeli için yıllarca beklemezsiniz elbette ama bazen günlerce ya da haftalarca beklemek gerekebilir. Ritüeli yaptırdığınız metafizik uzmanı zaten size bu durumu belirtir, sabretmenizi söyler. Size yaptırıldığı anda tutar ya da üç günde tutar diyen kişilere itibar etmeyin, işin uzmanlarına güvenin.

Ayırma işlemi için neler lazım?

Ayırma ve soğutma büyüsü yaptırılırken çeşitli bilgiler, malzemeler istenir. Bu malzemeler eşya, içtiği su, idrarı, kokusu, kıyafeti, kullandığı herhangi bir aksesuarı, saç teli olabilir. Birçok farklı büyü – ritüel olduğu için metafizik uzmanının yapacağı işleme göre malzeme değişir. Bilgi ise genellikle doğum tarihi gibi basit bilgilerden oluşuyor.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Karabüyü nasıl bozulur
Okumaya devam et

Blog

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk eden, giden sevgiliyi geri döndürme ya da giden eşi geri getirme ritüeli medyumların en çok yaptığı ritüeller arasında yer alır. Tartışma, fikir ayrılığı, soğukluk, üçüncü kişi problemi, maddi sorunlar ve benzeri binlerce sebep çiftlerin ayrılmasında rol oynar. Ayrılık sonrası pişman olan tarafın yaptırabileceği geri döndürme büyüsü, barış ortamının sağlanmasına yardımcı olur.

En etkili ritüellerden kabul edilen bu ritüel, çiftlerle birlikte arkadaşlık, aile ilişkilerinde de kullanılır. Bazen çiftler, kötü niyetli bir büyünün tesiri altında kalarak ayrılık yaşar. Gideni geri getirme büyüsü bu büyüyü bozar, soğukluğu kaldırarak yeniden bir araya gelmeyi sağlar. Elbette her büyü ve ritüel gibi bunun için de medyuma, alanında tecrübeli metafizik uzmanına gitmelisiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   EN ETKİLİ MUSKALAR
Okumaya devam et

Blog

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Kabala büyü olarak dillendirilse de büyü değil bir inançtır. Özellikle Amerika’da çok yaygın olan kabala inancı Yahudi öğretisidir aslında. Kişinin içindeki öze ulaşmayı ve irade dışında bir şey yaptırmayı hedefleyen kabala ritüeli, birçok ritüelde olduğu gibi kimlik bilgileri, fotoğraf verileriyle yapılır.

Kabala öğretisinde harflerin matematiksel değeri bulunur. Büyü kapsamında isimlerin kabala ilmine göre matematiksel değeri belirlenir, adeta bir şifre oluşturulur. Şifreler kişinin yaşamına müdahale etmeyi kolaylaştırır. Medyumlara göre kabala büyüsü 3 hafta, bir ay kadar bir zamanda etkisini gösterir.

Geniş kapsamlı bir ritüel olması nedeniyle bu süre içerisinde karşı tarafa ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki her istediğinizi bir cümleyle yaptırabilirsiniz. Sadece kabala şifreleri size yardımcı olur. Örneğin, karşınızdaki kişiyi kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz ya da partnerinizin size bağlılığını güçlendirebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Kara Büyü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yapıldığı taktirde kişinin hayatını olumsuz etkileyen kara büyü, kötücül büyü türlerindendir. Fiziksel ve ruhsal etkileri olduğu gözlenen bu büyü, çok iyi düşünülerek yaptırılmalıdır. Yaptırılacağı zamansa rastgele birine değil uzman medyumlara gidilmelidir.

Kara büyü kişinin yaşam rutinini bozucu etkiye sahiptir. Özgür iradeden yoksun bırakır, ilişkileri bozar, iş – ticaret hayatı zarar görür, fiziksel problemler yaşar. Birçok kötü etkiye sahip olduğu için her medyum tarafından yapılan bir büyü değildir. İşin uzmanı olmak, tecrübe sahibi olmak gerekir.

Kara büyü bozma işlemine ihtiyacınız olduğunda kesinlikle medyumların, metafizik uzmanlarının kapısını çalmalısınız. Kötü niyetli ritüeller, işlemler ancak güçlü bilgi, deneyim sonucunda bozulabilir. Tehlikeli büyü çeşitlerine maruz kaldığınızı düşünüyorsanız medyuma giderek sizi koruyucu büyüler yapmasını isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Büyünün Süresi ve Büyüyü Etkileyen Bazı Durumlar
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!