Bizimle iletişime geçin

Blog

ERKEĞE BÜYÜ YAPMANIN YOLLARI

Yayınlanan

üzerinde

Büyülerin çok fazla olduğunu daha önce söylemiştik. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçirilir. Büyü, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri her şeyi doğaüstü varlıkları kullanarak elde etme çabasıdır. Yine büyüler ilim ve bilim sahibi kişiler tarafından yapılır. Bazı büyü türleri iyi niyetler ile yapılırken bazı büyüler de zarar vermek için ve kötülük için yapılır. Kötü büyüleri her hoca ve medyum yapmaz, bu büyüler için çoğunlukla papazlardan yardım istenir, kötü büyülerin birçoğu dinimizin uygun görmediği yollar ile yapılmasıdır. Bu büyülerde havyan uvuzları, kadının adet kanı, erkeğin menisi kullanılmaktadır.

Erkeğe büyü yapmanın birden fazla yolu vardır. Erkekler pek büyü işleriyle ilgili değildir, kadınlar büyü konusunda daha dikkatli ve bilgilidir. Erkeğe büyü yapmanın en etkili yolu ise, Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan büyüdür. kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyü türüdür, bu büyü kara büyüler arasındadır ve yine çok kısa zamanda sonuç alınan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırırlar ve gerçekten çok etkili bir büyü türüdür. Bu büyü kadınının adet kanı ile yapılır. Kadınlar adet kanının üzerine belirli dualar okutarak, istedikleri erkeklere yedirerek ya da içirerek kendilerine bağlar. Büyünün etkisi çok güçlü olup her kişide etki etme süresi farklıdır ama yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyüye maruz kalan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkamazlar o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü dikkate almaz. O kadar bağlanırlar ki, devamlı o kadın ile vakit geçirmek ister ve yanından ayrılmak istemez. fark eden erkekler ya da eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederlerse, mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım almak zorunda kalırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ya da eşiniz sizden uzaklaşır ve sonunda boşanma meydana gelir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar babasız kalmıştır. Kimsenin böylesine bir şey yapmaya hakkı yoktur. Bu yüzden büyü günahtır.

Bir önceki yazımız olan EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   İdrar Büyüsü Nasıl Bozulur?
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜNÜN YAN ETKİLERİ
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!