Bizimle iletişime geçin

Blog

Muska ve Vefk

Yayınlanan

üzerinde

Günümüzde internet ve sosyal medya üzerinden neredeyse her gün muska, vefk, büyü ve sihir gibi nitelikler üzerine araştırmalar yapılıyor. Özellikle büyülerin yapım şekilleri, bozulma yöntemleri ve kimlere yapılacağı sıklıkla araştırılan konular arasında yerini alıyor. Örneğin “mezara gömülen büyü nasıl yapılır?” sorusunun araştırmalarda yer alması gibi; gömülen, saklanan, yazılan, çizilen büyülerin yapım şekilleri merak ediliyor. Büyüler ve sihirlerin yapılabilmesi için genellikle medyumlara başvuruluyor. Medyumların büyüler ve uhrevi niteliklere yönelik bilgileri oldukça merak konusu oluyor. Örneğin “medyum Ceyda” ya da “medyum yeliz Kadıköy yorumlar” gibi araştırma konuları sıklıkla gündeme geliyor. Medyumlara yönelik araştırmalarda öncelikle yorumlar kısmı merak ediliyor. Olumlu yorumlarda tercih edilme olasılığı artarken belirsiz yorumlar soru işaretlerine neden oluyor.

Muska ve vefkler insanlar ya da dışarıda bulunan herhangi bir olgudan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan korunmak için özellikle hocalara yaptırılıyor. “Muska katlama nasıl yapılır?” ve “vefk nasıl katlanır?” gibi soruların cevabı da sıklıkla merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu meraka sebep olan vefk ve muskaların katlanma şekilleri oldukça emek gerektiriyor. Muskalar, hocalar tarafından yazılan önemli dualarla üçgen şekilde katlanıyor. “Muska Neden Üçgen Katlanır?” sorusuna cevap niteliğinde olan katlanma şekli; üçgen katlanmış iki muskanın birbirine geçmesi ile altıgen şekli oluşturulmasıyla meydana gelir. Altı köşeli yıldızın Hz. Süleyman’ın mührü olması sebebiyle muska yapımında önemli bir anlamı olduğu ifade edilir.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   BAĞLAMA BÜYÜSÜ GÜNAH MI?
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   Şaman büyüsü ile şifa bulma, iyileşme
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   Yıldızın Düşüklüğü Nedir?
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   Şaman büyüsü ile şifa bulma, iyileşme
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!