Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Muska dendiği zaman insanların aklına ilk büyü geliyor ancak her muska değildir. Yapılan bazı büyülerde evet muska yazılmakta ancak her büyü de de muska yazılmaz. Muskalar bazen koruma amaçlı yapıldığında kimseye bir zararı yoktur. Muskalar insanların kötülüklerden kurtulmak için başvurdukları bir yol ve aynı zamanda yöntemdir. Muskanın etkileri fazla olabilir doğru ve iyi bir şekilde yapıldığı taktirde tabiki. Muskalar çoğunluk ile insanların kötülüklerden korunmak için seçtiği bir yoldur, ancak kötü bir büyü ile muska yapılıyor ise, bu muska büyünün yapıldığı kişiyi kötü bir şekilde etkileyecektir. Bu yüzden muskanın ne ve hangi amaç ile yapıldığını bilmek ve ona göre hareket etmek en doğrusu olur.

Muskalara sadece sure ayet ve hadisler yazılmasının yanında ALLAH ın nurani varlıkları yani meleklerinin adları tılsımlı sözler ve rakamlar da eklenerek hazırlanır. İslam alimleri kişiye zarar veren şeyleri üçe ayırmıştır. bunlardan ilki açlık için ekmek yemek ve susuzluk için su içmek gibi kesin olanlarıdır. Kişi zararı giderecek ve aynı zamanda yok edecek şeyi kullanmak farz ve onu terk etmek ise haram dır. muhtemel olanı yapmak iyidir ama onu terk etmek haram sayılmaz. Son çeşidini yapmak ise, caizdir.

Yine muskalar hazırlanırken bunu sıradan insanlar elbette yapamaz. Bu alanda uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir yazıdır. Muskalarda ayet hadis ve tılsımlı kelimeler ve sayılar bulunduğu için her insan bunları bilmediği için yazamaz da …muskalar hastalıktan kurtulma gibi birden fazla amaçlar doğrultusunda yapılabilmektedir. Bunlar tabiki yazıldıktan sonra dualanır, bunlar çoğunlukla salih olan kişiler tarafından yapıldığında daha iyi olur.

Gerçek Müslüman yani dinini güzel bir şekilde yaşayan kişiler sihir büyü fal gibi şeylere inanır ama her zaman uzak durur. Bunun yanı sıra mezarlara mum dikmek gibi tellere ip bağlamak gibi inanışlara da elbette karşı çıkarlar. Muska yazılmasının büyü olduğunu iddaa eden ve aynı zamanda öyle olduğuna inanan kişiler kesinlikle yanılıyor. Muska yazmak büyü değildir, kişinin kendine dua yolu ile koruma altına almasıdır.

Bunu da okuyun :   BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ

Bir önceki yazımız olan MUSKA GÜNAH MI DİYANET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blog

Medyum Hatice Abla Şikayet

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Medyumlardan söz edildiği zaman her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bazı şikayet başlıklarının açılması ve memnuniyetsizliklerin yaşanması neredeyse kaçınılmaz bir durumdur. Tabii gerçek mağduriyetlerin yanı sıra son zamanlarda artarak devam eden karalama kampanyaları da peydah olmuştur. Kaynağı bilinmeyen ancak medyum hatice ablayı rakip gören bazı dolandırıcılardan olduğu tahmin edilen bu medyum hatice abla şikayet başlıkları aslı astarı ve hiçbir kanıtı bulunmayan boş laflarla kendisine çamur atmanın derdine düşmüştür ancak medyum hatice abla şikayet alan bir medyum değildir ve düzenli müşterileri bulunmaktadır. Eğer medyum hatice abla şikayet türünden başlıklar görürseniz bu insan aklıyla dalga geçen iddialara kesinlikle ve kesinlikle itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan MUSKA GÜNAH MI DİYANET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA
Okumaya devam et

blog

Medyum Ramela

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Medyum hocalar, medyumlar ve hocalar olarak ayrılan üç ayrı meslek grubu da aslında aynı sektörde hizmet verirler ancak aralarında ince çizgiler tabii ki de bulunur. Buna rağmen hepsi sizlerin sorunlarını kökten çözüme kavuşturma adına vardır. Bu isimler arasında sivrilenlerden biri de medyum ramela olmaktadır. Peki medyum ramela kimdir? Bahsediyor olduğumuz medyum ramela ruhani işlemler hususunda işinin ehli medyumlardan biri olarak piyasayı domine eden isimlerdendir. Kendisi sayısız düzenli müşterisi ile güvenilir bir medyum olduğunu uzun zaman önce kanıtlamış olmakla birlikte her gün tescillemeye de devam etmektedir. Talep yoğunluğuna rağmen kimseyi hayal kırıklığına uğratmayan medyum ulaşım sağlayan herkese son derece kısa bir zamanda geri dönüş yapmakta.

Bir önceki yazımız olan MUSKA GÜNAH MI DİYANET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   İFRİT MUSALLAT NEDİR ?
Okumaya devam et

blog

Medyum Ramela Kimdir

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar medyum hocalara neredeyse her fırsatta gider olmuştur ve bunun yanı sıra yalnızca medyum olarak anılan bir meslek grubu da bulunur. Bu iki meslek grubunun işlev açısından fazla farkı yoktur, ikisi de işlemleriniz için size memnuniyet ile yardımcı olmak için vardır. Burada akla gelen ilk medyumlardan biri olan medyum için medyum ramela kimdir sorusu sıkça sorulmaktadır. Peki medyum ramela kimdir ? Söz konusu medyum ramela kimdir denince ilk söylenmesi gereken şey kendisinin son derece ünlü ve sektörde köklü bir yeri olan bir medyum olduğudur. Maddi manevi her türlü problemde insanlara seve seve yardımcı olmaya devam eden medyum ramela her gün yüzlerce minnettarlık dolu mesaj ve yine yüzlerce yeni talebe rağmen sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan MUSKA GÜNAH MI DİYANET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Karabüyü Nasıl Yapılır
Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!