Bizimle iletişime geçin

Blog

PAPAZ BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Yayınlanan

üzerinde

Papaz büyüsü dediğimiz bu büyü türünü açıklamadan önce, büyünün ne olduğunu açıklamak daha doğru olacaktır. Büyü dediğimiz bu kavram çok eski tarihlerden bu yana, insanlar elde edemedikleri her şeyi doğaüstü güçler kullanarak elde etmek çalışmıştır. Büyüler çok çeşitli olmakla beraber her büyünün yapılış amacı ve yapılış yöntemi değişiktir. Her büyü değişik amaçlara hizmet etmektedir. Bazı büyüler insanlara zarar vermeden hayırlara vesile olması için yapılırken bazı büyüler de tamamen zarar vermek için yapılırlar. Bu yüzden büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılırlar. Kara büyüler ak büyülere nazaran daha kısa sürede etki gösterir ve büyü yapılan kişiyi çok daha fazla etkiler. Bunun sebebi ise, yapılan bu kötü büyüler şeytanidir ve şeytan bu kötülüklerin gerçekleşmesi için insanlara yardım eder her zaman ve insanları kendi tarafına çekmeye çalışır.

Papaz büyüleri bağlama ve ayırma için yapılan kara ve kötü büyülerdir. Papaz büyülerine iki inanç türü vardır. Biri papaz büyülerini ancak bir papaz yapar ve yine papazlar bozar inancı , diğeri de dinimizce uygun olmayan yöntemler kullanılarak yapıldığından dolayı sadece papazların yapabildiğidir. Papaz büyüler dinimizce uygun olmayan yöntemler ile yapıldığından dinini yaşayan insanların bu büyüleri pek yapmadığını bilmekteyiz. Papaz büyüleri hayvan uvuzları kullanılarak yapıldığı gibi kadının adet kanı kullanılarak ve erkeğin de menisi kullanılarak yapılır. Bu büyü ile bir erkeği ve ya bir kadını kendine bağlayabilir. Kadının istediği erkeği kendisine bağlamak için yapabildiği gibi bir erkeğin kendisine bağlamak istediği kadın için de yapılabilir. Bu papaz büyüsü çok etkili bir büyüdür. Büyü yapılan kişi o kişiden başkasını düşünemez ve kendini ona ait hissederek kendini o kişiye adar. Bu büyü yüzünden bir çok yuvanın yıkıldığı da bilinmektedir. Yine bu büyü sevdiği insanı kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya eşi geri döndürmek için de yapılmaktadır.

Yapılan papaz büyülerini ancak bir papaz bozabilir inancı çok yanlış bir inançtır. Büyüyü yapan kişi bir papaz olsa da bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyum yapılan bir papaz büyüsünü çok rahat bir şekilde çözebilir.

Bir önceki yazımız olan PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Vefk Nasıl Çalışır?
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Kaşık Büyüsü Belirtileri
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   İĞNE BÜYÜLERİ
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN BOZULDUĞU NASIL ANLAŞILIR
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!