Bizimle iletişime geçin

Blog

KUYUYA ATILAN MEZARA GÖMÜLEN BÜYÜLER BOZULUR MU?

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Kuyuya atılan ve mezara gömülen büyüler kara büyüler arasına girmektedir. Bu büyüler zarar vermek amacı ile yapılmalarının yanı sıra düşmanlık yapmak ve ya büyü yapılacak kişiyi delirtmek için yapılırlar. Bu büyünün etkileri çok güçlüdür ve etkileyen kişiyi çok daha kötü durumlara sokabilir, büyü yapılan kişinin hayatı altüst olur ve hayatı içinden çıkılamaz bir hal alır.

Bu büyülerin düşmanlık etmek, kişinin hayatını altüst etmek , hatta kişiyi delirtmek için yapıldığını söylemiştik. Bu büyülerin yapılması hiçbir zaman uygun görülmez. Ancak böyle bir büyü yapıldığına inanıyor iseniz, bu büyüden kurtulmanın yollarını aramak gerekir. ister mezara atılan ister kuyuya atılan bir büyü olsun ve yine isterse papaz büyüsü gibi pis büyüler olsun, her büyünün yapılmasının bir yolu var ise bozulmasının da bir yolu vardır. Bur da önemli olan büyü yapılan kişinin umutsuzluğa kapılmaması, çaresizliğe düşmemesidir. Bu hatalara düştüğünde büyü daha güçlü olup kişiyi en derinden etkileyecektir. Allah a inanarak yürekten bağlı olup Allah a sığınmalıdır, içinde Allah inancı olan bir kişi büyüden etkilense de etkisi korkutucu boyutlara ulaşmayacaktır. Bu saydığımız büyüler çok tehlikeli ve kötü büyülerdir. Bu büyülere mazur kalmış kişilerin işinde çok iyi olan bir medyum ve ya hoca dan yardım alarak kurtulması gerekir. ben bu büyüden kurtulamıyorum benim yapabileceğim bir şey yok gibi sözler kişiyi umutsuzluğa sürükleyecektir ve içinde Allah inancı olan ve yaratıcısına yürekten bağlı biri bu gibi duygulara kapılmamalı ve kurtulmanın yollarına bakmalıdır.

Bu gibi kötü büyüler karşısında kişinin güçlü görünmesi ve mutlaka bir yardım alması gerekir. her büyü farklı amaçlar için yapıldığından dolayı bozulması da yine farklı yollardan yapılması gerekir. bir medyumdan yardım alıp bir bakımın ardından nelerin yapılması gerektiğine karar verip en kısa sürede bu büyünün etkisinden kurtulmak gerekir. büyü bozulduğunda ve kişi normal hayatına döndükten sonra mutlaka bir koruma vefki yaptırmalıdır ki bunu sebebi tekrar böyle büyüler karşısında korunmasız olmasın.

Bunu da okuyun :   Garantili medyum

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan LAVABOYA SICAK SU DÖKMEK GÜNAH MI? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Hangimiz sihirbazlık yeteneğimiz olmasını  istemez ki? Bu sayede insanları yaptığımız gösteriler ile kendimize hayran bırakacak ve merak uyandıracağız. Sihirbazlık numalarını izleyen hemen herkes o numaraların nasıl yapıldığını merak etmiştir. Bu konuda araştırma yaparak gerek video izlemiş gerekse kendi başına deneme yapmıştır. Zamanla el alışkanlığı kazanacak ve her deneme sonrası bir öncekinden daha iyi yaptığınızı anlayacaksınız. Peki bu alıştırmaları nereden izleyerek yapabilirsiniz? Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım konu başlığında yer alan resimler ve altında yapılan açıklamalar sizlere sihirbazlık numaraları konusunda son derece yarar sağlayacaktır. Siz de etrafınız da bulunan insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bir an önce sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan LAVABOYA SICAK SU DÖKMEK GÜNAH MI? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Kısmet Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna Ruhanileri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ruhlar alemi insanların bariz merak ettiği fakat bir o kadar da ilgilenmekten kendisini sakındığı bir durumdur. Çünkü gerek izlenilen dizi ve filmlerden gerekse söylentilerden ruhların korktucu varlıklar olduğu düşünülüyor. Bundan sebep bu konulara kendisini dahil etmek istemeyen kişiler soluğu dua etmekte ve Allah’a sığınmakta buluyor. Çünkü dua etmenin kişiye verdiği güven ve sağlamış olduğu rahatlık paha biçilemez. Dua ederken de herhangi bir dine mensup kişinin dua ediş  şekli farklılık gösterebilir. Fakat din hocaları dua ederken kişilerin zikretmesi gereken bazı cümleler veya kelimeler olduğunu söylüyor. Özellikle de Esma’ül Hüsna’da yer alan Yüce Allah’ın 99 isminden bazılarını zikretmek oldukça önem taşımaktadır. Esma’ül Hüsna ve ruh alemi ile bağlantı kurulabileceğini düşünen kimseler akıllarına Esma-ül Hüsna Ruhanileri var mıdır? sorusunu getiriyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca ulaşılamamıştır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan LAVABOYA SICAK SU DÖKMEK GÜNAH MI? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Garantili medyum
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Esma’ül Hüsna okumak kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak olumlu yönde etkiler. Çünkü bazen günün yorgunluğu bazense kronik olarak yaşadığımız yoğun stres bizleri derinden etkileyebilir. Bu gibi olumsuz durumlardan bir an önce kurtulmak için dua etmek en etkili yollardan birisi oluyor. Her insanın dua etme şekli farklı olduğu gibi amacı da farklıdır. Dua ederken istediğimiz bir konu hakkında esma zikretmek din hocaları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bir durumdur. Peki esmalar nasıl okunur? Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu? Esma zikretme yolları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda söz sahibi olan din hocaları Esma’ül Hüsna’nın sayı ile okunmasını doğru bulmadığını söylemekte.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan LAVABOYA SICAK SU DÖKMEK GÜNAH MI? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BAĞLAMA MUSKALARI
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!