Bizimle iletişime geçin

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Aşık Etme Büyüsü Günah Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   ERKEĞE BÜYÜ YAPMANIN YOLLARI
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan Aşık Etme Büyüsü Günah Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ TUTMA SÜRESİ
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşık Etme Büyüsü Günah Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİN ÇARPMASI BÜYÜ YOLUYLA MI OLUR ?
Okumaya devam et

Blog

Aşık Etme Büyüsü Günah Mı?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyüler çok çeşitli maddi ve manevi sebepler ve ihtiyaçlar nedeniyle tercih edilir. Aşk da insanların hayatında önemli yer kaplayan ve uğruna birçok şeyin feda edilebileceği bir olgudur. Aşk hayatlarını istedikleri gibi şekillendirmek veya normal seyrini değiştirmek isteyen kişiler aşkla alakalı büyülere sık başvurabilirler. Aşk konulu büyülerle alakalı en sık sorulan soru aşık etme büyüsü günah mı sorusudur. Bu büyü çok güçlü ilahi güçler içerdiği için her medyumun yapamadığı düşünülmektedir. Aşık etme büyüsü tek bir kalıba sığmayan bir büyü çeşididir. Yani; kendi arasında etki ve kalıcılık bakımından sınıflara ayrılabildiği için aşık etme büyüsü günah mı sorusuna net bir cevap verilemeyebilir.

Bir önceki yazımız olan Aşık Etme Büyüsü Günah Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   ASLAN BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!