Bizimle iletişime geçin

Blog

MEDYUM

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! İnsanlar bazı sorunlarla karşılaştıklarında medyumlara başvurabilmektedirler. Bu sorunlar genel olarak tıp alanında tedavi bulunamamış hastalıklar, bitmek üzere olan evlilikler, sevgilisinden ayrılmış kişiler veya başka insanlara zarar vermek gibi sorunlar olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca daha bunlara benzer birçok konu hakkında medyumlardan yardım alınmaktadır. Medyumluk bu tür konuları içeren bir kavramdır. Medyumlar ruhlar alemiyle bağlantı kurup ruhsal varlıklarla iletişime geçebildiğine inanılan kişilerdir. İnsanlar bir başkasına zarar vermek için çeşitli büyüler kullanabilmektedirler. Bu zarar hastalık ve hatta ölüm gibi ciddi bir zarar olabilir. Kendilerine büyü yapılmış olan insanlar en etkili ve ilk tercih olarak medyumları düşünmektedirler. Medyumlar insanlara bu tür konularda yardım edebilen kişilerdir. Antalya gibi gelişmiş olan şehirlerde özellikle internet ortamının da gelişmiş olması sebebiyle medyumlara ulaşmak daha kolay bir hal almıştır. Ancak internet ortamının gelişmiş olması nedeniyle kendini medyum olarak ifade eden ancak medyum olmayan kişilerin sayısında da artış görülmektedir. Bu sahte kişiler insanlara sorunları konusunda yardım edemezler. Bu kişiler sadece insanlara yanlış bilgiler vererek, onları yanlış yönlendiren kişilerdir. Bu nedenle yardım alacağınız medyumu seçme konusunda son derece dikkatli olmanız gerektiğini bilmenizde fayda var. Bunun için dikkat edebileceğiniz bazı fonksiyonlar vardır ve size yardımı dokunabilir. Bunlar medyum olan kişinin diploma ve vergi levhası gibi resmi evraklardır. Gideceğiniz kişinin daha önceki başarılarına da bakmanız sizin için fayda sağlayabilir. Ancak yine de bir medyuma gitmeden önce onun kesin olarak işinde uzman gerçek bir medyum olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bu nedenle şansınızın da size biraz yardımcı olması gerekmektedir elbette. Medyumlar büyü bozma işinde başarılı olduğu kadar büyü yapma işinde de son derece başarılı olabilen kişiler olarak göze çarpa-maktadır. Medyumların bazı özel yetenekleri olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu yetenekler ya doğuştan gelen ya da aileden miras kalmış çok önemli özelliklerdir. Medyumların bu yeteneklerini nasıl kullanacakları tamamen onların ahlak anlayışına kalmış bir durumdur. Medyumlar bu özelliklerini iyilik için olduğu gibi kötülük içinde kullanabilen kişilerdir. Yaptıkları bazı büyülerin son derece etkili olduğu görülmektedir ve bozulması da neredeyse imkansızdır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM BEDAVA BAKIM

Bunu da okuyun :   Kara Tavuk Büyüsü

Blog

Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Hangimiz sihirbazlık yeteneğimiz olmasını  istemez ki? Bu sayede insanları yaptığımız gösteriler ile kendimize hayran bırakacak ve merak uyandıracağız. Sihirbazlık numalarını izleyen hemen herkes o numaraların nasıl yapıldığını merak etmiştir. Bu konuda araştırma yaparak gerek video izlemiş gerekse kendi başına deneme yapmıştır. Zamanla el alışkanlığı kazanacak ve her deneme sonrası bir öncekinden daha iyi yaptığınızı anlayacaksınız. Peki bu alıştırmaları nereden izleyerek yapabilirsiniz? Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım konu başlığında yer alan resimler ve altında yapılan açıklamalar sizlere sihirbazlık numaraları konusunda son derece yarar sağlayacaktır. Siz de etrafınız da bulunan insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bir an önce sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM BEDAVA BAKIM

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN BOZULMASI NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna Ruhanileri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ruhlar alemi insanların bariz merak ettiği fakat bir o kadar da ilgilenmekten kendisini sakındığı bir durumdur. Çünkü gerek izlenilen dizi ve filmlerden gerekse söylentilerden ruhların korktucu varlıklar olduğu düşünülüyor. Bundan sebep bu konulara kendisini dahil etmek istemeyen kişiler soluğu dua etmekte ve Allah’a sığınmakta buluyor. Çünkü dua etmenin kişiye verdiği güven ve sağlamış olduğu rahatlık paha biçilemez. Dua ederken de herhangi bir dine mensup kişinin dua ediş  şekli farklılık gösterebilir. Fakat din hocaları dua ederken kişilerin zikretmesi gereken bazı cümleler veya kelimeler olduğunu söylüyor. Özellikle de Esma’ül Hüsna’da yer alan Yüce Allah’ın 99 isminden bazılarını zikretmek oldukça önem taşımaktadır. Esma’ül Hüsna ve ruh alemi ile bağlantı kurulabileceğini düşünen kimseler akıllarına Esma-ül Hüsna Ruhanileri var mıdır? sorusunu getiriyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca ulaşılamamıştır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM BEDAVA BAKIM

Bunu da okuyun :   Kurandan Yıldızname Nasıl Bakılır
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Esma’ül Hüsna okumak kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak olumlu yönde etkiler. Çünkü bazen günün yorgunluğu bazense kronik olarak yaşadığımız yoğun stres bizleri derinden etkileyebilir. Bu gibi olumsuz durumlardan bir an önce kurtulmak için dua etmek en etkili yollardan birisi oluyor. Her insanın dua etme şekli farklı olduğu gibi amacı da farklıdır. Dua ederken istediğimiz bir konu hakkında esma zikretmek din hocaları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bir durumdur. Peki esmalar nasıl okunur? Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu? Esma zikretme yolları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda söz sahibi olan din hocaları Esma’ül Hüsna’nın sayı ile okunmasını doğru bulmadığını söylemekte.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEDYUM BEDAVA BAKIM

Bunu da okuyun :   BÜYÜ İLE YUVA YIKMAK
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!