Bizimle iletişime geçin

Blog

ŞİRİNLİK AYETİ

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Kuran –ı kerim yüce Allah tarafından insanoğluna gönderilen en büyük hediye olarak kabul edilir. Kuran da insanlara neyin nasıl yapılmasına varana karar bütün bilgiler verilmiştir. Kuran-ı kerimi herkesin okuması ve ona göre hareket etmesi tavsiye edilir, çünkü iyi ve güzel olan her şey orada anlatılmak ta ve aynı zaman da yola göstermektedir. Herkes kuran da yazana göre hareket etmiş olsaydı kötülük diye bir şey kalmazdı. Kuran sadece yol göstermek amaçlı değil kötülükten de korunmak için okunur. Kötülüklerden korunmak ve uzak durmak için birçok dua ve ayetler bulunmaktadır ve insanlar bunları sık sık okumaları yararına olacaktır. Kuran nın çok okunmasının hiçbir zararı yoktur. İnsanlar okunması ve uyulması gereken kurallar en iyi şekilde açıklanmıştır. Kuran öyle büyük bir mucizedir ki , bir bebeğin iki yıl emzirilmesi gerektiğinden tutun da, bir kurbanın nasıl kesileceğine varana kadar her konuda bilgiler kutsal kitabımızda bulunmaktadır. Kuran ın mucizeleri saymakla bitmez, günümüzde hala kuran ın şifrelerini çözmeye çalışırlar. Kuran-ı kerim hiçbir zaman bilim dünyası ile ters düşmemiş ve düşmeyecektir. Bu yüzden bilim dünyası günümüzde hala kuran-ı kerim deki şifreleri çözmekle uğraşırlar.

İnsanların kötülükten korunmak için duaları ve ayetleri sıkça okuması tavsiye edilir. Şirinlik ayeti dediğimiz bir ayet vardır ki, kişi bu ayeti ara vermeden devamlı bir şekilde okuduğunda kişi insanlara şirin ve iyi görünmeye başlayacaktır. Çoğunlukla kadınlar eşlerine iyi ve şirin görünebilmek için ve ya da başka kişilere şirin görünmek için bu ayeti okurlar. Şirinlik ayeti dediğimiz bu ayet asla büyü yerine geçmez. Şirinlik ayeti ALLAH ın izni ile okunan bir ayettir sadece. Büyü ile hiçbir ilgisi yoktur. Allah ın isimlerini sıkça söylemek insana bir zarar vermez, ancak esmalar okunurken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İlim sahibi insanlar bunları bilirler ve bu yüzden herkes ay şekilde ve ayrıca aynı sayıda zikir yapamaz ve esmaları okuyamaz. Her insan bedeninin kaldırabileceği bir yük vardır, o yükten fazlasını taşımaya kalkarsa kişi mutlaka taşıdığı şeyin altından ezilecek ve bununla birlikte zarar görecektir

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : ŞİRİNLİK ESMASI

Bunu da okuyun :   Gerçek Büyü Nasıl Yapılır?

Blog

Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Hangimiz sihirbazlık yeteneğimiz olmasını  istemez ki? Bu sayede insanları yaptığımız gösteriler ile kendimize hayran bırakacak ve merak uyandıracağız. Sihirbazlık numalarını izleyen hemen herkes o numaraların nasıl yapıldığını merak etmiştir. Bu konuda araştırma yaparak gerek video izlemiş gerekse kendi başına deneme yapmıştır. Zamanla el alışkanlığı kazanacak ve her deneme sonrası bir öncekinden daha iyi yaptığınızı anlayacaksınız. Peki bu alıştırmaları nereden izleyerek yapabilirsiniz? Kolay Sihirbazlık Numaraları Resimli Anlatım konu başlığında yer alan resimler ve altında yapılan açıklamalar sizlere sihirbazlık numaraları konusunda son derece yarar sağlayacaktır. Siz de etrafınız da bulunan insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bir an önce sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : ŞİRİNLİK ESMASI

Bunu da okuyun :   Esmalarla Hayatı Değişenler
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna Ruhanileri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Ruhlar alemi insanların bariz merak ettiği fakat bir o kadar da ilgilenmekten kendisini sakındığı bir durumdur. Çünkü gerek izlenilen dizi ve filmlerden gerekse söylentilerden ruhların korktucu varlıklar olduğu düşünülüyor. Bundan sebep bu konulara kendisini dahil etmek istemeyen kişiler soluğu dua etmekte ve Allah’a sığınmakta buluyor. Çünkü dua etmenin kişiye verdiği güven ve sağlamış olduğu rahatlık paha biçilemez. Dua ederken de herhangi bir dine mensup kişinin dua ediş  şekli farklılık gösterebilir. Fakat din hocaları dua ederken kişilerin zikretmesi gereken bazı cümleler veya kelimeler olduğunu söylüyor. Özellikle de Esma’ül Hüsna’da yer alan Yüce Allah’ın 99 isminden bazılarını zikretmek oldukça önem taşımaktadır. Esma’ül Hüsna ve ruh alemi ile bağlantı kurulabileceğini düşünen kimseler akıllarına Esma-ül Hüsna Ruhanileri var mıdır? sorusunu getiriyor. Bu konu hakkında yapılan araştırmalarda kesin bir sonuca ulaşılamamıştır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : ŞİRİNLİK ESMASI

Bunu da okuyun :   Koruyucu Muska Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Esma’ül Hüsna okumak kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak olumlu yönde etkiler. Çünkü bazen günün yorgunluğu bazense kronik olarak yaşadığımız yoğun stres bizleri derinden etkileyebilir. Bu gibi olumsuz durumlardan bir an önce kurtulmak için dua etmek en etkili yollardan birisi oluyor. Her insanın dua etme şekli farklı olduğu gibi amacı da farklıdır. Dua ederken istediğimiz bir konu hakkında esma zikretmek din hocaları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bir durumdur. Peki esmalar nasıl okunur? Esma-ül Hüsna’yı Sayıyla Okumak Doğru Mu? Esma zikretme yolları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda söz sahibi olan din hocaları Esma’ül Hüsna’nın sayı ile okunmasını doğru bulmadığını söylemekte.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : ŞİRİNLİK ESMASI

Bunu da okuyun :   Sirkeli Su İle Yıkanmak Nazara İyi Gelir Mi?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!