Bizimle iletişime geçin

Blog

KIYAMET BÜYÜSÜ

Yayınlanan

üzerinde

Büyüler yapıldıkları zamanda bilinmesi gereken bir gerçek var ki bu gerçek istenilen şeyin yüce yaratıcımız olan ALLAH tan istemek yerine şeytan ve şeytani varlıklardan istenmesidir. ALLAH dualar ile benden isteyin ne istiyorsanız derken insanlar bunun yerine büyüler ile isteklerini şeytan ve şeytani varlıklardan istenir her zaman. İşte bu durumda büyüler her zaman büyük günahlar arasında yer almıştır ve affı yoktur hiçbir zaman. Bu yüzden büyü yapacak ve ya yaptıracak kişiler bunu çok iyi bilmelidir. Büyüler neden çok iyi tutar diye sorulduğunda, şeytani ALLAH a isyan ettiğinde tüm insanları kötülüğe sevketmek için her şeyi yapacağını söylemiş. Bu yüzden büyüler her daim kötülüğe hizmet ettiğinden dolayı şeytan ve şeytani varlıklar en iyi şekilde yardım edecek ve destek olacaklardır. Yine bu yüzden büyüler yapıldıklarında çoğu etki eder.

Kıyamet büyüsü dediğimiz bir büyü var ki, bu büyünün bozulması neredeyse imkansız diyebiliriz, bu büyüyü yaptırmak isteyen kişi çok iyi düşünüp öyle karar vermeli, geri dönüşü olmayan bir büyüdür. Bu büyüyü bozan medyum ve ya hoca sayısı parmakları geçmeyecek derecede azdır. Bu yüzden kıyamet büyüsü çok büyük bir büyüdür. Bu büyüyü bozan bir hoca ve ya medyum var ise, bu hocanın dualar ve ruhani yani rahmani varlıklar ile olan iletişiminden kaynaklanır.

Kıyamet büyüsü yapılırken elbette şeytan ve ya şeytani varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılır. Bu büyünün çok büyük bir büyü olduğunu ve geri dönüşün mümkün olmadığı bir büyüdür demiştik. Şeytan ve şeytani varlıklar bu büyüde yapan kişiye en iyi şekilde yardım edecektir. Bu büyü kötülüğe hizmet eden bir büyüdür, kişiyi öldüren mahveden bir büyüdür ve bu yüzden çok kötü bir büyüdür. Yapılması çok zor olan ve geri dönüşü olmayan bu büyüyü yapmak kimseye tavsiye edilmez, çünkü böyle bir büyüyü kimse hak etmez.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ

Büyü çeşitleri her ne kadar fazla olsa da bu kıyamet büyüsü uzak durulması gereken bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalan kişi maalesef bu büyü ile yaşamak zorunda kalabilir.

Büyü ve kader konusuna gelecek olursak eğer, kişinin kaderinde büyü varsa kişi mutlaka büyü ile karşı karşıya gelecektir. Büyü evet kaderdir diyebiliriz rahatlıkla. Kişinin hayatında daha doğrusu kaderinde büyü yapmak ya da yaptırmak var ise, kişi bunu bir gün zaten yapacak yaptıracak ve ya yapılan bir büyüye maruz kalacaktır elbet. Kişinin hayatı boyunca tüm yaşayacakları kaderinde yazılıdır ve kişi zamanı geldiğinde bunların hepsini teker teker yaşayacak. Kader kavramı insanın elinde olan bir şey değil ve hiçbir zaman olmamıştır.

Büyülerin varlığı herkesin bildiği üzere çok eskilere dayanır ve Dinimize göre büyü yapmak ve ya da yaptırmak büyük günahlar arasında yer alır. ancak şeytan insanları yoldan ve dinden uzaklaştırmak için her şeyi yapar, bu yüzden büyüler yapılırken şeytan ve şeytanın tayfası en iyi şekilde yardım edip destek olurlar. Şeytan tüm insanlığın bildiği gibi ALLAH a kafa tutarak isyan etmiş ve cennetten kovulmuştur ve şeytan insanları dinden uzaklaştırmak için her şeyi yapacağına ant içmiş söz vermiş bir ruhani varlıktır. Büyü işleri ile uğraşan kişiler dinden çıkmış kabul edilir ve büyüleri yapan kişiler elbette şeytan ve tayfasından biridir. Şeytana hizmet eder, bunun sebebi ise büyüler yapıldığında ALLAH tan yardım istemek yerine şeytan ve tayfasından yardım istenir ve ALLAH a şirk koşmak anlamına gelen bu durumda kişi zaten dinden çıkmış kabul edilir. Büyü kuran da da çok açık bir şekilde büyük günahlardan biri olduğu üzerine basa basa belirtilmiş durumdadır. İnsanlar hırslarına yenik düşüp büyü yapmak ve ya yaptırmak ister ve bu durumda şeytan bu kişi yönlendirecek ve büyü yapması ve ya yaptırması için en iyi şekilde yardım edecek ve aynı zamanda destekte olacaktır. İşte tam bu yüzden ALLAH büyüleri büyük günahlar arasına koymuştur. Yüce yaratıcımız bana dua edin benden isteyin der iken büyü buna tam olarak ters düşen bir durum olarak karşımıza çıkar.

