Bizimle iletişime geçin

Blog

CİN MUSKASI

Yayınlanan

üzerinde

Cin muskasını anlatmadan önce cinleri biraz da olsa anlatmakta fayda var. Cin dediğimiz varlıkların bir bedeni yoktur ve bizim gibi sıradan normal insanların gözle görmeleri mümkün değildir. Bu cin dediğimiz bedensiz varlıklar ateşsiz dumandan yaratılmışlardır ve kendi içlerinde yine Müslüman olan ve olmayanları vardır. Büyülerde Müslüman olmayan cinler kullanılır ve bu Müslüman olan cinler insanlara zarar vermezler. Büyü yolu ile kişilere musallat olarak gönderilen cinler ise büyü yapılan kişiye ciddi zararlar verebilmektedir. Bu yüzden cinlerin Müslüman olmayanlarına çok dikkat etmek gerekir ve insanların bu cinlerden olabildiğince uzak durmaları korunmak için dua okumaları gerekmektedirler, Müslüman olmayan cinlerinde grupları vardır ve bir grup cin taifesi tamamen şeytanidir ve kötü olan her şeye hizmet ederler ve cin grubu insanların ölümlerine dahi sebep olabilirler.

Bir kişiye cin musallat olmuş ise kişi öncelikle metafizik uzmanı bularak bu uzman kişiden yardım almak zorundadır. Kişi bir muska hazırlatmadan önce kişiye musallat olan cinden kurtulması gerekir ancak bu şekilde muska hazırlanabilir. Kişiye musallat olan cinden kurtulduktan sonra kişiye cin muskası yapılarak kişi bu varlıklardan korunabilir. Cin muskalarında da yazılan dualar farklıdır. Kişiler muska hazırlandıktan sonra muskayı takarken kişi yine de duaya devam etmelidir ki muska en iyi şekilde etki etsin. Bu şekilde yapıldığında daha iyi bir şekilde etki edecektir. Cinlerin bir kısmı var ki bunlardan korunmak ve uzak durmak çok zordur, musallat oldukları kişiye öyle bir bağlanırlar ki ondan kurtulmak daha zor hale gelmektedir. Bunlara ifrit denmektedir halk arasında ve bu varlıklar şeytani olurlar ve aynı zamanda çok arsız ve kural tanımak varlıklardır, bakımlar yapılırken davet açıldığı halde gelmeyebiliyorlar bunun nedeni ise kural tanımaz olmalıdır. Bu varlıklar musallat oldukları kişiyi kolay kolay bırakmazlar. Bu yüzden bu varlıklardan korunmak zor olabiliyor. Bu varlıklardan korunmak ve ya da kurtulmak için çok iyi bir uzmandan yardım almak gerekir. iyi olan uzmanın hazırlayacağı bir muska ile bu varlıklardan kurtulmak ve ya korunmak daha kolay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan CİN ÇARPMASI NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan CİN ÇARPMASI NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan CİN ÇARPMASI NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   RESİMLE AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan CİN ÇARPMASI NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BAĞLAMA DUASI
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!