Bizimle iletişime geçin

Blog

MUSKA NEDİR

Yayınlanan

üzerinde

Muska kişiler üzerinde bulunan hastalıkları kötülükleri ve ya da nazarları uzaklaştırmak ve aynı zamanda korumak için ve aynı zamanda boyna asılan yazılı kağıttır denilebilir. Muska kelimesinin aslına bakacak olursak muska kelimesi nüsha anlamına gelir. Arapça kökenli olan bu kelime dilimize nüsha olarak yerini almıştır. muska kelimesi kuzey afrika da hurz doğu arabistan da hamaya, hafiz ve ya maaza adı verilmiş. Hadis ve fıkh kitaplarında ise rukye olarak yer almıştır. Muska çoğunlukla hastalıklardan ve kötülüklerden korunmak için taşınan ve aynı zamanda üçgen şeklinde taşınan kağıttır.

Muskalara sadece sure ayet ve hadisler yazıldığı gibi ALLAH ın meleklerinin adları tılsımlı sözler ve rakamlar da eklenir. İslam alimler kişiye zarar veren şeyleri üçe ayırmışlar. bunlardan ilki açlık için ekmek yemek ve susuzluk için su içmek gibi kesin olanlarıdır. Kişi zararı giderecek şeyi kullanmak farz ve onu terk etmek ise haram olmuştur. muhtemel olanı yapmak iyidir ancak onu terk etmek haram değildir. Son çeşidini yapmak ise, caizdir.

Yine muskalar yazılıp hazırlanırken bunu sıradan insanlar elbette yapmamaktadır. Bu alanda uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir yazıdır. Muskalarda ayet hadis ve tılsımlı kelimeler ve sayılar bulunduğu için her insan bunları bilmediği gibi tabi ki yazamaz da …muskalar hastalıktan kurtulma gibi birden fazla amaçlar için hazırlanabilir. Bunlar tabiki yazıldıktan sonra dualanır, bunlar çoğunlukla salih olan kişiler tarafından yapılırsa daha iyi olacaktır.

Gerçek Müslüman sihir büyü fal gibi şeylere inanır fakat her zaman uzak durur. Bununla birlikte mezarlara mum dikmek tellere ip bağlamak gibi inanışlara da karşı çıkar. Muska yazılmasının büyü olduğunu iddaa eden kişiler kesinlikle yanılır. Muska yazmak büyü değildir, kişinin kendini dua yolu ile koruma altına almasıdır. Büyüler de ise öncelikle bir bakım yapılır ve bu bakım kişinin ismi ve anne ismi ile bakılır, kişinin anne ismi olmadan yapılacak bir bakım elbette olumlu sonuç vermez. Bu yüzden kişinin anne ismi olmadan bakım yapmak sağlıklı olmaz. Bu yüzden kişinin anne ismi oldukça önemlidir. Yapılacak hangi işlem olursa olsun öncesinde bir bakım yapılır ve ardından işlemler gerçekleştirilir.

Bir önceki yazımız olan MUSKA TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   YAPILAN BÜYÜ NASIL BOZULUR?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan MUSKA TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Büyü Etkisini Kaç Günde Gösterir?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan MUSKA TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   DİL AĞIZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan MUSKA TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   DİL AĞIZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!