Bunu da okuyun :   GİDENİ GERİ GETİRME

Kişinin kendisine yapılan bir büyü varsa, kişinin bu büyüyü bozdurması kişiye elbette farz kılınmıştır. Kişi büyüden kurtulmak için bir hocadan yardım alabilir ve bunun hiçbir şekilde günahı yoktur. Daha önce dediğimiz gibi bunların hepsi kişinin kaderinde var ve kişi zamanı geldiğinde bunları yaşayacaktır.

Büyü evet kaderdir. Kişinin hayatında daha doğrusu kaderinde büyü yapmak ve ya yaptırmak var ise, kişi bunu zaten yapacak yaptıracak ve ya yapılan bir büyüye maruz kalacaktır bir gün. Kişinin hayatı boyunca tüm yaşayacakları kaderinde yazılı bir durumdadır ve kişi zamanı geldiğinde bunların hepsini elbette yaşayacaktır. Kader durumu insanın kendi elinde olan bir şey değildir ve asla olmamıştır.

Büyülerin tarihi çok eskilere dayanır, orta çağ dönemin yasaklanmış olsa da insanlar büyü yapmak ve yaptırmaktan vazgeçmemişler ve bu durumda büyük bir gizlilik içinde yürütmüşlerdir. Dediğimiz gibi büyülerin varoluşu çok eskilere dayanır. Dinimiz açısından baktığımızda ise büyü yapmak ve ya da yaptırmak büyük günahlar arasında yer almıştır. Fakat şeytan insanları dinden uzaklaştırmak için her şeyi yapacaktır, bu yüzden büyüler yapıldıklarında şeytan ve yardımcıları en iyi şekilde yardım edip destek olurlar. Şeytan tüm insanlık aleminin bildiği üzere ALLAH a kafa tutarak isyan etmiş ve cennetten kovulmuş ve şeytan insanları dinden uzaklaştırmak için her şeyi yapacağına ant içmiştir. Büyü işleri ile uğraşan insanlar dinden çıkmış kabul edilir ve büyüleri yapan kişiler elbette şeytan ve tayfasından biridir. Şeytana hizmet eder, bunun nedeni ise büyüler yapıldıklarında ALLAH tan yardım istemek yerine şeytan ve yardımcılarından yardım istenir ve ALLAH a şirk koşmak anlamına gelen bu durumda kişi zaten dinden çıkmış kabul edilir. Büyü kuran da da apaçık büyük günahlardan biri olduğu üzerine basa basa belirtilmiş. İnsanlar hırslarına yenik düşerek büyü yapmak ve ya yaptırmak ister ve bu gibi bir durumda şeytan bu kişi yönlendirir ve büyü yapması ve ya yaptırması için en iyi şekilde yardım edecek ve destek olacak. İşte tam bu yüzden ALLAH büyüleri büyük günahlar arasına koyarak insanların uzak durmasını istemiştir. Yüce yaratıcımız olan Rabbimiz bana dua edin benden isteyin derken büyü buna tam olarak ters düşen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunu da okuyun :   Canbar Büyüsünün Yan Etkileri

Kişinin kendisine yapılan bir büyü var ise, kişinin kendisine yapılan bu büyüyü bozdurması kişiye farz kılınmıştır ve bunun günahı yoktur. Kişi büyüden kurtulmak için alanında uzman bir hocadan yardım almalı ve bunun hiçbir şekilde günahı yoktur. Daha önce dediğimiz gibi bunların hepsi kişinin kaderinde var ve kişi zamanı geldiğinde bunları yaşayacaktır elbette. Kaderinde büyü varsa kişi bir gün mutlaka bu durum ile karşı karşıya kalacaktır ve kişinin başına geldiğinde bunun çaresine bakarak kendisine yapılan her ne ise bundan kurtulması gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan KİM MEDYUM OLABİLİR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan KİM MEDYUM OLABİLİR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan KİM MEDYUM OLABİLİR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİN ÇARPMASI
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan KİM MEDYUM OLABİLİR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN BOZULMASI NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!