Bizimle iletişime geçin

Blog

BÜYÜ ALLAH IN BİLGİSİ DAHİLİNDE Mİ GERÇEKLEŞİR

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Büyüler ve her şey yüce yaratıcımız olan ALLAH ın bilgisi dahilinde gerçekleşir. ALLAH istemezse yaprak bile kımıldamaz. Bu yüzden ALLAH ın izni olmadan hiçbir şey gerçekleşmez. Kişinin kaderinde büyü olayı ile karşı karşıya kalmak var ise, kişi bunu mutlaka yaşayacaktır. Böyle durumlarda kişi kaderinde ne varsa onu elbette yaşar ve kişinin yaşayacağı her şey ALLAH izni dahilinde gerçekleşen şeylerdir. yine büyülerde aynı şekilde olur her zaman. Büyüler ALLAH ın izni dahilinde gerçekleşen durumlardır.

Canlı ve ölü hayvanlar ile yapılan büyüleri herkes bilir. Bu tarzda malzemeler ile yapılan büyülerin son derece etkili olduğu bilinir. Bu malzeme olarak kullanılan ve Genelde bu hayvanlar siyah renkli olarak bilinen hayvanlardır. Hayvanlar kesilerek veya boğularak öldürülmesinden sonra kanları harabe bir mekana akıtılarak büyü işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemdeki neden tam olarak kötü ruhların ve şeytanın böyle ortamları sevmesinden kaynaklı olur her zaman. Canlıların malzeme olarak kullanıldığı büyüler papaz büyüsü olarak bilinen büyüler arasında yer almıştır her zaman. Papaz büyüleri bir kimsenin ölümüne yol açmak veya aşk gibi farklı birçok amaçla yapılan kötülüklerdir.

Canlı veya ölü insanlar kullanılarak yapılan büyüler vardır. Ancak bu büyüler çok ciddi bilgi birikimi gerektiren büyülerdir. Ölü kemiği, kefen bezi gibi malzemeler seçilir ve bununla birlikte kullanılır ve aşk büyüleri en tercih edilen büyüler olmuştur.

Tütsüler ve bitki gibi malzemeler ile yapılan büyü işlemleri ise tütsüler kullanılır. Tütsüler hem inanç sisteminde hem de kültürel sistemde yer alır. Bunlarda Kullanılan bitkilerin yakılması ile ortaya çıkan dumanın yaydığı enerji kullanılır. Büyü çeşitleri her ne kadar fazla olsa da iki ana gruba ayrılır bunlar ak büyü ve kara büyüdür.

Bunu da okuyun :   KİMLER VOODOO BÜYÜSÜ YAPABİLİR?

Kara büyü kötü ruhlarla ve şeytanla ilgili olup doğaüstü güçler ile insanlara zarar vermek için kullanılan ve bununla birlikte tercih edilen bir araçtır. Bu büyü tamamen kötülük barındıran işlemlerden meydana gelir. İnsanların kendilerini kötü hissetmesi, hastalanması, işlerinin yolunda gitmemesi ve ölüm gibi birçok amaç ile kara büyü yaparlar. Kara büyü her geçen gün etkisini arttıran ve bozulması oldukça zor olan bir büyü yöntemi olmuştur. Kara büyünün çok eski antik çağlara dayandığı belirtilir ve orta çağ döneminde oldukça sık bir şekilde kullanıldığı bilinir.

Orta çağ bilim adamlarının Rabano Maura, ölü falına bakan kişiler; kötü duaları ile ölüleri canlandıran geleceği öngörüp sorulara cevap vermelerini temin eden kişilerdir ifadelerini dile getirmiştir. Ölüleri çağırabilmek için cesetlerin kanına ihtiyaç duyulur, çünkü bu işlemlere yardımcı olan cinler kanı sever ve yine her zaman kan isterler..

Kara büyü çeşitleri nelerdir?

Tamamen kötülük için işlem yapılan ve insanlara zarar vermek için yapılan kara büyü çeşitleri arasında sabun büyüsü, kaşık büyüsü, domuz yağı büyüsü, balmumu büyüsü, tırnak büyüsü, iğneli bebek büyüsü, at nalı büyüsü, ceviz büyüsü, voodoo büyüsü gibi birden fazla büyü türü yer alır. Örneğin kilit büyüsü kişilerin kısmetini kapatmak için yapılır, iğneli bebek büyüsü ölüm için yapılır, tırnak büyüsü insanın bilinçsiz bir şekilde birine bağlanması için yapılan büyülerdir. Vudu (voodoo) büyüsü en gerçek ve en tehlikeli kara büyülerden biri olarak yer alır. Kökeni Afrikaya dayanmaktadır ve Haiti de oldukça yaygın bir şekilde tercih edilir. Özellikle buradaki yerliler ve melezler kullanırlar.

