Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Sevgili kardeşlerim. Benim kesinlikle sosyal medyada (Instagram, Facebook vb) hesabım, profilim yoktur. Ancak adıma açılmış onlarca sahte hesap var. Bu hesaplardan insanlarla Medyum Sevan olarak konuşarak paralarını alıp sonra engelliyorlar. Lütfen bu tip dolandırıcılara, şarlatanlara inanmayın.

Aşağıda, Instagram’da Medyum Sevan Hoca yazınca karşınıza çıkan bir hesapla yapılan görüşmenin ekran kayıtları var. Medyum Sevan Hoca olduğunu iddia eden kişi önce “Ermeni değilim” diyor. İsminin Şahin Yardımcı olduğunu söylüyor. İşlem için 24-36 saat gibi imkansız bir süre veriyor. Ve 500 TL gibi komik bir para istiyor.

(Dolandırıcı olduğu daha buradan belli. Çünkü eğer dürüst biriyseniz 24 saat gibi bir süre vermezsiniz. 24 saatte işlem olmaz. 72 saat gibi kısa sürede sonuç veren çok kuvvetli işlemlerin de fiyatı kesinlikle 300-500 gibi komik rakamlar değildir.)

Müşterinin ısrarı sonucu daha sonra isminin Sevan olduğunu iddia ediyor. Ama hala Ermeni değilim diyor. (Oysa Sevan bir Ermeni ismidir. Ermeni değilsen ismin neden Sevan? Ermeniysen neden Arabi aylardan yani İslami işlemlerden bahsediyorsun?)

Ekran görüntüleri aşağıda. Instagram’da medyumsevanhoca, medyumsevanhocaa, medyum_sevan gibi isimlerle beni taklit eden bu tip kişilere kesinlikle itibar etmeyin. Bu hesapları derhal engelleyin ve Instagram üzerinden şikayet edin.

Not : Söz konusu Şahin Yardımcı isimli şahıs hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Kendisine inanarak para yatıranlar ve dolandırılanlar tarafından suç duyurusunda bulunulmuştur. Bunun da ekran görüntülerini ve belgelerini daha sonra paylaşacağım.

Arabi aylardan yani İslami işlemlerden bahsediyor ve 24 saat gibi imkansız bir süre veriyor. Üstelik 500 lira talep ediyor.
Parayı Şahin Yardımcı ismine yatırmasını istiyor ve Ermeni değilim diyor.
İsmi birden bire Sevan oluyor. Ama Ermeni değil 🙂 Sevan Ermeni ismidir.
Karşı taraf üsteleyince hırçınlaşıyor.
Dolandırıcı sahtekar medyumun hesap bilgileri. Sakın bu hesaba ve isme para göndermeyin.
Bu hesap bio kısmına “orijinal hesap” yazmış ve internet sitemin linkini koymuş. Oysa sahte ve taklit bir hesap. İTİBAR ETMEYİN.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   CİN MUSKASI

blog

Büyü Bozma Duası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar kendilerine yapılan ruhani işlemlerin kara büyü adı verilen türünden ciddi manada zarar görebilirler ve hayatlarının her türlü alanında bu kara büyünün getirdiği aksaklıklar ve talihsiz durumlardan ötürü kalıcı hasar kalması dahi söz konusu olabilir ki bu çok korkunçtur. Burada büyü bozma duası gibi garantili yöntemlere sığınırız. Peki nasıl yapılır bu büyü bozma duası ? Öncelikle bu işlemi en etkili yapabilecek kişi işini ustalıkla icra eden, ömrünü mesleğine adamış bir medyum hocadır. Söz konusu büyü bozma duası işlemi için hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir medyum hocayla iletişime geçmek tam anlamıyla şarttır çünkü tıpkı bedensel bir hastalıkta doktora gittiğimiz gibi ruhani bir sıkıntıda da işi çözmesi için bir profesyonele sığınmak ertelenemez.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   ÜMMÜSÜBYAN
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozma

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Eğer üstünüzde herhangi bir kötü enerji, bunaltı gibi bazı karanlık hisler ve genel olarak hayatınızın işleyişinde daha önce olmadığı kadar çok ve sıklıkta aksamalar görüyorsanız, bu farkında olduğunuz şeyler bir çeşit kara büyü belirtisi olabilir ve ihtimal çok yüksektir. Bu durumda derhal bir büyü bozma işlemi gerekir. Söz konusu büyü bozma işlemi durumunuza özel olarak medyum hocanız tarafından seçilir ve üstünde büyü olan pek çok kişinin geri dönüşüne göre işlemin ardından her anlamda büyük bir ferahlama söz konusu olur. Eğer büyü bozma tarzında bir ruhani işleme ihtiyacınız olduğu izlenimine sahipseniz en kısa zamanda ihmal etmeden usta bir medyum hoca ile görüşme sağlamanız şiddetle önerilir zira kara büyü asla beklemeye gelecek kadar basit bir durum değildir.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   ÜMMÜSÜBYAN
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozan Hocalar

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar üstlerindeki kötü enerjilerden arınmış olmak ve öte yandan kötü niyetli insanlar tarafından kendilerine yaptırılan korkunç ruhani işlemlerden kurtulmak için büyü bozan hocalar tercih ederler. Bu son derece önemli bir konudur ve kesinlikle ihmale gelmez zira büyü bozan hocalar tarafından bozulmamış bir kara büyü hayatınızda tahmin etmeyeceğiniz kadar çok hasar bırakır. Bu durumda yapılması gereken ilk şey büyü bozan hocalar arasından kendimize maddi manevi en yakın hissettiğimiz medyum hocayı seçerek kendileriyle iletişime geçmektir. Her ne kadar talep çok yoğun olsa bile medyum hocanız en kısa zamanda size geri dönüş yapıp işleminize başlayacaktır. Hocanızı seçerken ustalığına ve düzenli müşterilerinden gelmiş olan kullanıcı yorumlarına dikkat etmeniz önerilir.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   DİL BAĞLAMA DUALARI
Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!