Bizimle iletişime geçin

Blog

EVDEKİ BÜYÜ NASIL BOZULUR

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın!  Eve Yapılan bir büyü var ise ve bu büyü kara büyü ise bunu bozmak için bazı işlemler gerekir. eve yapılan büyüyü bozma işini herkesin yapması mümkün değil. Bu büyüyü yalnızca bu konuda ve bu alanda uzman olan kişiler yani medyumlar ve hocalar bozabilir. Eve Yapılan Kara büyüyü bozabilmek için önce hangi amaçla yapıldığının öğrenilmesi önemlidir. Bunu da kendi başınıza öğrenmeniz mümkün değil tabi ki. Sadece işinde uzman olan gerçek bir medyum sizin için bunu öğrenecek. Eğer kendinize ve ya eve bir büyü yapıldığını, evde böyle bir etki olduğunu düşünüyorsanız bunun sebebini öğrenmeye çalışmalı dikkatli olmalısınız. Bu konuda yapabileceğiniz en doğru şey uzman bir hoca ve ya medyum bularak sorununu anlatmak olacaktır. Hemen bir medyuma giderek bakım yaptırmanız doğru olacaktır.

Eve Yapılan büyülerin bozulması için belirli dualar vardır. Kişi eve bu duaları okuyarak bu büyüleri ancak hafifletebilir ancak yok edemezler. Eve Yapılan büyülerin bozulmasında en çok ve sık kullanılan malzeme ise elbette sirkedir. Sirkenin temizlik için ayrı bir yeri vardır. Bu büyülerden kurtulmak için bunları yapabilir ancak yeterli olmayacaktır. Bunun için gerekli olan işlemler vardır ve kişi tek başına bunları yapamayacak. evinizde düşündüğünüz gibi yapılan bir büyü varsa medyum olan kişi bunu anlayacak ve size sorun hakkında bilgi verecektir. büyünün ne amaçla yapılmış olduğunu da size açıkça söyleyecek. Daha sonra yapılan büyüyü bozmak için gereken işlemlere başlar. Bu konuda en önemli nokta ve son derece dikkat etmeniz gereken şey ise yardım talep ettiğiniz medyumun ilim sahibi, yeterince bilgi ve tecrübeye sahip işinde uzman olan gerçek medyumlardan destek almak olacaktır. Gittiğiniz medyumun ayrıca son derece dürüst olması gerekir ve bu önemlidir. Ahlaklı ve sır saklamayı bilen biri olmalı bu. Sizinle konuşmuş olduğu şeyleri başkalarıyla paylaşmamaya dikkat etmeli. Kendisinin medyum olduğunu söyleyen bu konu hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerde bulunmaktadır. Eve yapılan büyüleri bozmak için uzman birinden yardım almak gerekir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVDE MUSKA BULUNCA NE YAPMALI ?

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NEDEN TUTAR

Blog

Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Hangimiz sihirbazlık yeteneğimiz olmasını  istemez ki? Bu sayede insanları yaptığımız gösteriler ile kendimize hayran bırakacak ve merak uyandıracağız. Sihirbazlık numalarını izleyen hemen herkes o numaraların nasıl yapıldığını merak etmiştir. Bu konuda araştırma yaparak gerek video izlemiş gerekse kendi başına deneme yapmıştır. Zamanla el alışkanlığı kazanacak ve her deneme sonrası bir öncekinden daha iyi yaptığınızı anlayacaksınız. Peki bu alıştırmaları nereden izleyerek yapabilirsiniz? Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım konu başlığında yer alan resimler ve altında yapılan açıklamalar sizlere sihirbazlık numaraları konusunda son derece yarar sağlayacaktır. Siz de etrafınız da bulunan insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bir an önce sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVDE MUSKA BULUNCA NE YAPMALI ?

Bunu da okuyun :   En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna Ruhanileri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ruhlar alemi insanların bariz merak ettiği fakat bir o kadar da ilgilenmekten kendisini sakındığı bir durumdur. Çünkü gerek izlenilen dizi ve filmlerden gerekse söylentilerden ruhların korktucu varlıklar olduğu düşünülüyor. Bundan sebep bu konulara kendisini dahil etmek istemeyen kişiler soluğu dua etmekte ve Allah’a sığınmakta buluyor. Çünkü dua etmenin kişiye verdiği güven ve sağlamış olduğu rahatlık paha biçilemez. Dua ederken de herhangi bir dine mensup kişinin dua ediş  şekli farklılık gösterebilir. Fakat din hocaları dua ederken kişilerin zikretmesi gereken bazı cümleler veya kelimeler olduğunu söylüyor. Özellikle de Esma’ül Hüsna’da yer alan Yüce Allah’ın 99 isminden bazılarını zikretmek oldukça önem taşımaktadır. Esma’ül Hüsna ve ruh alemi ile bağlantı kurulabileceğini düşünen kimseler akıllarına Esma-ül Hüsna Ruhanileri var mıdır? sorusunu getiriyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca ulaşılamamıştır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVDE MUSKA BULUNCA NE YAPMALI ?

Bunu da okuyun :   Medyum Yasin Hoca
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Esma’ül Hüsna okumak kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak olumlu yönde etkiler. Çünkü bazen günün yorgunluğu bazense kronik olarak yaşadığımız yoğun stres bizleri derinden etkileyebilir. Bu gibi olumsuz durumlardan bir an önce kurtulmak için dua etmek en etkili yollardan birisi oluyor. Her insanın dua etme şekli farklı olduğu gibi amacı da farklıdır. Dua ederken istediğimiz bir konu hakkında esma zikretmek din hocaları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bir durumdur. Peki esmalar nasıl okunur? Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu? Esma zikretme yolları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda söz sahibi olan din hocaları Esma’ül Hüsna’nın sayı ile okunmasını doğru bulmadığını söylemekte.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVDE MUSKA BULUNCA NE YAPMALI ?

Bunu da okuyun :   NAZAR BONCUĞU KORUR MU?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!