 

Kırmızı büyü: çok kötü Kara büyülerden biridir. Kötü ruhların ve şeytanın büyüsü olarak tanınmıştır. Çeşitli ayinlerle kaz, keçi gibi hayvanlar kurban edilerek bu hayvanların kanları akıtılarak yapılır kırmızı büyü. Buna da vudu (voodoo) denir. Bunun amacı ve hedefi tamamen zarar vermektir ve kötü amaçlı bir büyüdür. Kırmızı büyüler bilinen en etkili, en tehlikeli ve en gerçek büyüler olarak değerlendirilir.

Bunu da okuyun :   KÖTÜLÜK BÜYÜSÜ

 

Kara büyüden nasıl kurtuluruz?

İlk olarak büyünün ne ve hangi amaçla yapıldığının öğrenilmesiyle başlanılır bu işlemlere. Bunu kendi başınıza öğrenmeyi ve aynı zamanda yapmayı aklınızdan bile geçirmeyin asla. Üzerinizde böyle bir büyü olduğunu düşünüyor ve ya hissediyorsanız işinde uzman olan bir medyuma gitmeniz gerekecektir. Size büyü yapılmışsa uzman medyum size söyleyecektir bunu ve büyünün etkisini yok etmeye çalışacaktır.

Büyülerin yapılış amaçları birbirinden çok farklı ve çeşitli olur. İnsanlar çok eski tarihler boyunca istedikleri her şeyi doğal ve normal yollar ile elde edemedikleri zaman büyü yolunu tercih etmişlerdir. Büyü yöntemi ile kişiler etki altına alınır ve büyü hangi amaç ile yapılmış ise kişi o yönde etki altına alınır. Büyüler bozulmadığı müddetçe büyü yapılan kişi büyünün tesirinden ve etkisinden maalesef kurtulamaz. Büyü yapan kişiler büyüleri kendi başlarına yapamazlar, yardım ve destek aldıkları ve cin dediğimiz ruhani varlıklar vardır, bu varlıklar cin olarak adlandırılan bedensiz ve dumansız ateşten yaratılmış ve bir bedene sahip olmayan ruhani varlıklarıdır. Büyü yapan hoca ve ya medyumlar cinler ile iletişim kurarlar ve konuşurlar, cinler ile dostluk kurduklarında, cinlerden yardım ve destek isterler. Büyüler yapılırken bir büyünün nasıl yapıldığı hangi duaların ve yine hangi malzemelerin kullanıldığı gibi tüm bilgiler cin dediğimiz anlattığımız ruhani varlıklardan alınır.

Büyüler her insanda farklı ve değişik etkiler meydana getirir ve yine bu büyüler bozulmadığı sürece büyü yapılan kişi büyünün etkisinden kurtulması mümkün olmaz. Burada insanın inanç seviyesi çok önemli bir yere sahip olur. Büyü yapılan kişi 5 vakit namazını kılıp sürekli abdestli gezen ve yine devamlı kuran okuyan biri ise Allah a tam anlamı ile bağlı insanlarda çok fazla etki etmez. Büyü Allah ın izni yapılan bir işlemdir. Allah ın izni olmadan büyüler ne yapılabilir ne de etki edebilir. Büyüler büyük islam alimlerine ve hatta peygamber efendimize dahi yapılmış bir işlemdir. Büyüler yapıldıklarında herkeste farklı etki gösterir ve böyle bir durumda sabır ve tevekkül devreye girer. Allah a tam olarak bağlı biri büyünün etkisinden okuduğu dualar ile bir nevi korunabilir ancak yeterli olmadığı durumlarda vardır.

