Bizimle iletişime geçin

Genel

Ayrılık Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Ayrılık ritüeli kara büyü grubunda yer alıyor. Birbirini çok seven iki kişinin ayrılmasını hedefleyen büyü bazen de boşanmaya ikna olmayan eşe, ayrılmaya yanaşmayan sevgiliye karşı yapılan ikna edici bir büyüdür. İki kişiyi ya da taraflardan birini soğutan, sevgisini azaltan büyü, zamanla etkisini gösterir. Bazen birbirini seven iki kişi aile baskısından ötürü evlenemez hatta çiftlerden biri ailesinin zoruyla sevdiğini bırakıp sevmediği biriyle evlenir. Böyle durumlarda sevgilisini istemediği bir evlilikten kurtarmak isteyenler de ayrılık, ayırma büyüsü yaptırır.

Ayrılık büyüsünün etkileri nelerdir?

Ayırma büyüsü etkisi güçlü olan bir işlemdir. Eğer doğru kişiye yani bir uzmana yaptırılmışsa ortalama iki hafta içerisinde sonuç verir. Aslında büyüler için net bir süre verilmez ancak güçlü, kara büyü dediğimiz türden işlemlerde medyumlar az çok süre verir, ortalama süreden bahseder. Ayrılık ritüeli, istenmeyen gelin / damat durumlarında dahi yaptırılır, etkisi gözlemlenir. Etkileri ise şöyle sıralanabilir;

  • Taraflardan birinin ilişkiden soğuması
  • Sürekli tartışma – kavga olması
  • Ayrılık kararının alınması

Bu ve benzeri etkiler büyü yaptırıldıktan sonra zamanla görülür.

Büyü evde yapılabilir mi?

Çoğu kişi evde büyü yapılır mı merak eder, yapmak ister. Ancak her işin bir uzmanı olduğu unutulmamalıdır. Büyü, ritüel, tılsım gibi işlemler uzmanlık ve tecrübe ister. Evde yapılabilecek tılsımlar hakkında yine bir medyumdan bilgi almalı, medyum rehberliğinde hareket etmelisiniz. Ayrılık, ayırma, soğutma, ara bozma büyüleri ve tılsımları için kendi başınıza bilgisiz hareket etmeyin, ters etki yaratabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Birine Kendine Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Necati Hoca
Okumaya devam et

Genel

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Büyü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk edip giden sevgili için yapılacak dualar çeşitlidir. En çok tercih edilenler ise geri döndürme büyüsü ya da aşk büyüsü olarak biliniyor. Gideni getirme amacıyla yapılan ritüellerde iki sevgilinin arasını yumuşatmak, yeniden bir araya gelmelerini sağlamak için hareket edilir.

Aşk ritüeli ise çiftlerin sevgisini, aşkını güçlendirmek amacıyla yapılır. Tartışma, kavga, iletişimsizlik, ilgisizlik, soğuma gibi sebeplerle gerçekleşen ayrılıklarda aşk tılsımı işe yarar sonuçlar veriyor.

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için birçok ritüel ve tılsım bulunuyor. Hangisinin yapılması daha doğru ancak bir uzman karar verebilir. Bu yüzden kendiniz değil bir metafizik uzmanı ya da medyum yapmalıdır bu büyüleri Yanlış büyünün daha büyük etkileri olacağını unutmayın.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Birine Kendine Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Ücretsiz medyum whatsapp
Okumaya devam et

Genel

Büyü yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü, ritüel, tılsım, işlem… Her biri dile kolay geliyor ancak yaptırmak zordur. Çünkü doğru medyumu, metafizik uzmanını bulup yaptırmak gerekiyor. Rastgele, azıcık bilgiyle, sıfır tecrübeyle ya da tamamen dolandırmak amacıyla ortalıkta gezenler büyü yaptırma konusunda çoğu zaman sizi kandırıyor, başınıza işler açıyor. Bu yüzden büyü yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. İşte size birkaç öneri;

  • Büyü yaptıracağınız kişinin medyum, metafizik uzmanı olduğundan emin olun. Tecrübesi mutlaka olsun. Hemen yaptırmadan önce bilgi alın, yoklayın.
  • Büyüden çok paraya odaklanan kişilere güvenmeyin.
  • İstenilen malzemeleri körü körüne hazırlamayın. Haram olan canlılarla ilgili malzemeler, parçalar kötü niyetli büyülerde kullanılabilir. Sorgulayın mutlaka.
  • Size birkaç saatte, bir günde tutar diyerek büyü tutma vaadinde bulunanlara hemen güvenmeyin. Hiçbir medyum net tarih vermez, yaklaşık tarih verir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Birine Kendine Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Nohut Büyüsü
Okumaya devam et

Genel

Büyüden Korunma Yöntemleri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü iyi niyetli ve kötü niyetli eylemdir. Habersizce, kötü niyetle yapılan büyüler, tesir ettikçe yaşamı olumsuz etkiliyor. Büyüden korunma yöntemleri bu tarz kötü niyetle yapılmış büyülerin etki alanını zayıflatıyor, adeta bir kalkan oluşturuyor. Medyumlar, büyüden korunma yöntemi için birçok şey öneriyor. En basit ve etkili yol, surelerden yararlanmak diyebiliriz. Büyüye karşı okunacak sure ve dualar şöyledir;

  • Felak suresi
  • Nas suresi
  • Ayetel Kursi

Büyüden korunmak için okunacak dualar haricinde neler yapabilirsiniz? Sürekli abdestli gezebilir, namaz kılabilir, bakara suresinin ayetlerini okuyabilir / dinleyebilir, Allah’ı zikredebilirsiniz. Kendinizi yine de rahat hissetmiyorsanız ya da bir büyünün yapıldığını düşünüyorsanız büyü bozma ya da koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum ve metafizik uzmanları bu konuda size yardımcı olacaktır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Birine Kendine Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Üzerimdeki büyü nasıl bozulur
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!