Bizimle iletişime geçin

Blog

EL FALINDA SAĞLIKLA İLGİLİ NELER GÖRÜLEBİLİR ?

Yayınlanan

üzerinde

El falı dediğimiz bu fal türü çok yaygın bir fal türüdür. El çizgilerine bakarak yorumlar yapılır, her çizginin bir anlamı vardır ve her çizgi kişiye göre değişiklik gösterir. Parmak izi gibi kişinin elindeki çizgilerde her insanda farklı olduğu için benzersizdir. Bu fal türünü öğrenerek ve eğitimini alarak kişiler bu fala bakabilir. Her çizginin bir anlamı vardır çizgiler dışında kişinin hangi elini kullandığı parmak uzunlukları gibi şeylere dikkat edilerek kişi hakkında bilgilere ulaşılabilir.

Kişinin avuç içindeki çizgiler anlam ifade etmektedir. Belirgin üç çizgi vardır, birincisi aşk çizgisi, ikincisi baş çizgisi ve sonuncu çizgi ise yaşam çizgisidir. Hepsinin birer anlamı vardır, bunlara bakılarak kişi hakkında yorum yapılabilir hayatı hakkında bilgi sahibi olabilir. Kişinin sağlığı hayat felsefesi düşünce yapısı hayat uzunluğu hakkında da yorum yapılabilir. Yine parmak uzunlukları kişi hakkında bilgi verecektir. Örnek verecek olursak eğer, kişinin işaret parmağı elinin ikinci uzun parmağı ise bu kişinin paraya ve maddi olan her şeye önem verdiğini gösterir. Yüzük parmağı ikinci uzun parmak ise bu kişinin sevgi ve aşk dolu bir olduğunu ifade etmektedir. Elimizin ortasında en belirgin uzun çizgi hayat çizgisidir ve sağlıkla ilgili bilgilere bu çizgiden ulaşılabilir. Yanındaki çizgilerden ise yine sağlıkla ilgili bilgilere ulaşılabilir.

Kişiler el falı baktırmak istediğinde sıradan bir falcıya gitmeleri hata olacaktır. Bu alanda uzman olan kişilere gidildiğinde kişi en doğru bilgilere ulaşmış olur. Eldeki çizgiler her insanda farklı olduğu için bu falda herkese özel olarak bakılır. Her insanın çizgileri farklı olduğundan dolayı bunları yorumlamak zor olacaktır, bu yüzden bu alanda uzman olan birinden yardım almak en doğrusu olacaktır. El falı bakılması kolay gibi görünse de oldukça zordur ,her insanın bakabilmesi mümkün değildir, kişilerin bunun için eğitim alması tek başına yeterli değildir, hisler gerekir ki bunlar yorumlanabilsin. Sıradan insanların yapabileceği ve ya bakabileceği bir fal türü değildir. Bu yüzden bir uzmandan yararlanmak en doğrusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan EL FALINDA VENÜS TEPECİĞİ NASIL YORUMLANIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ ENERJİSİ
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan EL FALINDA VENÜS TEPECİĞİ NASIL YORUMLANIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan EL FALINDA VENÜS TEPECİĞİ NASIL YORUMLANIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan EL FALINDA VENÜS TEPECİĞİ NASIL YORUMLANIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!