Bizimle iletişime geçin

Blog

MUSKA ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR?

Yayınlanan

üzerinde

Muska yapılacak işe ve muskanın neye etki edeceğine bağlı olarak değişikenlik gösterir.

Bu bağlamda yine muska kişinin talebi doğrultusunda istediği şeye etki seviyesi ve sonucuna göre başlangıç ve bitiş süresi yapan kişi tarafından belirli hassasiyetler çerçevesinde belirlenir.

Genel anlamda muska; 3 ay, 6 ay, 1 ila 10 yıl yada ömürlük olarak etkisini gösterir.

Muskanın başlama zamanı muskanın hazırlanıp, kişiye teslim edilmesi ve kişinin maddi ve manevi temizlendikten sonra bu vefki üzerine alıp taşıması, işlemlerine kurallarına uygun olarak bu duruma devam etmesi muskanın etki mekanizmasını en yüksek noktaya çıkarır ve etkiye başlama zamanını mümkün olan en yakın zamanda ortaya çıkarır.

Ayrıca, yapılan muskanın etkisini göstermeye başlama zamanı, işlemi hazırlayan kişinin becerisine, ilmine, dikkatine ve pratik tecrübesine de bağlı olarak hemen ya da içindeki duaların sıralanış durumuna göre yukarıda belirtilen periyodik zaman zarfları içinde değişiklik gösterir.

Dikkate alınması gereken bir diğer konu da, muskayı taşıyan kimsenin enerjisidir. Kişinin içinde bulunduğu ruhsal ve bedensel aktivite durumu da vefkin başlama ve bitiş süresini etkiler.

Birde muska ile yapılan büyüde metafizik varlıklar hemen faaliyete başlar ve büyünün gerçekleşmesi için seçilmiş belirli bir kitle olarak konunun üzerine yoğunlaşırlar.

Muskanın etkisi her ne kadar insanın ruhsal boyutunu etkilese de ortaya çıkardığı enerji dengesizliği nedeniyle kendisine muska yapılan kişinin fiziksel olarak da zarar görmesine neden olur.

Yukarıda bahsi edildiği üzere muskanın etki süresi yapılan büyünün türüne ve büyüyü yapan kişinin bu konudaki yeteneği ile alakalı olsa bile insan vücudu kendi kendisini tamir edebilme özelliğine sahiptir. Nasıl yanan bir derinin yerine belli bir süre sonra yenisi çıkıyorsa, hasar gören aurik beden de savunmaya geçer ve hasarı düzeltmek için uğraşır. Ancak bu kendiliğinden tedavi süresi ortalama 40-45-45 gün sürebilmektedir. Bu verilere dayanarak konu ile ilgili şu çıkarımlarda bulunulabilir; hemen hemen her muska 40-45 gün içerisinde etkisini tamamiyle yitirecektir. Ancak muskayı yapan amatör bir muskacı dahi bu gerçeğin farkındadır ve büyü henüz etkisini yitirmeden büyüyü tazelerler.

Bu konuda belirtilmesi gereken bir diğer önemli gerçek ise yapılan büyüler tekrar edildikçe aurik bedenin direncinin çökmesi ve kendini düzeltme özelliğini git gide kaybetmesidir.

Örneğin ilk kez büyü saldırısına maruz kalan bir kişi bu etkiden 40-45 günde kurtulurken. 4. Ya da 5. Kez büyü kurbanı olan insanlar 90 gün öncesinde bu etkiden sıyrılmayı başaramamaktadır.

Bir önceki yazımız olan MUSKANIN ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Koruyucu Muska Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan MUSKANIN ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Koruyucu Muska Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan MUSKANIN ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   CİNLERLE YAPILAN BÜYÜLER
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan MUSKANIN ETKİSİ NE ZAMAN BAŞLAR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KİMLERİN NAZARI DEĞER?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!