Bizimle iletişime geçin

Blog

CİNLERLE NASIL BAĞLANTI KURULUR

Yayınlanan

üzerinde

Cinler alemi bağlantı kurmanın en iyi yolu davet açmaktır. Cinler çoğunlukla davet üzerine gelirler daha doğrusu çağırılırlar. Cinler ile bağlantı kuran ve ya bağlantı kurmak isteyen kişi mutlaka bu konuda bilgili ve tecrübeli biri olmalıdır. Aksi taktirde hiç beklenmedik şeyler ile karşı karşıya kalınabilir. Cinler ile iletişim davet yolu ile kurulabilmesinin yanı sıra cinler musallat olarak ta gelebilirler, musallat olarak gelen cinler ise kişilere büyü yolu ile gönderilirler. Bu gönderilen cinler çoğunlukla şeytani olurlar ve gönderildikleri kişilere büyük zararlar verebilirler.

Cinler Yukarıdaki şekillerde gelebildikleri gibi kişilerin onlara zarar vermeli ile de gelebiliyorlar, kişiler bilmeden ve istemeden cinlere zarar verebiliyor ve zarar verdikleri cin Müslüman ise çok zarar görmeden atlatabilir ancak zarar verdikleri cin Müslüman değil ise, o zaman kişi bu durumda zararlı olacaktır, çünkü zarar verdikleri cin intikam almak isteyecek ve tek başına da yapmayacaktır. Kişiyi rahatsız etmeye başlayacaklar, kişi öncelikle uykularında rahatsız olmaya başlar, uyku halinde kişiyi rahatsız ederek ve aynı zamanda korkutarak rahatsızlık vermeye başlayacaklar, kişi fark etmediği sürece bu uykuda korkmalar devam edecektir. Bir süre kişinin psikolojisi alt üst olmaya başlayacak ve kişi hayattan uzaklaşacaktır ve gece uykuları da haram olacaktır her zaman. Kişi böyle bir durumda bilir kişiden yardım alarak içinde bulunduğu bu durumdan kurtulması gerekecektir.

Büyü yolu ile gelen musallat cinler ise büyünün amacına göre kişiye etki edecektir. Kişiler bir şekilde cinler ile bağlantı kurarlar, bazen cinlerin alemine giderler uyku halinde, cinler bağlantı kurmak aslında çok zor değildir ancak burada önemli olan kişinin bundan zarar görmeden kurtulmasıdır. Cinler davete geldiklerinde enerji çok önemli bir hal alır, cinlerle bağlantı kuran kişilerin enerjileri çok yüksek olmalıdır ve gelen cinlerin enerjisi davet açan kişiden düşük olmalıdır, düşük olmadığı durumlarda kişiye zarar verebilirler ve davet açıp bağlantı kurmaya çalışan kişiye zarar vermeye başlayacaktır, kişinin enerjisi düşük olduğunda gelen cinler gitmeyebilir, bu yüzden çok dikkat edilerek yapılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan CİNLERLE İLETİŞİM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KISMET KAPALILIĞI
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan CİNLERLE İLETİŞİM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Bağlama Büyü Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan CİNLERLE İLETİŞİM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KISMET KAPALILIĞI
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan CİNLERLE İLETİŞİM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİNLER İNSANA MUSALLAT OLUR MU
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!