Bizimle iletişime geçin

Blog

Evlilik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yayınlanan

üzerinde

Yapılan her büyünün bir sonucu vardır. Büyü, işlem, ritüel fark etmiyor, uzmanına yaptırdığınızda mutlaka sonuç alırsınız. Evlilik büyüsü bu yüzden istenilen etkileri gösterme başarısına sahiptir. Medyum ve metafizik uzmanları, evlilikle ilgili yaptıkları her işlemin doğru şekillerde yaptırılması halinde belli bir süre içerisinde mutlaka sonuçlanacağını belirtiyor. Peki, bu sonuçlar, etkiler nelerdir? Evlilik ritüeli için niyetiniz, amacınız neyse sonuç o olur. Ayrılığı hedeflediyseniz ayrılık, muhabbeti artırmayı hedeflediyseniz muhabbetin etkilerini görürsünüz. Büyü ve ritüellerde niyetin önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Evlilik büyüsü evlenmeye yardımcı olur mu?

Evlenme büyüsü evlenmek isteyenlerin isteğini kolaylaştırmada yardımcı oluyor. Evlenmeyi içten şekilde isteyen, hazır olan kişiler evlenme ritüeli ile karşılarına doğru kişinin çıkmasını sağlayabiliyor. Evleneceği kişi hazır olanlar ise evlenme korkusunu yenme büyüsü ile korkuları geride bırakabiliyor. Sevdiğiniz, ömür boyu birliktelik kurmak istediğinizden emin olduğunuz kişiyle hayatınızı birleştirmek için metafizik uzmanlarının profesyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Evlenme ritüeli en etkili büyülerden biri olduğu için ilişkilerin kurtarılmasında, evlilik birliğinin sağlanmasında olumlu rol oynuyor.

Kötü amaçlı yapılan evlilik büyüsünü bozma

Büyüler her zaman güzel şeylerin oluşması için yapılmaz. Bazen sizi sevmeyen, mutlu olmanıza dayanamayan, haset ve kötü niyetli kişiler evliliğinizin bozulması için büyü yaptırır. Sebepsiz tartışmalar, soğukluk çoğu zaman büyüden ötürü ortaya çıkar. Böyle durumlarda metafizik uzmanları medyumlar, evlilik büyüsü bozma işlemleriyle negatif enerjiyi uzaklaştırıyor.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik büyüsü işe yarar mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   FOTOĞRAFLA BÜYÜ YAPILIR MI
Okumaya devam et

Blog

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk eden, giden sevgiliyi geri döndürme ya da giden eşi geri getirme ritüeli medyumların en çok yaptığı ritüeller arasında yer alır. Tartışma, fikir ayrılığı, soğukluk, üçüncü kişi problemi, maddi sorunlar ve benzeri binlerce sebep çiftlerin ayrılmasında rol oynar. Ayrılık sonrası pişman olan tarafın yaptırabileceği geri döndürme büyüsü, barış ortamının sağlanmasına yardımcı olur.

En etkili ritüellerden kabul edilen bu ritüel, çiftlerle birlikte arkadaşlık, aile ilişkilerinde de kullanılır. Bazen çiftler, kötü niyetli bir büyünün tesiri altında kalarak ayrılık yaşar. Gideni geri getirme büyüsü bu büyüyü bozar, soğukluğu kaldırarak yeniden bir araya gelmeyi sağlar. Elbette her büyü ve ritüel gibi bunun için de medyuma, alanında tecrübeli metafizik uzmanına gitmelisiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik büyüsü işe yarar mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Bağlama Büyü Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Kabala büyü olarak dillendirilse de büyü değil bir inançtır. Özellikle Amerika’da çok yaygın olan kabala inancı Yahudi öğretisidir aslında. Kişinin içindeki öze ulaşmayı ve irade dışında bir şey yaptırmayı hedefleyen kabala ritüeli, birçok ritüelde olduğu gibi kimlik bilgileri, fotoğraf verileriyle yapılır.

Kabala öğretisinde harflerin matematiksel değeri bulunur. Büyü kapsamında isimlerin kabala ilmine göre matematiksel değeri belirlenir, adeta bir şifre oluşturulur. Şifreler kişinin yaşamına müdahale etmeyi kolaylaştırır. Medyumlara göre kabala büyüsü 3 hafta, bir ay kadar bir zamanda etkisini gösterir.

Geniş kapsamlı bir ritüel olması nedeniyle bu süre içerisinde karşı tarafa ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki her istediğinizi bir cümleyle yaptırabilirsiniz. Sadece kabala şifreleri size yardımcı olur. Örneğin, karşınızdaki kişiyi kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz ya da partnerinizin size bağlılığını güçlendirebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik büyüsü işe yarar mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Azerbaycan Medyum
Okumaya devam et

Blog

Kara Büyü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yapıldığı taktirde kişinin hayatını olumsuz etkileyen kara büyü, kötücül büyü türlerindendir. Fiziksel ve ruhsal etkileri olduğu gözlenen bu büyü, çok iyi düşünülerek yaptırılmalıdır. Yaptırılacağı zamansa rastgele birine değil uzman medyumlara gidilmelidir.

Kara büyü kişinin yaşam rutinini bozucu etkiye sahiptir. Özgür iradeden yoksun bırakır, ilişkileri bozar, iş – ticaret hayatı zarar görür, fiziksel problemler yaşar. Birçok kötü etkiye sahip olduğu için her medyum tarafından yapılan bir büyü değildir. İşin uzmanı olmak, tecrübe sahibi olmak gerekir.

Kara büyü bozma işlemine ihtiyacınız olduğunda kesinlikle medyumların, metafizik uzmanlarının kapısını çalmalısınız. Kötü niyetli ritüeller, işlemler ancak güçlü bilgi, deneyim sonucunda bozulabilir. Tehlikeli büyü çeşitlerine maruz kaldığınızı düşünüyorsanız medyuma giderek sizi koruyucu büyüler yapmasını isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Evlilik büyüsü işe yarar mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN ETKİLERİ
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!