Bizimle iletişime geçin

Blog

BÜYÜ NEDİR NASIL YAPILIR

Yayınlanan

üzerinde

Büyü kavramı insanların doğal yollar ile elde edemedikleri her şeyi doğaüstü güçler kullanarak elde etmedeki tercih ettikleri yoldur. Çok etkili olduğu düşünülen ve bilinen çeşitli birçok büyü bulunmaktadır. Bu büyülerden bazıları şunlardır; sempatik büyüler; taklit ve temas büyüsü olmak üzere kendi arasında ikiye ayrılır, ak büyü, kara büyü, pasif ve aktif büyülerdir. Özellikle taklit büyüsüne çeşitli toplumlarda rastlamak olasıdır. Taklit büyüsü sevilmeyen ve hoşlanılmayan insanlar için yapılmaktadır. Taklit büyüsü kullanılarak bu kişileri tamamen zararsız hale getirmek amaçların başında gelmektedir. Taklit büyüsünü yaparken büyü yapılacak kişinin bir resmine ya da çamurdan yapılmış bir şekline ihtiyaç duyulur. Taklit büyüsünü yapmak için insanlar çeşitli yöntemler denerler. Taklit büyüsünde Perulu yerliler kaş, saç, kirpik, tükürük gibi malzemeler tercih etmişlerdir. Bu malzemeler kişinin balmumundan yapılan bir şekline yapıştırılır ve yedi gece boyunca balmumu eritilir. Amerikalı olan yerliler ise büyü yapacağı kişinin şeklini ağaçtan elde eder ve işlemi bu şekilde yapmaya başlar. Polinezya toplumlarında ise büyü yapılacak kişinin herhangi bir elbisesine ihtiyaç duyulur. Kişiden alınan elbise mezarın üstüne konur. Temas büyüsü adından da anlaşılacağı üzere biriyle temas halindeyken yapılması mümkündür. Bu büyünün yan yana bir iş yaparken veya da bu gibi durumlarda gerçekleşeceği düşünülür. Temas büyüsü istenilen bir şeyin her zaman aynı şekilde kalması için kullanılan ve amaçlanan bir büyü olup. Aktif ve pasif büyü ise iradenin güçlendirilmesi için uygulan bir büyü türüdür. Burada psişik güçler etki göstermektedir. Bu büyülerin yapılışı için çeşitli büyü formüllerine, dua ve beddua konularına hakim olmak önemlidir. Aktif olan kötü ve zararlı dış etkilerden kurtulmak içi yapılan büyüler ise pasif büyüler olarak adlandırılır. Pasif büyü zararlı büyülere karşı yapılan savunmayı nitelendirmektedir. Ak büyüler ise tamamen iyi niyetler güdülerek yapılan büyülere verilen addır. Ak büyülerindeki amaç genel olarak insanlara şifa vermek olmuştur her zaman. Ak büyülerle uğraşan kişiler iyi niyetli ve temiz ruhlu kişiler olarak bilinmektedir. Kara büyüler ise tamamen kötü amaçlar ile yapılan büyüler olarak bilinir. Kara büyülerde insanlara zarar vermek, kişilerin hiçbir işinin yolunda gitmemesini sağlamak, kişinin hastalanmasını neden olmak ve buna benzer durumlar hedeflenir. Ayrıca kara büyülerin insanların ölümüne yol açabildiği de bilinmektedir aynı zamanda.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   HACAMAT NİÇİN YAPILIR
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   HAVAS TILSIM VE AŞK İÇİN
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   En Etkili Medyumlar
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BAKIM NEDİR ? BAKIM YAPILMALI MI ?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!