Bizimle iletişime geçin

Blog

BÜYÜ ÖMÜR BOYU SÜRER Mİ

Yayınlanan

üzerinde

Büyü ömür boyu sürer mi sorusuna gelecek olursak eğer, kişi kendisine yapılan bu büyüden kurtulmadığı sürece evet ömür boyu bu büyünün etkisinden kurtulamayacaktır. Bu yüzden kendi üzerinde büyü olduğunu düşünen ve ya da hisseden herkes uzman birinin yardımı ile bunu öğrenebilir. İyi medyumun yapacağı bir bakım ile bu durum kolay bir şekilde öğrenilebilir. Bu yüzden doğru bir uzman seçmek çok önemlidir.

Büyüler yapıldığı zaman mutlaka cinlerden yardım alınarak ve aynı zamanda bilgi alınır. Cinler ile dostluk kurmuş hoca ve medyumlar büyü yaparken ve ya bakım yaparken onlardan yardım ister ve gerekli olan tüm bilgiler cinlerden alınır. Her hoca ve medyumun mutlaka yardım aldığı cinler vardır. bu cinler Müslüman cinler olup ve zararsızdırlar. Cinlerin kötü olanları ise tabiki şeytanidir, amaçları sadece musallat oldukları kişiye zarar vermektir. Onların akıl ve bedenleriyle oynar ve kişiyi hayattan bezdirir duruma getirir ve uzaklaştırırlar, musallat oldukları kişiyi öyle bir hale getirirler ki, kişi ölmeyi dahi düşünebilir. bir hoca ve medyumdan yardım alınmaz ise, kişinin ölüm ile burun buruna gelmesi düşünülebilir. İnsanlar cinlere istemeyerek zarar verdiklerinde ise bedelini mutlaka ödeyecektir. Zarar verdikleri cin Müslüman ise sadece rüyalara gelirler ve rüyalarda uyarırlar eğer ki kişi hatasını anlamaz ise en son korkutarak kendilerini gösterirler. Eğer zarar verdikleri cin kötü ise, kişi bundan elbette büyük zararlar göreceklerdir. Böyle bir durumda kalan insanların alanında uzman birinden yardım almaları şarttır, başka türlü kurtulamazlar.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapıldığını ifade etmiştik . yapılan büyülerde cinlerin büyük bir faktörü vardır. Büyüler ya faydalı ve yararlı amaçlar ile ya da kötü amaçlar ile yapılırlar, kötü amaçlar ile yapılan büyüler için cinler kullanılır ve yine bazı büyülerde büyü yapılan kişiye cinler gönderilecektir. Cinler büyü yapılan kişiyi mutlaka etkiler. İyi büyüler yani yapıldığında Müslüman cinler görevlendirilirler ve kimseye bir zararları dokunmaz. Kötü büyülerde ise durum tam tersidir.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ OLUP OLMADIĞI NASIL ANLAŞILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİNLER İNSANLARA MUSALLAT OLUR MU
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ OLUP OLMADIĞI NASIL ANLAŞILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİNLER İNSANLARA MUSALLAT OLUR MU
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ OLUP OLMADIĞI NASIL ANLAŞILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİNLER İNSANLARA MUSALLAT OLUR MU
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ OLUP OLMADIĞI NASIL ANLAŞILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   ÜCRETSİZ SU FALI BAKIMI
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!