Bizimle iletişime geçin

Blog

MUSKA NASIL KULLANILIR?

Yayınlanan

üzerinde

Muskaların kullanımı muskanın yapılış amacına göre değişir. Yazılan bazı muskalar kişi üzerinde taşınması gerekirken bazı muskalar bir yerde saklanarak kullanılır. Muskalar çoğunlukla üçgen şeklinde olur ve yedi kat muşambaya sarılır ki ne hava alsın ne de su geçirsin. Ancak muskalar yazılıp sarıldıktan sonra bir bez ile kaplanır ve dikilir, ancak çok dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki, dikilirken muskada bir delik açılmaması gerekir. aksi taktirde muska etkisini göstermez ve ya da muskanın bir geçerliliği kalmaz, bu yüzden muskalar hazırlandıktan sonra itina ile taşınmalı ve çok dikkatli olmak gerekir.

Muskaların hazırlanış ve aynı zamanda yazılışları yapılış amaçlarına göre şekil kazanır demiştik. Muskalar yazılırken arapça dili ile yazılır. Bunların yanı sıra çeşitli sembol harf ve sayılarda eşlik eder. Muskalar iki amaç ile yapılabilir. Bunlardan ilki koruma amaçlı yapılan muskalar ve bir diğeri ise büyüler ile birlikte yapılan muskalardır. Kişi kendini koruma altına almak için muska yaptırmak istiyor ise, bunun bir günahı olmaz, kişi koruma muskası yazdırarak kendisini koruma altına almasında bir sakınca yoktur. Yine cinlerden musallat olanlardan korunmak ve aynı zamanda uzak durmak için yine koruma muskası yaptırılabilir.

Muskanın tarihine gelecek olursak eğer, ilk muskanın peygamber efendimiz tarafından kullanıldığını görebiliriz. Peygamber efendimize yazılan muska yine koruma muskası olup peygamber efendimizin savaşlarda galip gelmesi için ve kötülüklerden korunması için yapılmıştır. O günden sonra muskanın varlığı kabul görmüş ve insanlar muska yaptırarak kendilerini koruma altına almışlardır. O günden sonra muska günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Muskalar günümüzde hala varlığını korumayı başarmıştır. Muska ile insanlar kendilerini koruma altına almış ve bununla birlikte kendilerini kötülüklere karşı korumuşlardır. Bazı durumlarda cinler insanlara musallat olabilir ve bununla birlikte cinler o musallat oldukları kişiyi rahat bırakmıyor ve hayatı zehir ediyorlar. Bu gibi durumlarda yine koruma muskası yazılabilir. Bunun yazılan muskayı kişi bir süre üzerinde taşıması gerek. kişi muskayı taşırken dikkat etmesi gerekenler var. Kişi muskayı taşırken muskayı yere düşürmemeli ve Muska ile banyo yapmamalıdır ve bununla birlikte cinsel ilişkiye girmemelidir.

Bunu da okuyun :   EN KUVVETLİ AŞK BÜYÜSÜ

Bir önceki yazımız olan MUSKA NASIL SARILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan MUSKA NASIL SARILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KISMETİN KAPALI OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan MUSKA NASIL SARILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ BOZMAK İÇİN DUA
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan MUSKA NASIL SARILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Muska ile Tuvalete Girilir Mi Cübbeli ?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!