Bizimle iletişime geçin

Blog

EVİMDE SAKLANMIŞ SABUN BULDUM BANA BÜYÜ MÜ YAPILDI ?

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın!  Sabun büyüsü, eski çağlardan gelen ülkemizde tercih edilen çok etkili bir kara büyüdür. Amacı bir insana zarar vermek, ölüme sürüklemek, hayatı boyunca bir hastalığa yakalanmasını sağlamaktır. Sabun büyüsü yapılan kişi birçok hastalığa yakalanabilir. Sabun büyüsü adından da anlaşılacağı gibi temel malzemesi sabundur. Sabun büyüsü normal bir sabun ile yapılmaz elbette. Sabun büyüsü yapılırken kullanılacak sabun cenaze yıkamalarında kullanılan bir sabun olması gerekir. Sabun bulunduktan sonra sabuna 40 adet toplu   iğne batırılır. Sabunun üzerine nefret edilen, acı çekilmesini istenen kişinin adı, annesinin ismi bir özel dua okunarak sabuna kazınır. Özel dua okunduktan sonra sabun kıbleye gelecek şekilde koyunur. Cenaze namazı kılınır. Cenaze namazında sabun büyüsü duası okunur. Dua okunduktan sonra nemli bir yere gömülerek veya dereye. Denize veya akarsuya, foseptik çukara erimeye bırakılır. Zamanla eriyen bu sabun insana yavaş yavaş ızdıraba ve acıya doğru götürür. Sabun eridikçe büyü yapılan kişi ürkekleşmeye istemsizleşmeye başlar. Acıları günden güne artmaya başlar. Böylece kara büyü yapılan kişi akıl sağlığını yitirir ve gün geçtikçe yok olmaya başlar. Acılar içinde hastalıklı bir ömür geçirir. En tehlikeli kara büyülerden biri olan sabun büyüsünün size yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor iseniz hemen harekete geçmelisiniz. Çünkü sabun büyülerinin çok etkili olduğunu ve ölüme kadar götürdüğünü söyleyebiliriz. Eğer bu kara büyünün size yapıldığını düşünüyor iseniz bunlardan çok iyi anlayan medyum veya vakıf bir hocanın yanına gitmek en doğrusu olacaktır. Sabun büyüsünü tespit edebilir ise büyüyü bozabilir ve yapan kişinin bir daha sabun büyüsü yapması ihtimaline karşın bir koruma büyüsü hazırlayabilir. Ancak sabun büyüsünü anlayan ve bozabilen vakıf bir hoca veya medyumlar, sınırlı sayıdadır. Kendi kendinize sabun büyüsü yapmak bozmak kişinin başına bir bela açılmasına neden olabilir. Çünkü sabun büyüsü kuvvetli bir kara büyüdür. Sabun büyüsünde yanlış yapıldığı takdirde ters durumlar mutlaka ortaya çıkabilir. Bu sebepten sabun büyüsünü bozdurmak istiyorsanız kesinlikle sabun büyüsü yapmayı vebozmayı bilen bir medyumdan veya vakıf bir hocadan yardım alın.

Bunu da okuyun :   SEVDİĞİNİ BAĞLAMAK İÇİN

 

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?

Blog

Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Hangimiz sihirbazlık yeteneğimiz olmasını  istemez ki? Bu sayede insanları yaptığımız gösteriler ile kendimize hayran bırakacak ve merak uyandıracağız. Sihirbazlık numalarını izleyen hemen herkes o numaraların nasıl yapıldığını merak etmiştir. Bu konuda araştırma yaparak gerek video izlemiş gerekse kendi başına deneme yapmıştır. Zamanla el alışkanlığı kazanacak ve her deneme sonrası bir öncekinden daha iyi yaptığınızı anlayacaksınız. Peki bu alıştırmaları nereden izleyerek yapabilirsiniz? Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım konu başlığında yer alan resimler ve altında yapılan açıklamalar sizlere sihirbazlık numaraları konusunda son derece yarar sağlayacaktır. Siz de etrafınız da bulunan insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bir an önce sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?

Bunu da okuyun :   BÜYÜ BOZAN HOCA
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna Ruhanileri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ruhlar alemi insanların bariz merak ettiği fakat bir o kadar da ilgilenmekten kendisini sakındığı bir durumdur. Çünkü gerek izlenilen dizi ve filmlerden gerekse söylentilerden ruhların korktucu varlıklar olduğu düşünülüyor. Bundan sebep bu konulara kendisini dahil etmek istemeyen kişiler soluğu dua etmekte ve Allah’a sığınmakta buluyor. Çünkü dua etmenin kişiye verdiği güven ve sağlamış olduğu rahatlık paha biçilemez. Dua ederken de herhangi bir dine mensup kişinin dua ediş  şekli farklılık gösterebilir. Fakat din hocaları dua ederken kişilerin zikretmesi gereken bazı cümleler veya kelimeler olduğunu söylüyor. Özellikle de Esma’ül Hüsna’da yer alan Yüce Allah’ın 99 isminden bazılarını zikretmek oldukça önem taşımaktadır. Esma’ül Hüsna ve ruh alemi ile bağlantı kurulabileceğini düşünen kimseler akıllarına Esma-ül Hüsna Ruhanileri var mıdır? sorusunu getiriyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca ulaşılamamıştır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NEDİR NASIL YAPILIR
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Esma’ül Hüsna okumak kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak olumlu yönde etkiler. Çünkü bazen günün yorgunluğu bazense kronik olarak yaşadığımız yoğun stres bizleri derinden etkileyebilir. Bu gibi olumsuz durumlardan bir an önce kurtulmak için dua etmek en etkili yollardan birisi oluyor. Her insanın dua etme şekli farklı olduğu gibi amacı da farklıdır. Dua ederken istediğimiz bir konu hakkında esma zikretmek din hocaları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bir durumdur. Peki esmalar nasıl okunur? Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu? Esma zikretme yolları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda söz sahibi olan din hocaları Esma’ül Hüsna’nın sayı ile okunmasını doğru bulmadığını söylemekte.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?

Bunu da okuyun :   Havas İlmi Günah Mı?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!