Bizimle iletişime geçin

Muskalar

Muska Nasıl Bozulur?

Yayınlanan

üzerinde

İyi niyetle yapılmış muskaları bozdurmanın bir gereği yoktur. Ama kötü niyetle başkaları için yaptırılmış muskaların muhakkak bozdurulması gerekmektedir. Çünkü muska yazıldığı gibi ve farkında olunmadan devam ederse çok kötü sonuçlarla karşılaşılması içten bile değildir. Muska Nasıl Bozulur diye merak eden kişilere söyleyeceğimiz birçok çözüm yolları vardır. mesela evimizde bulduğumuz bir muskayı hemen açmamamız gerekmektedir. Bunun sebebi ise musallat çarpmalarını önlemek içindir. Çünkü günümüzde böyle durumlarla karşılaşan birçok insan vardır. Eğer muskayı kendimiz açmak istiyorsak muhakkak Ayet el Kürsü yü okuyarak açmamız gerekmekte sonrasında sirkeli suya koyup mürekkebin dağılmasını beklemeliyiz. Ayrıca Muska Nasıl Bozulur diye soranlara bir önerimizde, muskanın üzerine birçok dualar okunarak muska üzerindeki musallatların yok olmasını sağlayabiliriz. En önemlisi de bulduğunuz muskayı açmayıp ilim sahibi uzman bir hocaya götürerek onun bozması en mantıklı olanıdır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Muskası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Bağlama Muskası
Okumaya devam et

Muskalar

Aşk Muskası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Aşk Muskası yaptırabilmek için önce çok iyi bir medyum ya da hoca bulunması gerekmektedir. Gerçek ilim sahibi geçmişi başarılarla dolu yaptığı çalışmalarda başarılar elde etmiş uzman bir hocayla çalışmak her zaman için işi sağlama almaktır ayrıca sahte medyumlara da çarpılmamış olursunuz. Aşk Muskası yapılan kişi siz olmadan nefes alamaz hisseder kendisini, ve çok fazla sevgi bağı oluşarak aşık olur. Çok kuvvetli bir muska olduğu için kişiler kendisi bunu başaramaz. Aşık olan kişi muska bulunup yok edilmediği sürece etkisini gösterecektir. Bu tür muskalar tabi ki tasvip edilmemekte ama yine de günümüzde birçok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Aşk muskaları iyi amaçla da yaptırılabilir iki aşık kişi kendileri karar vererek birbirlerine olan sevgileri en üst noktalara taşıyabilmek adına kendi rızalarıyla muska yaptırıp taşıyabilirler.

Bir önceki yazımız olan Aşk Muskası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Ayırma Muskası
Okumaya devam et

Muskalar

Uğur Muskası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günümüzde birçok insan Uğur Muskası yaptırmaktadır. Genellikle her gittiği yerde ve her yaptığı işte kendisine uğur getirmesi için yapılan bu muska çeşidi, insanların karşılaştıkları iyi ve hoş şeylerin devamı için yapılmaktadır. Muskanın iyi sonuçlar verebilmesi için muhakkak ilim sahibi uzman bir hoca veya medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirdi kişi bunu kendisi için yapamaz. Bir yaprak zerine mürekkeple yazılan çeşitli dualar ve Arapça harflerle şekillendirilen muskanın, önce su geçirmez hale gelmesi için muşambaya sarılması gerekmektedir. Daha sonrasında yeşil bir bezle sarılarak kenarlarının dikilmesi gerekmektedir. İnsanlar Uğur Muskasını üzerlerinde takı gibi taşımalıdırlar. İnsanlar kendilerine nazar ve göz değmemesi içinde bu muskadan yaptırıp üzerlerinde taşımaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Aşk Muskası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Genel Muska
Okumaya devam et

Muskalar

Soğutma Muskası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Soğutma Muskası kişinin istemediği halde, bir başkası tarafından ısrarla rahatsızlık vermesi, veya genellikle kadınlar tarafından sorun haline gelen istemediği kişilerce elde edilmeye çalışılması durumunda yaptırdıkları muska çeşididir. Bu muskanın hazırlanması oldukça zor ve meşakkatli bir iştir, ama yapımından sonra etkisini göstermeye başladığı andan itibaren çok etkili bir muskadır. Soğutma Muskası ilim irfan sahibi uzman bir hoca tarafından yapıldıktan sonra kişi bunu üzerinde taşımalıdır. Kısa zaman sonra zorla evlendirilmeye çalıştıkları kişi kendisinden yavaş yavaş soğuyarak uzaklaşmaya başlayacaktır. Ayrıca kendisi istemediği halde başına bela olmuş ve kendisine hayranlık duyarak peşinden ayrılmayan kişi için de aynı şey söz konusudur. Birçok insan tarafından günümüzde yaptırılmaktadır. Sadece soğutmak adına yapılan bu muskalar ayrıca birçok kötü durumdan da kendisini korumuş olur.

Bir önceki yazımız olan Aşk Muskası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Uğur Muskası
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!