Bunu da okuyun :   HACAMAT BÜYÜ BOZAR MI

Yukarıda belirtilen şeyleri yapmayan kişiler büyüden elbette çok daha fazla etkilenir. Büyüler ile insanlar yoğun bir şekilde negatif etki altına alınır. bu etki insanlara psikolojik zarar vermesiyle birlikte sağlıklarını bozacak düzeye bile gelebilir. Büyülerden uzak durmak ve korunmak isteyen kişiler mutlaka dua etmelidir. Büyülere karşı okunan dualar bolca ve devamlı okunduğunda büyünün etkisi çok güçlü olmayabilir. Eğer kişi yapılan büyü ile baş edemiyor ise, ilim sahibi insanlardan yardım alması kişinin elbette yararına olacaktır. İfade ettiğimiz gibi dualar ile büyünün etkisi azaltılabilir. Bunun için duaları bolca okumak gerekmektedir.

Bu anlatılandan sonra her şeyin ALLAH izni ile olduğuna ve aynı zamanda yapıldığını çok net görebiliriz. Büyü yapmak ve ya yaptırmak büyük günahlar arasında yer almasına rağmen insanlar yapmaktan ve ya yaptırmaktan vazgeçmemişler ve büyük günahlar işlemişlerdir. büyünün iyisi kötüsü yok, hepsi yasak ve haram kılınmıştır.

 

 

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : SABUN BÜYÜSÜ BOZMA

Okumaya devam et

Blog

Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Hangimiz sihirbazlık yeteneğimiz olmasını  istemez ki? Bu sayede insanları yaptığımız gösteriler ile kendimize hayran bırakacak ve merak uyandıracağız. Sihirbazlık numalarını izleyen hemen herkes o numaraların nasıl yapıldığını merak etmiştir. Bu konuda araştırma yaparak gerek video izlemiş gerekse kendi başına deneme yapmıştır. Zamanla el alışkanlığı kazanacak ve her deneme sonrası bir öncekinden daha iyi yaptığınızı anlayacaksınız. Peki bu alıştırmaları nereden izleyerek yapabilirsiniz? Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım konu başlığında yer alan resimler ve altında yapılan açıklamalar sizlere sihirbazlık numaraları konusunda son derece yarar sağlayacaktır. Siz de etrafınız da bulunan insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bir an önce sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : SABUN BÜYÜSÜ BOZMA

Bunu da okuyun :   BÜYÜLER İLLA DA MUSKAYLA MI OLUR
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna Ruhanileri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ruhlar alemi insanların bariz merak ettiği fakat bir o kadar da ilgilenmekten kendisini sakındığı bir durumdur. Çünkü gerek izlenilen dizi ve filmlerden gerekse söylentilerden ruhların korktucu varlıklar olduğu düşünülüyor. Bundan sebep bu konulara kendisini dahil etmek istemeyen kişiler soluğu dua etmekte ve Allah’a sığınmakta buluyor. Çünkü dua etmenin kişiye verdiği güven ve sağlamış olduğu rahatlık paha biçilemez. Dua ederken de herhangi bir dine mensup kişinin dua ediş  şekli farklılık gösterebilir. Fakat din hocaları dua ederken kişilerin zikretmesi gereken bazı cümleler veya kelimeler olduğunu söylüyor. Özellikle de Esma’ül Hüsna’da yer alan Yüce Allah’ın 99 isminden bazılarını zikretmek oldukça önem taşımaktadır. Esma’ül Hüsna ve ruh alemi ile bağlantı kurulabileceğini düşünen kimseler akıllarına Esma-ül Hüsna Ruhanileri var mıdır? sorusunu getiriyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca ulaşılamamıştır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : SABUN BÜYÜSÜ BOZMA

Bunu da okuyun :   KİMLER VOODOO BÜYÜSÜ YAPABİLİR?
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Esma’ül Hüsna okumak kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak olumlu yönde etkiler. Çünkü bazen günün yorgunluğu bazense kronik olarak yaşadığımız yoğun stres bizleri derinden etkileyebilir. Bu gibi olumsuz durumlardan bir an önce kurtulmak için dua etmek en etkili yollardan birisi oluyor. Her insanın dua etme şekli farklı olduğu gibi amacı da farklıdır. Dua ederken istediğimiz bir konu hakkında esma zikretmek din hocaları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bir durumdur. Peki esmalar nasıl okunur? Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu? Esma zikretme yolları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda söz sahibi olan din hocaları Esma’ül Hüsna’nın sayı ile okunmasını doğru bulmadığını söylemekte.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : SABUN BÜYÜSÜ BOZMA

Bunu da okuyun :   KİMLER VOODOO BÜYÜSÜ YAPABİLİR?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!