Bizimle iletişime geçin

Blog

LAVABOYA SICAK SU DÖKMEK GÜNAH MI?

Yayınlanan

üzerinde

Lavaboya sıcak su dökmek elbette günah değildir ancak dikkat edilmesi gereken mekanlar arasında yer almaktadır. Cin dediğimiz bedensiz varlıkları herkes bilir ve bu varlıkların nerelerde yaşadığı hakkında bilgilere de sahiptir insanlar. Cin dediğimiz ruhani varlıklar ile aynı dünyada yaşamamıza rağmen boyut farkından kaynaklı olarak bizim onları görmemiz mümkün olamıyor. Biz insanoğlu 3. Boyutta yaşamaktayız ancak cin dediğimiz ruhani varlıklar ise 4. Boyutta yaşamaktadırlar ve yine bu ruhani varlıklar insanlar gibi bir yaşantısı vardır, insanlar gibi yer içer ve dolaşırlar, yine biz insanlar gibi doar büyür ve çoğalırlar. Bu ruhani varlıkların çok uzun ömürleri vardır ve inanılmaz hızlı olurlar saniyeler içinde aya bile gidebilmektedirler, bir bedene sahip değillerdir ve yine dumansız ateşten yaratılmışlardır. İçlerinde yine Müslüman olan ve Müslüman olmayan olarak ikiye ayrılmış durumdadırlar. Müslüman olmayan cinler çok kötü şeytani ve amaçları rahatsız edip zarar vermektir. Kara büüyler yapılırken bu Müslüman olmayan şeytani varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılırlar. Bu yüzden kara büyüler her zaman çok daha etkilidir. Şeytani insanlara zarar vermek için varsa Müslüman olmayan şeytani cinler de sadece bu amaç için var olmuşlardır.

Cinler en çok lavabo içlerinde banyo ve tuvalette bulunurlar, kapı eşiklerinde hamam gibi ve bunun yanı sıra çok ıssız yerlerde onların mekanıdır. İnsanlar cinlere zarar vermemek için her zaman dikkatli olmalıdırlar, lavaboya sıcak dökerken cinlerden birine zarar verebilirsiniz ve bu yüzden size musallat olabilirler ve maalesef zarar verdiğiniz cin eğer Müslüman bir cin değil ise sizi rahat bırakmayacaktır. Ve sonunda bu işten siz çok zararlı çıkacaksınız. Bu yüzden zarar görmek istemiyorsanız lavaboya sıcak su dökerken 3 kez destur diyerek dökmelisiniz. Bu onlardan izin isteme şeklidir. Her ne kadar biz onları göremesek te onlar bizi görebilirler. Yoksa durdurk yere cinler insanlara zarar vermezler, ya onlara zarar vermişizdir ya da bir büyü yapılmış ve bize gönderilmiş demektir. Bu yüzden herkesin lavaboya sıcak dökerken dikkat edilmesi şarttır.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Şaman Büyüleri
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Şaman Büyüleri
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Sevgi büyüsü
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Sihir İksiri Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!