Bizimle iletişime geçin

Blog

MEZARA MUSKA GÖMMEK

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Mezara muska gömmek ve ya Mezara gömülen büyüler ve aynı zamanda kuyuya atılan büyü en karanlık büyüler arasında yer almasının yanı sıra bu büyüyü yapan ve ya yaptıran kişiler büyüyü yaptırmak istediği kişiye çok büyük bir düşmanlık beslemesi ile yapılabilecek bir büyüdür. Bu büyülerin yapılması kolay değildir, bütün kötülükleri içinde tutan bir büyü olarak karşımıza çıkar ve bu büyü çoğu zaman sahipsiz ve kimsesiz mezarlara gömülen ve ya konulan bir büyüdür ve aynı şekilde bu büyüler bir kuyuya atılarak ta etkilerini gösterebilmektedir.

Bu büyünün bütün kötülükleri içinde tutan bir büyü olduğunu yukarıda söylemiştik. Bu büyüleri her hoca yapamaz ve hatta yapmak istemez, bunlar karanlık büyülerdir ve her kara büyüde olduğu gibi mezara gömülen ve mezara muska gömmek, büyülerde de şeytani güçler ve yine şeytani varlıklar kullanılır. Bu büyü her kime yapılıyor ise o kişinin başı büyük bir beladır, çünkü büyünün yapıldığı kişi çok kötü şeyler yaşamaya başlar ve hayatı alt üst olur ve en son ölümle bile bitebilir. Bu büyüleri çoğu zaman papazlar yapar, dinimizce bu büyüler haram yollar ile yapılan büyülerdir ve hocalar ve ya medyumlar bu büyüyü yapmak istemediklerinden dolayı papazlar yaparlar. Büyüler yapıldığında mezarlara muska gömülerek büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bu büyü kişileri yok etmek ve devre dışı bırakmak için yapılan büyülerdir. Bazen de bağlama büyülerinde kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmakta. Kimi zaman aşk ve bağlama büyülerinde istenilen kişi için yapılan muska bir mezara ve ya bir kabire ya da bir taşın altına konularak bağlama büyüleri yapılabilir. Bütün aşk büyülerinde olduğu gibi bu büyüde sevgisine karşılık bulamayan ve ya da giden bir sevgiliyi geri getirmek için yapılırken boşanmanın eşiğinde olan çiftler içinde yine bu büyü yapılır. Her ne kadar mezara muska gömmek ile yapılan büyü iyi niyetler ile yapılıyor olsa da mezara gömülen büyülerin kara büyüler arasında yer aldığını söylemekte yarar var. Büyüler yapılırken ve bozulurken mutlaka uzman birinin yardımı ve desteği ile yapılması en doğrusudur.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEZARDAKİ RESİM BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   EL FALINDA İŞ VE ÇALIŞMA HAYATI İLE İLGİLİ NE LER GÖRÜLEBİLİR ?

Blog

Büyü Kendiliğinden Bozulur Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Büyü, olağanüstü yöntemler kullanılarak, hayatın normal akış seyrini değiştirebildiğini öne süren uygulamalar bütünüdür. Günümüzde de halen sıklıkla başvurulan bu yöntem, birçok çeşitli eşya, kelime ya da dua yardımıyla gerçekleşiyor. Ak büyü, kara büyü, sempatik büyü, aktif büyü ve pasif büyü, büyü çeşitlerinden bazılarıdır. Büyücülerin kapılarını binbir farklı sebeple  çalan, büyü yaptıran kimseler ise Büyü Kendiliğinden Bozulur Mu? sorusunu akıllarına getiriyorlar. Büyü yaptırılan hocaya sorulduğunda ya da çeşitli internet sitelerinde yapılan  araştırmalarda  hiçbir büyünün kendiliğinden ya da zaman aşımına uğrayarak bozulamayacağı görülür. Büyü yapmak için nasıl bir yol izleniyor ise, bozmak için de bir çaba sarfedilir. Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın!

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEZARDAKİ RESİM BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   DOMUZ BÜYÜSÜ
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor. Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın!

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEZARDAKİ RESİM BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   En kuvvetli aşk büyüsü
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır. Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın!

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : MEZARDAKİ RESİM BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir ?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!