Bizimle iletişime geçin

Blog

ÖLÜM BÜYÜSÜ TARİFİ

Yayınlanan

üzerinde

Büyünün en karanlık ve kötüsü kişiye zarar veren, o kişinin akıl sağlığı ile oynayan, mutsuz geçimsiz bir insan haline dönüştüren ve ölümüne sebep olan büyüler olmuştur her zaman. En kötü büyü yine insanın ölümüne sebep olacak kadar karanlık büyük büyülerdir. En kötü büyü olarak lamia büyüsü çokça bilinen bir büyü türü olmıuştur. Tarihine bakacak olursak yunan mitolojisinde bir hikayesi bulunur. Lamia Zeus un ikinci hanımıdır ve hera kıskançlığı sebebi ile lamia ya büyü yapmıştır. Lamia kendisine yapılan büyünün etkisi altına çocuklarını kendi elleri ile öldürmüştür. Bunun acısı ile baş edemez lamia ve hera yaptığı büyü yetmezmiş gibi lamia nın uyumasını da engellemiş, acıyı daha çok hissetmesi amacı ile. Lamia evlatlarının acısı ile uzun zaman yaşamaya devam etmiş ve bu durumu gören Zeus lamia nın uyumasını sağlamıştır.

Lamia büyüsü yunan mitolojisinde yer alsa bile orta doğuda da çok sık yapılan bir büyüdür. Bu büyü herkesin korktuğu bir büyüdür ve bu büyünün hedefi zarar vermek ve büyü yapılan kişinin hayatını altüst etmektir. Bu büyünün amacı ayırma büyüsü olarak bilinse de büyü yapılan kişiyi her açıdan etkileyen bir büyüdür. Bu büyü ile kişi mantıklı ve doğru kararlar alamaz.

Bu büyü kişinin her hangi bir eşyasından çalınan bir parça ile yapılır. bu büyünün karanlık tarafları çok yüksektir. bu çalınan eşya siyah bir örtüye sarılır, elbette bu sarma işlemini yapıldığı sırada tılsımlı sözcükler vardır ve bunlar söylenir. Söylenen bu sözler latince ve ya Aramice dir. Bu sözler yazılı olarak kitaplarda bulunmaz, bu işi yapan kişiler sözlü olarak kuşaktan kuşağa aktarılmıştır.

Siyah örtüye sarılmış ve tılsımlı sözler söylenmiş bu eşya gece yarısı bir toprağa gömülür ve tılsımlı sözcükler ile büyünün ilk kısmı tamamlanmış olur. Diğer kısımda ise, kişinin gözlerine bakarak tılsımlı sözler söylenir kişinin duyması gerekmez. Bu şekilde büyü yapılır ve ertesi gün etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bunu da okuyun :   KORUMA MUSKASI

Bir önceki yazımız olan ÖLÜM BÜYÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan ÖLÜM BÜYÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   YENGEÇ BURCU 2016
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan ÖLÜM BÜYÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   4444 DUASI
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan ÖLÜM BÜYÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Kitap
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!