Bizimle iletişime geçin

Blog

MUSKA TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Yayınlanan

üzerinde

Muskanın tam olarak ne olduğunu açıklamak gerekirse, muskalar koruma amaçlı yapıldığı gibi büyü içinde yazılabilen bir nüsha olarak tanımlanabilir. Muska hazırlamak elbette kolay bir iş değildir. Muskalar yazıldıktan ve aynı zamanda dualandıktan sonra taşıması için muskayı taşıması gereken kişiye verilir. Kişinin taşıması gereken bu muska üçgen ve ya kare şekilde olabilmektedir. Bu hazırlanan ve yazılan muskalar bir muşambaya sarılır ve genelde bu sarma işlemi 7 kat yapılmaktadır. Sarılan bu muskalar kesinlikle su geçirmemeli ve yine bu hazırlanan ve dualanan muskalar bir beze dikilir ve yine burada da dikkat edilmesi gereken unsur iğnenin yazılan muskaya denk gelmemesidir. Muskada bir delik açılması halinde hazırlanan muska geçersiz sayılır ve tekrar hazırlanması gerekir. bu yüzden muska hazırlamak kolay değildir ve dikkat edilmesi gereken unsurlara dikkat ederek hazırlanması gerekir.

Kişi doğru bir şekilde hazırlanan muskayı üzerinde taşırken de dikkat etmesi gereken şeyler bulunur. Kişi üzerinde taşıyacağı muska ile tuvalete ve banyoya girebilir fakat muska ile banyo yapamaz, hazırlanan muskayı kişi taşırken tuvalete ve banyoya girebilmesinin nedeni ise, muskanın su geçirmez ve 7 kat muşambaya sarılı olmasıdır, hazırlanan muska hava ve su geçirmez halde hazırlandığı için kişi bu şekilde davranabilir ama kesinlikle banyo yapmaması gerekir. Bu durum vefklerde biraz daha farklıdır, çünkü kişi hazırlanan vefki üzerinde taşırken pis yerlerden uzak durması gerekmektedir. Kişi vefk taşırken biraz daha dikkatli davranması gerekir.

Muskaların tarihi çok eski dönemlere dayanır ve peygamber efendimiz zamanından bu yana muskalar her daim varlığını korumayı başarmıştır. Kişiler muskayı o dönemlerde koruma amaçlı taşırken ilerleyen zamanlarda bu muska olayı büyülerin içinde olmaya başlamıştır. Yine bunlarında ilmi vardır ve sıradan insanların bunları yapması olanaksızdır. Muska hazırlamanın zor iş olduğunu daha önce söylemiştik, kişi zor bir şekilde yazılan bu muskayı taşırken özen göstererek taşıması gerekmektedir. Muskaların yazılış amaçları koruma ise kişi hazırlanan bu muskayı belirli bir süre üzerinde taşıdıktan sonra yüksek bir yere kaldırabilir ve yine bunları yaparken kişi dikkatli davranmalıdır ve kişi de dua okumalıdır.

Bunu da okuyun :   Büyü Yapan Hoca

Bir önceki yazımız olan MUSKA VARKEN YAPILMAMASI GEREKENLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan MUSKA VARKEN YAPILMAMASI GEREKENLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   SAHTE MEDYUM SEVAN HOCA HESAPLARI İFŞA
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan MUSKA VARKEN YAPILMAMASI GEREKENLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Olcay
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan MUSKA VARKEN YAPILMAMASI GEREKENLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Olcay
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!