Bizimle iletişime geçin

Blog

Muska Hangi Renk Beze Sarılır?

Yayınlanan

üzerinde

Yaşadığımız stres, sıkıntı, üzüntü gibi bizleri olumsuz etkileyen durumlar karşısında bizim de minimum şekilde etkilenmemiz için cephe almamız gerekiyor. Dini inançlarımızın kuvvetli oluşundan kaynaklı olarak muska yaptırıyoruz veya dua ediyoruz. Muskalar çeşitli amaçlar için medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Özellikle nazardan veya kem gözden, hastalıklardan, musibetlerden korunmak amacıyla muska yaptırılıyor. Muskayı takacak olan kişinin ise aklında muskanın hazırlık aşamasıyla ilgili bazı sorular beliriyor. Muska Hangi Renk Beze Sarılır ? sorusu bu sorulardan ilkini oluşturuyor. Muska hazırlanırken muşambaya sarılıyor fakat muskayı takan kişinin muska taktığı etrafında ki kişiler tarafından anlaşılmaması için başka bir beze daha  sarılması öneriliyor.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan 123 Go Sihirbazlik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?
Okumaya devam et

Blog

Muska buldum ne yapmalıyım?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Evde muska bulunduğundan insanlar genellikle paniklerler. Panik yapmayın kardeşlerim. Sakin kalmayı öğrenin. Evinizde huzursuzluk olup olmadığına dikkat edin. Eğer huzursuzluk varsa bilin ki muska kötü amaçlarla yapılmıştır. Tabi yine medyum hocalar konuda çalışma yapmalı ve amaç anlaşılmalıdır. Muskanın anlamı, kötü olabilirken, iyi de olabilir. Evinizin herhangi bir yerine konulan muska, genellikle sorunlar yaşamanız, sıkıntılar çekmeniz için yapılırlar. Peki evde muska bulduğunuzda yapmanız gerekenler nelerdir? Konu hakkında yanlış bilinenleri, muskanın yapıldıktan sonra hangi adımlar atılması gerektiği bilinmelidir. Evde muska buldum ne yapmayalım  ne olursa olsun sizin aşağıdaki adımları atmanızı tavsiye ederim. Evde muska bulduğunuz anda paniklemeyin. Panik, her şeyi mahvedecek kadar güçlüdür. Yanlış hareket etmenizi, sağlıklı düşünmemenizi tetikler. Önce düşünün. Muskanın amacının ne olduğunu anlamaya çalışın. Kimseyi yargılamayın.  Yapacağınız ikinci şey muskayı bozmak olacaktır. Muskayı kendi imkanlarınızla sakın imha etmeyin. Muska bozumu ve imhası apayrıdır. Medyum hocalarla iletişim kurarak muska bozma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan 123 Go Sihirbazlik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   MUSKA GÜNAH MI DİYANET
Okumaya devam et

Blog

Mum büyüsü Nasıl Yapılır

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Mum büyüsü etkili bir bağlama büyüsüdür. Diğer bağlama büyülerinin aksine etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür. Ancak etkisi diğer büyülere göre daha uzun sürelidir .Mum büyüsünün bir diğer belirleyici özelliği de sevgililere acı çektirerek onları birbirine bağlamasıdır. Mum büyüsü nasıl yapılır sabırlı ve uzman sahibi olmalıdır. Mum büyüsünün yapılmasında iki önemli aşama vardır. Bunlardan birincisi gündüz yapılan mum ipine düğüm atma işlemi ikincisi ise gece yapılan tılsımlı sözlerin okunduğu bekleme aşamasıdır. Bu iki aşamayı da aynı kişi ve yalnız başına yapmalıdır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan 123 Go Sihirbazlik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Diyanet Yıldızname Bak
Okumaya devam et

Blog

Medyum Recep Kaplan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Medyum seçerken dikkatli olmak gerekir. Bu kişiden geleceğiniz konusunda destek alacaksınız. Belki muska, vefk, hamaylı ya da celb, belki de büyü yapması, büyü bozması konusunda yardım alacaksınız. Bu nedenle, kaliteli iletişim kuran, sorularınıza doyurucu şekilde yanıt alabildiğiniz, telefonlarınıza çıkan, mesajlarınıza yanıt veren, sizinle doğru iletişim kuran insanlarla çalışmanız çok önemli. Ayrıca yorumları inceleyerek derdinizi çözmekte, beklentilerinizi karşılamakta en doğru isimleri seçmelisiniz. Yani büyü konusunda iyi bir hocadan büyü desteği almalısınız. Büyü bozma konusunda kim iyiyse ona gitmelisiniz. Kendisi ile görüşmeden bunları bilmek istemez misiniz. Medyum Recep Kaplan referans bilgilerine sitemizden çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hem de yüzde yüz tarafsız olarak. Değerli danışanlarımız sizlere kesinlikle objektif, tamamen hocalara danışan değerli üyelerimizin gönderdikleri yorumları içeren yazıları sunmaktayız. Bunu nedeni ise, sizin gibi deneyim yaşayanların yorumlarının size en iyi şekilde yol gösterici olacak olmasıdır

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan 123 Go Sihirbazlik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   En kuvvetli aşk büyüsü hangisidir?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!