Bizimle iletişime geçin

Blog

ESMAÜL HÜSNA OKURKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Yayınlanan

üzerinde

Esmaül hüsna okunurken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır ve bu kişi bunları yerine getirerek esmaül hüsna yı okuması gerekmektedir. Kişi esmaül hüsna okumaya başlamadan önce ALLAH ın izni ile 2 rekat namaz kılması gerekmektedir. Kişi namazını kıldıktan sonra sessiz sakin ve yanı zamanda haram olan bir şeyin olmadığı bir yerde okunması en iyisi olacaktır. Kişi bunu da yerine getirdikten sonra elbette her şeyde olduğu gibi besmele çekip öyle okumaya başlaması gerekir. bilindiği üzere esmaların sayısı vardır ve kişi kaç adet okuyacağını ve bilir ve bunu ağır bir şekilde okuyarak yapması gerekmektedir. Esmayı her okuduğunda sonuna CELLE CELALÜHÜ (Yüce ve aziz ) denerek devam edilir. Bunların ardından kişinin haceti ve dileği her ne ise bu istenir. Şunu belirtmekte fayda var her zaman, kişi kendisi için hoş olmayan bir şeyi başkası için istemek amacı ile esma okumamalıdır.

Esmalarda adı geçen isimler EBCED İ KEBİR usulü ile hesaplanmış ve aynı zamanda hangi isim hangi hacet ve dilekler için kaç kez okunması gerektiğini bildirmiştir. Bu yüzden esmalar okunurken dikkat edilerek okunması gerekir ve kişi bunu kötü niyetler için asla okumamalıdır. Esmaların okunması büyük din alimleri tarafında ortaya konmuş ve bunları bizzat kendileri denemiş ve faydalarını görmüşlerdir ve bunların sayısı da ona göre belirlenmiştir.

Esmaül hüsna kısaca ALLAH ın güzel isimleridir ve yine bu isimlerin her biri ALLAH ın bir özelliğini ifade etmektedir. Bu esmaların her biri bir dilek için ve bu dileğin kabul olması hükmündedir. İnsanın başına gelen bir sıkıntı bir hastalık ve ya da bir musibet için belli esmalar vardır ve kişi bu esmaları okuyarak başındaki her ne ise onun yok olması umulur. Kişi bu esmalar ile dileğine kavuşması beklenir. Buna örnek verecek olursak hasta olan bir kişi ŞAFİ ismi ile ALLAH tan şifa bekleyebilir. Bu yüzden esmaül hüsnalar biz insanlara bir hediye niteliğindedir. Kişi bunları dileğine göre bolca okumalıdır.

Bir önceki yazımız olan ESMAÜL HÜSNA OKUMA ADETLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Gül Hoca
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan ESMAÜL HÜSNA OKUMA ADETLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Kağan Ücretleri
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan ESMAÜL HÜSNA OKUMA ADETLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NASIL YAPILIR ?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan ESMAÜL HÜSNA OKUMA ADETLERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NASIL YAPILIR ?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!