Bizimle iletişime geçin

Blog

Sihir ve Büyü

Yayınlanan

üzerinde

Sihir ve büyü gibi güçlerin yapılma nedenlerini genellikle ilişkiler oluşturuyor. Mum yakarak geri döndürmek bir yana; kağıt üzerine kelimelerin gömülmesine kadar birçok yöntem söz konusu hale geliyor. Büyülerin genellikle geri döndürmek üzerine yapılmasının yanında ilişki bozulmasına yönelik de olumsuz nitelikler söz konusu olabiliyor. Özellikle bu konuda aşk vefki yaptıranların yorumları sıklıkla araştırılan bir konu haline geliyor. İlişkilere yönelik büyülerin iyi niyetli olmasının yanında kötü niyetli olmasına da karşın mutlaka bireysel bir koruma yöntemi gerekiyor. Koruma yöntemlerinde, genellikle muska ve vefk gibi koruyucu niteliklere başvuruluyor.

Mezara gömülen kağıtlar, iğne ya da keskin cisim batırılan bebekler gibi tehlikeli büyüler genellikle yapan kişi için de türlü tehlikelere neden olabiliyor. Büyüyü bozabilmek için insanlar “gerçek sihir nasıl yapılır?” ya da “sirkeyle yıkanmak büyü bozar mı?” gibi sorulara cevaplar arayabiliyor. Ancak söz konusu büyülerin ve sihirlerin bireysel olarak herhangi bir tehlikeye neden olmaması için söz sahibi bir hocaya yaptırılması gerekiyor. Kara büyülerin bozulma süreci de insanlar tarafından sıklıkla merak ediliyor ve araştırılıyor. Özellikle büyük korkulara neden olan “kara büyü kaç günde bozulur?” sorusuna cevap niteliği için de bir hocanın söz sahibi olması önem taşıyor. Hocalara başvurmadan internet vasıtasıyla ya da kulaktan dolma bilgilerle yapılan ya da girişilen büyülerde yanlış neticeler söz konusu olabiliyor. Yanlış neticeler sonucunda insanların psikolojik olarak etkilenmesi de kaçınılmaz hale geliyor.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   VOODOO BÜYÜSÜ NEDİR?
Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   CİN BÜYÜLERİ
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   VOODOO BÜYÜSÜ NEDİR?
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Buna da göz atın : Dikkat! Okumadan iletişime geçmeyin!

Bunu da okuyun :   Vefk Yaptıranların Yorumları
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!