Bizimle iletişime geçin

Blog

CİNLER İNSANLARA NEDEN MUSALLAT OLUR

Yayınlanan

üzerinde

Cinler insanlara iki nedenle musallat olurlar. Biri biz insanların cin dediğimiz bedensiz varlıklara bilerek ve ya bilmeyerek zarar vermesi bir diğeri de büyü yolu ile musallat olmalıdır. Cinler birçok yönü ile insanlara çok benzer. Biz cin dediğimiz bu bedensiz varlıkları elbette göremeyiz ancak onlar bizi görebiliyorlar. Onların da içinde peygamber efendimize itaat edenleri ve etmeyenleri bulunur. Yine bunun yanı sıra iyisi ve kötüsü de vardır. İyi ve Müslüman olan cinler insanlara zarar vermezler hiçbir zaman. Kötü olan cinler ise, insanlara zarar vermekten onları rahatsız etmekten keyif alıp hoşlanırlar. Cin dediğimiz bu varlıklar ile iletişim kuranlar ve dost olan insanlar olur. İnsanlar onlar ile dostluk kurarak onlara istediklerini yaptırmak isterler. Bu kişiler genellikle büyü ile uğraşan kişilerdir. Onlardan yardım alarak büyüleri yapar ve ya bozarlar. Cinlerden aldıkları bilgiler ışığında ve yöntemler ile insanların istediklerini elde etmede yardım ederler.

Cinler insanlara durduk yere elbette gelmezler. Ancak İnsanlar onlara zarar verdiklerinde gelirler ve ya bir büyü ile büyü yapılan kişiye gönderilirler. Farkında olmadan zarar verdiğiniz cin ve ya cinler iyi bir cin ise, size rüyalarda görünür ve sizi uyarır, eğer siz uyarıları dikkate almaz anlamaz iseniz, bu sefer son çare korkuturlar. Kötü olan ise, size mutlaka zarar vermek için gelir. Büyü yolu ile gönderilen cinler insanları sürekli rahatsız ederler. Böyle bir duruma maruz kalan kişiler mutlaka alanında uzman olan birinden yardım alarak bu durumdan kurtulmalıdır.

Şeytan ve cin, ikisi de dumansız ateşten yaratılmışlardır ve bir bedene sahip değillerdir. Şeytan aslında bir melek, ta ki cennetten kovulana kadar. yukarıda da belirttiğimiz gibi İnsanoğlunun kendisinden üstün olmasına tahammül edememiş ve isyan etmiştir. Bu yüzden cennetten kovulmuştur. Şeytan kıyamet gününe kadar insanları yoldan çıkarmak için her şeyi yapmasına izin verilmiştir. İnsanlar kötülük yaptıkları zaman ve ya kötülük için bir şeyler yapıyor ise, mutlaka şeytan oradadır ve o kişiye yardım ediyordur demektir, kötülük yapmak isteyen insanların genelde hayatındaki her şey çok iyi gider. Bunun nedeni şeytan ona her zaman yardım ediyor ki, dinden ve Allah tan uzaklaşsın.

Bir önceki yazımız olan CİN NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   MUSKA ETKİSİ NE KADAR SÜRER?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan CİN NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Mum Yakarak Geri Döndürme
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan CİN NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Kozmik Sihir Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan CİN NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Büyü Nedir Belirtileri
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!