Bizimle iletişime geçin

Blog

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Evlenmeyi isteyenlerin yaptırdığı ya da evlenen çiftleri ayırmak üzerine yapılan evlilik büyüsünün yapılışı amaca göre değişiyor. Metafizik uzmanlarının konuyla ilgili eşsiz bilgisi ve deneyimi sayesinde istenilen evlilik ya da ayırma büyüsü özenle gerçekleştiriliyor. Evlenme ritüeli, ayırma işlemi, muhabbeti güçlendirme ve evlenme korkusunu aşma ritüelleri doğru kişilerle doğru biçimde yapıldığında kısa, orta, uzun vadede sonuç veriyor. Evlenmek ya da evlilik düşündüğünüz kişiyle ilgili sorunlar, engeller yaşıyorsanız yaptıracağınız ritüellerle birlikteliğinize resmiyet kazandırmayı evlenme büyüsü ile hızlandırabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü için Gerekenler

Evlenmeye dair büyü çeşitleri oldukça fazladır. Evlenme, engelleri giderme, ikna etme, ayırma, soğutma gibi birçok çeşidi bulunuyor. Hangisi yaptıracaksanız büyü için gereken malzemeler, bilgiler değişecektir. Örneğin, evlenme ritüeli için çiftlerin doğum tarihi, saç teli, herhangi bir eşyası gerekebiliyor. Bu konuda tamamen metafizik uzmanınızın verdiği bilgiler doğrultusunda hareket etmelisiniz. Büyü, ritüel, metafizik işlemleri doğru kişi yaptığında sonuç verir, unutmayın. Bu nedenle gerekli malzeme, bilgi akışında karşınızdaki kişinin uzman olduğundan, iyi niyetinize göre büyü yapacağından emin olun.

Evlilik Büyüsü Nerede, Nasıl Yaptırılır?

Evlenme, ayırma, evliliğe ikna etme büyüsü ve aklınıza gelebilecek tüm büyüler, ritüeller için en güvenilir yöntem metafizik uzmanlarına gitmektir. Modern çağın teknoloji gücü sayesinde artık metafizik uzmanlarına, medyumlara ulaşmak çok kolay. Medyumları tercih ederek dilediğiniz ritüel ve büyüleri yaptırabilir, güvenilir sonuçlar alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Ne Zaman Tutar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Basit Sihirbazlık Numaraları Öğren Yazılı Anlatım
Okumaya devam et

Blog

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk eden, giden sevgiliyi geri döndürme ya da giden eşi geri getirme ritüeli medyumların en çok yaptığı ritüeller arasında yer alır. Tartışma, fikir ayrılığı, soğukluk, üçüncü kişi problemi, maddi sorunlar ve benzeri binlerce sebep çiftlerin ayrılmasında rol oynar. Ayrılık sonrası pişman olan tarafın yaptırabileceği geri döndürme büyüsü, barış ortamının sağlanmasına yardımcı olur.

En etkili ritüellerden kabul edilen bu ritüel, çiftlerle birlikte arkadaşlık, aile ilişkilerinde de kullanılır. Bazen çiftler, kötü niyetli bir büyünün tesiri altında kalarak ayrılık yaşar. Gideni geri getirme büyüsü bu büyüyü bozar, soğukluğu kaldırarak yeniden bir araya gelmeyi sağlar. Elbette her büyü ve ritüel gibi bunun için de medyuma, alanında tecrübeli metafizik uzmanına gitmelisiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Ne Zaman Tutar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KARA BÜYÜ BOZUMU
Okumaya devam et

Blog

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Kabala büyü olarak dillendirilse de büyü değil bir inançtır. Özellikle Amerika’da çok yaygın olan kabala inancı Yahudi öğretisidir aslında. Kişinin içindeki öze ulaşmayı ve irade dışında bir şey yaptırmayı hedefleyen kabala ritüeli, birçok ritüelde olduğu gibi kimlik bilgileri, fotoğraf verileriyle yapılır.

Kabala öğretisinde harflerin matematiksel değeri bulunur. Büyü kapsamında isimlerin kabala ilmine göre matematiksel değeri belirlenir, adeta bir şifre oluşturulur. Şifreler kişinin yaşamına müdahale etmeyi kolaylaştırır. Medyumlara göre kabala büyüsü 3 hafta, bir ay kadar bir zamanda etkisini gösterir.

Geniş kapsamlı bir ritüel olması nedeniyle bu süre içerisinde karşı tarafa ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki her istediğinizi bir cümleyle yaptırabilirsiniz. Sadece kabala şifreleri size yardımcı olur. Örneğin, karşınızdaki kişiyi kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz ya da partnerinizin size bağlılığını güçlendirebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Ne Zaman Tutar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KARA BÜYÜ BOZUMU
Okumaya devam et

Blog

Kara Büyü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yapıldığı taktirde kişinin hayatını olumsuz etkileyen kara büyü, kötücül büyü türlerindendir. Fiziksel ve ruhsal etkileri olduğu gözlenen bu büyü, çok iyi düşünülerek yaptırılmalıdır. Yaptırılacağı zamansa rastgele birine değil uzman medyumlara gidilmelidir.

Kara büyü kişinin yaşam rutinini bozucu etkiye sahiptir. Özgür iradeden yoksun bırakır, ilişkileri bozar, iş – ticaret hayatı zarar görür, fiziksel problemler yaşar. Birçok kötü etkiye sahip olduğu için her medyum tarafından yapılan bir büyü değildir. İşin uzmanı olmak, tecrübe sahibi olmak gerekir.

Kara büyü bozma işlemine ihtiyacınız olduğunda kesinlikle medyumların, metafizik uzmanlarının kapısını çalmalısınız. Kötü niyetli ritüeller, işlemler ancak güçlü bilgi, deneyim sonucunda bozulabilir. Tehlikeli büyü çeşitlerine maruz kaldığınızı düşünüyorsanız medyuma giderek sizi koruyucu büyüler yapmasını isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Ne Zaman Tutar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Bul
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!