Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Büyüler yapılırken doğaüstü varlıkların yardımları ile yapılırlar. Büyü işleri ile uğraşan herkesin mutlaka bu doğaüstü varlıklar ile bir iletişimi ve aynı zamanda dostlukları vardır. Hiçbir hoca ve ya medyum bu varlıkların yardımı olmadan ne bir bakım ve ya ne bir büyü sihir tılsım yapamazlar. Bu varlıkların adına cin denir. Dumansız ateşten yaratılmışlardır ve bir bedene sahip değillerdir. Bu varlıklar ile aynı dünyayı paylaşıyor olsak bile boyut yönünden farklıyız, insanlar üçüncü boyutta yaşarken onlar dördüncü boyutta yaşamaktadırlar. Bu boyut farkı sebebi ile onlar gündüzü yaşarken biz geceyi yaşamaktayız. Cinlerin yaşamları bizimki ile çok benzemektedir. Biz nasıl yiyip içiyorsak onlar bizler gibi yer ve içerler. Yine insanlar gibi büyür yaşar ve ölürler, bizden farkı ise, onların bir bedeni yoktur ve enerjiden oluşurlar, insanlar onları göremezler ancak onlar bizi görebilirler. Yine onların da müslüman olanı ve olmayanı vardır. Bunu yanında iyi olanı ve kötü olanı da vardır. Aslında onların bizimle bir ilgisi yoktur. İnsanlar bazen onlara yanlışlıkla zarar verirlerse onlarda insanlara zarar vermek isterler ve bu sebepte kişiye musallat olurlar, musallat olan cin iyi ise rüyalarına girer ve sorar, kötü ise kişiyi sürekli rahatsız eder ve bırakmaz. Yine bu varlıklar büyü yapılmaları için kullanılırlar insanlar tarafından. İnsanlar onların gelmeleri için davet açarlar ve onlarla iletişim kurmak isterler. İnsanların onları görmesi mümkün değildir, ancak cinler insanları görebilirler. cinlerin bir bedeni olmadığından insanlara ancak bir hayvan ya da bir insan kılığında gözükebilirler.

Büyüler yapılırken cin dediğimiz bu varlıklardan yardım alınır. yine bakım yapılırken onların yardımı alınır. Hoca ve medyum kişi hakkındaki bilgileri kişinin üzerinde olanları ve bunun için yapılması gereken bütün bilgileri dostluk kurdukları cinlerden alırlar. Cinler onlara yapılacak işlemleri ve bilgiyi verecektir. Hoca ve medyumlar bu bilgiler ile büyüyü yapacak ve ya bozacaktır, hoca ve medyumlar cinler ile birlikte hareket etmektedirler. Aralarında dostluk oluştuğu için cinler her zaman onlara yardım edecektir.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ CİNLER ARACILIĞI İLE Mİ YAPILIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİNLERLE NASIL BAĞLANTI KURULUR
Okumaya devam et
1 Yorum

1 Yorum

 1. esref

  25 Temmuz 2020 at 16:59

  selamlar yazılarınızı okudum basarılar dılerım.bır kac sorum var elbet;
  1/buyun cınlerle yapılabılecegının semavı dınlerle asla baglantısı olmayan bır kıtabesı kanıtı varmıdır ?
  2/sıhır hakkında prof.yorumunuz bedır sıhır hk.da varlıgına yada oncekı varlıgına delaleten olumlu yazılara ılıskın yazıların var ıse bunun ıcın de 1.sorumum aynısıyla akabınde sıhır mantıken enerjı alt yapılı olmasını dusunur ısek (yakın ıhtımal)cınlerın buyudekı alt yapısı kıfayesızlesırmı ?
  3/cınlerın bızlerı gorebıldıgı hakkında ,bunun sahsen ılahı haksızlık oldugu net kanatım ıle oyle degılmıdır_?tesekkurler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blog

Büyü Bozma Duası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar kendilerine yapılan ruhani işlemlerin kara büyü adı verilen türünden ciddi manada zarar görebilirler ve hayatlarının her türlü alanında bu kara büyünün getirdiği aksaklıklar ve talihsiz durumlardan ötürü kalıcı hasar kalması dahi söz konusu olabilir ki bu çok korkunçtur. Burada büyü bozma duası gibi garantili yöntemlere sığınırız. Peki nasıl yapılır bu büyü bozma duası ? Öncelikle bu işlemi en etkili yapabilecek kişi işini ustalıkla icra eden, ömrünü mesleğine adamış bir medyum hocadır. Söz konusu büyü bozma duası işlemi için hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir medyum hocayla iletişime geçmek tam anlamıyla şarttır çünkü tıpkı bedensel bir hastalıkta doktora gittiğimiz gibi ruhani bir sıkıntıda da işi çözmesi için bir profesyonele sığınmak ertelenemez.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ CİNLER ARACILIĞI İLE Mİ YAPILIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   MUSKA YERE DÜŞERSE
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozma

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Eğer üstünüzde herhangi bir kötü enerji, bunaltı gibi bazı karanlık hisler ve genel olarak hayatınızın işleyişinde daha önce olmadığı kadar çok ve sıklıkta aksamalar görüyorsanız, bu farkında olduğunuz şeyler bir çeşit kara büyü belirtisi olabilir ve ihtimal çok yüksektir. Bu durumda derhal bir büyü bozma işlemi gerekir. Söz konusu büyü bozma işlemi durumunuza özel olarak medyum hocanız tarafından seçilir ve üstünde büyü olan pek çok kişinin geri dönüşüne göre işlemin ardından her anlamda büyük bir ferahlama söz konusu olur. Eğer büyü bozma tarzında bir ruhani işleme ihtiyacınız olduğu izlenimine sahipseniz en kısa zamanda ihmal etmeden usta bir medyum hoca ile görüşme sağlamanız şiddetle önerilir zira kara büyü asla beklemeye gelecek kadar basit bir durum değildir.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ CİNLER ARACILIĞI İLE Mİ YAPILIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   EL FALINDA EVLİLİK ÇİZGİSİ VAR MI ?
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozan Hocalar

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar üstlerindeki kötü enerjilerden arınmış olmak ve öte yandan kötü niyetli insanlar tarafından kendilerine yaptırılan korkunç ruhani işlemlerden kurtulmak için büyü bozan hocalar tercih ederler. Bu son derece önemli bir konudur ve kesinlikle ihmale gelmez zira büyü bozan hocalar tarafından bozulmamış bir kara büyü hayatınızda tahmin etmeyeceğiniz kadar çok hasar bırakır. Bu durumda yapılması gereken ilk şey büyü bozan hocalar arasından kendimize maddi manevi en yakın hissettiğimiz medyum hocayı seçerek kendileriyle iletişime geçmektir. Her ne kadar talep çok yoğun olsa bile medyum hocanız en kısa zamanda size geri dönüş yapıp işleminize başlayacaktır. Hocanızı seçerken ustalığına ve düzenli müşterilerinden gelmiş olan kullanıcı yorumlarına dikkat etmeniz önerilir.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ CİNLER ARACILIĞI İLE Mİ YAPILIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Canbar aşk büyüsü tarifi dua
Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!