Bizimle iletişime geçin

Blog

LAVABOYA SICAK SU DÖKMEK GÜNAH MI?

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Lavaboya sıcak su dökmek elbette günah değildir ancak dikkat edilmesi gereken mekanlar arasında yer almaktadır. Cin dediğimiz bedensiz varlıkları herkes bilir ve bu varlıkların nerelerde yaşadığı hakkında bilgilere de sahiptir insanlar. Cin dediğimiz ruhani varlıklar ile aynı dünyada yaşamamıza rağmen boyut farkından kaynaklı olarak bizim onları görmemiz mümkün olamıyor. Biz insanoğlu 3. Boyutta yaşamaktayız ancak cin dediğimiz ruhani varlıklar ise 4. Boyutta yaşamaktadırlar ve yine bu ruhani varlıklar insanlar gibi bir yaşantısı vardır, insanlar gibi yer içer ve dolaşırlar, yine biz insanlar gibi doar büyür ve çoğalırlar. Bu ruhani varlıkların çok uzun ömürleri vardır ve inanılmaz hızlı olurlar saniyeler içinde aya bile gidebilmektedirler, bir bedene sahip değillerdir ve yine dumansız ateşten yaratılmışlardır. İçlerinde yine Müslüman olan ve Müslüman olmayan olarak ikiye ayrılmış durumdadırlar. Müslüman olmayan cinler çok kötü şeytani ve amaçları rahatsız edip zarar vermektir. Kara büüyler yapılırken bu Müslüman olmayan şeytani varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılırlar. Bu yüzden kara büyüler her zaman çok daha etkilidir. Şeytani insanlara zarar vermek için varsa Müslüman olmayan şeytani cinler de sadece bu amaç için var olmuşlardır.

Cinler en çok lavabo içlerinde banyo ve tuvalette bulunurlar, kapı eşiklerinde hamam gibi ve bunun yanı sıra çok ıssız yerlerde onların mekanıdır. İnsanlar cinlere zarar vermemek için her zaman dikkatli olmalıdırlar, lavaboya sıcak dökerken cinlerden birine zarar verebilirsiniz ve bu yüzden size musallat olabilirler ve maalesef zarar verdiğiniz cin eğer Müslüman bir cin değil ise sizi rahat bırakmayacaktır. Ve sonunda bu işten siz çok zararlı çıkacaksınız. Bu yüzden zarar görmek istemiyorsanız lavaboya sıcak su dökerken 3 kez destur diyerek dökmelisiniz. Bu onlardan izin isteme şeklidir. Her ne kadar biz onları göremesek te onlar bizi görebilirler. Yoksa durdurk yere cinler insanlara zarar vermezler, ya onlara zarar vermişizdir ya da bir büyü yapılmış ve bize gönderilmiş demektir. Bu yüzden herkesin lavaboya sıcak dökerken dikkat edilmesi şarttır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM

Bunu da okuyun :   Sevan Hoca
Okumaya devam et

Blog

Vefk Neden 40 Gün

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Vefk, Havas ilimleri konusunda çeşitli eğitimler alan, tecrübe sahibi, deneyimli medyum hocalar tarafından, Kur’an-ı Kerim’den bazı surelerin ve ayetlerin belirli ölçülerle alınmasıyla hazırlanır. Büyüler ile bazı noktalarda benzerlik gösterir. Fakat büyülerin aksine vefkler dinen yasaklanmamıştır, her zaman güzel ve hoş amaçlara hizmet etmek için hazırlanır. Hayatın içinde yer alan her konuda iyileştirme yapma amacıyla vefk yapılabilmektedir. Vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, sosyal medya platformlarında yaptıkları araştırmalarda, kendisini medyum olarak tanıtan bazı medyum hocaların vefkler hakkında yaptıkları yorumlarla kaşılaşılabilmektedir. Bu hocalar kendi web sitelerine vefklerin 40 içinde etki edeceğini  yazdıkları için okuyucunun aklına Vefk Neden 40 Gün  içinde etki ediyor? sorusunu getirmekte. Vefklerin yapılış amaçlarında değişiklik olduğundan gerçekleşeceği herhangi belirli bir tarih olmadığı gibi, bilgi birikimli, deneyimli ve  gerçek medyum hocalar vefklerin etki edeceği tarih hakkında kesin bir bilgi vermemektedirler.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM

Bunu da okuyun :   4444 DUASI KAÇ GÜNDE OKUNMALI
Okumaya devam et

Blog

Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Arkadaşlık, dostluk, sevgililik, evlilik ve benzer nice ilişkiler.. Sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya gelerek kurulan ilişkiler hem kendilerine hem de etrafa pozitif enerji saçarlar. Birliktelikler bazen yalan, ihanet, sadakatsizlik gibi hoş olmayan sebeplerden ötürü bitebiliyor. Çiftler biten ilişkilerine tekrar şans tanımak için çeşitli yollara başvursalar da çoğu zaman elleri boş dönebiliyorlar. İlişkilerde karşı tarafın kendi isteğiyle geri dönmesini sağlamak için yapılan geri getirme vefkleri, danışan yorumlarına bakılırsa oldukça etkili sonuçlar veriyor. Geri getirme vefki Havas ilimlerinden eğitimler almış, deneyim sahibi, tecrübeli medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu vefki yaptıran ya da yaptıracak olan kişilerin en merak ettiği soru ise Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder? Vefkler birden fazla amaca hizmet uğrana yapılmaktadır. Her vefkin gösterdiği etki de farklılık olduğu gibi geri getirme vefkinin kaç günde etki edeceği konusunda medyum hocalar da kesin bir tarih verememektedirler.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM

Bunu da okuyun :   Şaman Büyüsü ile Geri Döndürme
Okumaya devam et

Blog

Vefk Yaptiranlarin Yorumları

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta herhangi bir işe kalkışmadan önce o iş hakkında hemen hemen her bilgiyi  ve daha önce deneyimlemiş kişilerin deneyimlerini ve düşüncelerini hayal kırıklığına uğramamak adına öğrenmek isteriz. Çok eski tarihlerde ortaya çıkarak günümüzün popüler konuları arasında yer alan vefk yaptırma işleminde de aynı şekilde bir yol izleriz. Vefk, yapılışı gereği büyü ile benzerlik gösterir. Fakat vefkler yalnızca iyi, güzel ve hoş amaçlara hizmet etmek için yapılır. Kur’an-ı Kerim’de geçen surelerden ve ayetlerden seçilerek yazılan vefkler, bu bakımlardan büyü ile farklılık gösterirler. Vefki büyü ile karıştıran kişiler aradaki farkı anlamak için vefk yaptıranların yorumlarını okuyabilirler. Vefk Yaptiranlarin Yorumları birçok farklı sosyal medya platformlarında paylaşılarak sayıca fazla kişilerin okumasını sağlamış,  vefk hakkında ki soru işaretlerinin ortadan kalkmasına yardımcı olmuştur.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM

Bunu da okuyun :   4444 DUASI KAÇ GÜNDE OKUNMALI
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!