Bizimle iletişime geçin

Blog

Büyü Bozma İşlemi Kaç Günde Etki Eder?

Yayınlanan

üzerinde

Medyum hocalara başvuran danışanların sıklıkla talep ettiği istekleri büyü yapma veya büyü bozma işlemleridir. Danışan kişi iyi ya da kötü bir amaca hizmet doğrultusunda sevdiği ya da sevmediği birisine büyü yaptırmak ister. Medyum hoca bu durumu anlayışla karşılar. Fakat yapılan büyü etkisini gösterdiği zaman danışan bu sefer de medyum hocaya büyüyü bozdurmak için başvurur. Danışan kişinin bu aşamada en merak ettiği soru ise Büyü Bozma İşlemi Kaç Günde Etki Eder? Meslek etiği kurallarını dikkate alarak mesleğini yerine getiren hiçbir medyum hoca büyü bozulma işleminin kaç gün içerisinde gerçekleşeceğini kesin bir dille tarih vererek ifade etmez. Gün ay yıl olarak tarih veren büyücüler sözde medyum hocalardır. Büyü yapılma aşamasının kaç gün süreceği, kaç gün içinde gerçekleşeceği önceden bilinirken, büyü bozma işleminin ne kadar sürede gerçekleşeceği konusunda kesin bir tarih bulunmamaktadır. Fakat büyüler zorluk derecesine göre sınıflandırıldığı için  kimi büyü kısa zamanda bozulabilirken kimi büyünün bozulması da günleri ayları bulabiliyor. 

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : Büyü Bozulurken Fiziksel Belirtiler

Bunu da okuyun :   Büyü Kaç Günde Bozulur?

Blog

Sevgilinin Adet Kanını İçmek

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyüler hayatın içerisinde yer alan her türlü olumlu olumsuz olaylara karşı yapılan ve çözüm sağlayan uygulamalardır. Halk arasında büyü yaptırmak hoş karşılanmaz çünkü büyülerin yanlızca kötü bir amaca hizmet etmek için yapıldığı bilinir. Fakat büyülerin, arası bozulan çiftleri tekrar bir araya getirmek gibi iyi tarafları da vardır. Bu büyülerden birisi de erkek arkadaşına adet kanı içirerek çiftlerin arasını düzeltmesini sağlamak. Sevgilinin Adet Kanını İçmek ne anlama geliyor?  sorusunu da genellikle erkekler merak eder ve arama motorlarından yanıt beklerler. Sevgilinin Adet Kanını İçmek başta kulağa hoş gelmese de, bu büyüyü yaptırmış kişilerin yorumlarından büyünün etkili olduğu görülür. O yüzdendir ki araları limoni olan çiftler bu büyüyü yaptırarak erkek arkadaşını tekrar kendine bağlar.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : Büyü Bozulurken Fiziksel Belirtiler

Bunu da okuyun :   SÜBYAN NEDİR?
Okumaya devam et

Blog

Soğutma Büyüsü Bozulduğunu Nasıl Anlarız?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

İyi ve kötü amaca hizmet amacıyla büyüler 2’ye ayrılır. Halk arasında genellikle kötü büyüleri yaptırdığımız için büyülerin her zaman kötü bir amaca hizmet ettiğini ddüşünürüz. Bu amaca hizmet eden büyülerden bir tanesi de soğutma büyüsüdür. Genellikle çiftlerin arasını bozmak, arasını açmak için sevmedikleri kişi tarafından soğutma büyüsü yapılır. Büyüler yapılırken ve bozulurken birtakım belirtiler gösterirler. Peki Soğutma Büyüsü Bozulduğunu Nasıl Anlarız? Genellikle sevilmeyen kişiler tarafından yapılan soğutma büyüleri, bozulduğu zaman kişide ruhsal ve fiziksel bazı değişiklikler görülebilir. Büyünün etkisiyle içe kapanan, derin düşüncelere dalan kişi, büyünün bozulması sonucunda hayata pozitif bakmaya başlar. Daha neşeli ve hayat dolu bir hal alır. Soğutma büyüsü kötü amaca hizmet eden büyüler arasında yer aldığı için bozulması da uzun sürer. Kişi bu süre zarfında sabırlı olmalıdır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : Büyü Bozulurken Fiziksel Belirtiler

Bunu da okuyun :   Sevgilime Adet Kanı İçirdim
Okumaya devam et

Blog

Sevgilime Adet Kanı İçirdim

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Çiftler, sevgililer  bazı anlarda ortak noktaya varamayıp tartışabiliyorlar. Ve hatta bu tartışma bazen ayrılıkla sonuçlanabiliyor. Bu ayrılığa son verip tekrar kavuşmak için taraflar farklı çözüm yolları arayışına giriyorlar. Bu çözüm yolları arasında çok eski tarihlerden beri yapılan büyüler de yer alıyor. Çiftleri yeniden birleştirmek ve aralarındaki bağı kuvvetlendirmek için yapılan, adet kanı içirme büyüsü son dönem yaşanan ayrılıklarda sıklıkla tercih ediliyor. Kızlar,  Sevgilime Adet Kanı İçirdim aramız düzelir mi? sorusunu sosyal medya platformlarında aratarak veya medyum hocalara başvurarak bu büyüyü yaptırmış kişilerden bilgi alıyorlar. Bu büyü kara büyü listesinde yer almaktadır. Yani eğer büyü tutarsa büyünün bozulma ihtimali de o kadar güçleşir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : Büyü Bozulurken Fiziksel Belirtiler

Bunu da okuyun :   Adet Kanı İçirmek Kadınlar Kulübü
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!