İKİZLER BURCU 2016

Bu yıl ikizler burcu çok yoğun olacak ve her şeyi dolu dolu yaşayacak, hareketli ve yoğun bir yıl ikizler burcunu bekliyor. Bunlar kötü anlamda olmayacak elbette. Geçen yıl olumsuzluklar kafa karışıklıkları ve duygusal çöküntüler yaşayan bu burcun insanlarını bir toparlanma bekliyor. Yeni yıl ile birlikte net kararlar alınacak ve hedefler belirlenecek gibi görünüyor. Hem duygusal hem de iş hayatında büyük bir hareketlilik gözlenmekte ve başarıların artarda gelmesi büyük olasılık.

Yılın ilk aylarında yaşadığınız ve içinde bulunduğunuz durumu değerlendirecek gözden geçireceksiniz. Yapmak istediklerinize odaklanıp bunlar için planlar yapacaksınız. Geçen yılın size pek uğurlu geldiği söylenemez, aile için huzursuzluktan yakınmanız bu sene sona eriyor, aile içinde büyük bie huzur ve aşk görünüyor. Bu size duygusal açıdan büyük moral verecek ve hayat daha sıkı sarılmanızı sağlayacak. Gezegenler sizde yana, bu seneyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor gezegenlerin sizden yana olması bu yılın sizin için bir fırsat yılı olacağını aklınızdan çıkarmayın. İş hayatında ilerlemeler sizi bekliyor hedeflerinize göre planlar yapıp hayata geçirecek ve yıl sonuna doğru ise meyvelerini yemeye başlayacaksınız.

Aşk hayatı ikizler burcu için muhteşem olacak. Duyguların çok yoğun yaşanacağı ve ikili ilişkilerin çok mutluluk verici olduğunu söylersek yanılmış olmayacağız. Deli dolu yeni aşklar bakar ikizleri bekliyor, evli olan ikizler içinse aile içi büyük bir aşk ve huzur dolu ortamlar yaşanacak.

2016 yılının sonlarına doğru bazı aksaklıklar ve zor durumlar söz konusu olacak, bunların karşısında ikizler burcu mutlaka sabırlı ve temkinli olmaları gerekecek. İkizler burcu pratik zekaları ile tanınırlar, bu yüzden akılcı davranarak bu zorlukların üstesinden gelmekte hiç zorlanmayacaklar. İkizler burcu çok çabuk düşünür ve akıllı kararlar verirler, zor durumlarda kalsalar dahi asla vazgeçmeyecekleri için her türlü zorluğa dayanarak atlatacakları kesin. İkizler burcu için bu yıl karar verme yılı ve ikizler burcu bu yılı iyi değerlendirmeli ve gelecek yıla hazırlık yapmalılar. Verdikleri kararları sonraki yılda hayata geçirerek daha iyi bir yıl geçirmeleri söz konusu olacak.


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Bir önceki yazımız olan İKİZLER BURCU 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.