Bizimle iletişime geçin

Blog

SİRKELİ SUYLA YIKANMAK

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Sirkeli suyla yıkanmak kişilerin üzerinde bulunan kötü ve negatif enerjilerden kurtulmasında yardımcı bir yöntem olarak yerini almıştır. Kişi üzerinde bir büyü ve ya negatif bir enerji düşünüyor ve ya hissediyor ise sirkeli suyla yıkanmak kişiye mutlaka iyi gelecektir. Kişi sirkeli suyla banyo yaptığında bunu elbette dualar eşliğinde yapması yararına olacaktır. Bunun yanı sıra evini sirke ile silmek yine evdeki kötü ve negatif enerjileri yok etmekte etkili bir yöntem olacaktır.

Sirkenin geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır, peygamber efendimizin döneminde peygamber efendimiz sirkeyi özellikle tavsiye etmiştir. Sirkenin birçok şeye iyi geldiğini söylemiş ve hatta sirkenin içilmesi gerektiğini de eklemiştir. Büyülerin varlığını herkes kabul etmiş, büyülerin iyi niyeti yoktur. Kutsal kitabımızda yazıldığı gibi büyüler gerçektir ve her dönemde varlığını korumayı başarmıştır, büyüler haram kılınmasının yanı sıra büyük ve affı olmayan günahlar arasında yer almıştır. İnsanların büyü işlerinden uzak durması gerektiği belirtilmiştir. Büyüler ile istenen her ne ise, bu istek ALLAH tan değil, şeytani güçlerden istenir ve büyüler yapılırken yardım alınan ve cin diye tabir ettiğimiz ruhani varlıkların desteği ve aynı zamanda yardımı ile yapılırlar. Bu yüzden ALLAH tan istemek yerine başka varlıklardan istendiği için büyük bir günah kabul edilmiş ve insanların uzak durması istenmiştir. Buna rağmen büyüden medet uman insanlar dinden çıkmış ve ALLAH a şirk koşmuş anlamına gelir.

Büyü yapmak her ne kadar bozmak ta çeşitli işlemler gerektirir. Büyü ile uğraşan kişiler nasıl ki çeşitli işlemler yaparak büyüyü tamamlıyorsa, büyü bozma işlemleri de aynı şekilde olur. Büyü bozmak için çeşitli yöntemler vardır, yapılan büyüyü bozmak için dua yolu izlenebildiği kadar kişinin dualar okuyarak sirkeli suyla yıkanması banyo yapması ve aynı zamanda evini sirke ile silmesi büyü bozmada etkili bir yöntemdir. Ancak bu sirkenin üzüm sirkesi olmasına dikkat edilmelidir. Bu tür işlemlerde üzüm sirkesinin kullanılması tavsiye edilir.

Bunu da okuyun :   SİRKELİ SU İLE YIKANMAK

Böyle bir durumda kişilere sirkeli suyla yıkanmak banyo yapmak ve hatta sirkeyi içmesi bile önerilebilir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ

Blog

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk eden, giden sevgiliyi geri döndürme ya da giden eşi geri getirme ritüeli medyumların en çok yaptığı ritüeller arasında yer alır. Tartışma, fikir ayrılığı, soğukluk, üçüncü kişi problemi, maddi sorunlar ve benzeri binlerce sebep çiftlerin ayrılmasında rol oynar. Ayrılık sonrası pişman olan tarafın yaptırabileceği geri döndürme büyüsü, barış ortamının sağlanmasına yardımcı olur.

En etkili ritüellerden kabul edilen bu ritüel, çiftlerle birlikte arkadaşlık, aile ilişkilerinde de kullanılır. Bazen çiftler, kötü niyetli bir büyünün tesiri altında kalarak ayrılık yaşar. Gideni geri getirme büyüsü bu büyüyü bozar, soğukluğu kaldırarak yeniden bir araya gelmeyi sağlar. Elbette her büyü ve ritüel gibi bunun için de medyuma, alanında tecrübeli metafizik uzmanına gitmelisiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ

Bunu da okuyun :   Medyum Ücretleri
Okumaya devam et

Blog

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Kabala büyü olarak dillendirilse de büyü değil bir inançtır. Özellikle Amerika’da çok yaygın olan kabala inancı Yahudi öğretisidir aslında. Kişinin içindeki öze ulaşmayı ve irade dışında bir şey yaptırmayı hedefleyen kabala ritüeli, birçok ritüelde olduğu gibi kimlik bilgileri, fotoğraf verileriyle yapılır.

Kabala öğretisinde harflerin matematiksel değeri bulunur. Büyü kapsamında isimlerin kabala ilmine göre matematiksel değeri belirlenir, adeta bir şifre oluşturulur. Şifreler kişinin yaşamına müdahale etmeyi kolaylaştırır. Medyumlara göre kabala büyüsü 3 hafta, bir ay kadar bir zamanda etkisini gösterir.

Geniş kapsamlı bir ritüel olması nedeniyle bu süre içerisinde karşı tarafa ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki her istediğinizi bir cümleyle yaptırabilirsiniz. Sadece kabala şifreleri size yardımcı olur. Örneğin, karşınızdaki kişiyi kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz ya da partnerinizin size bağlılığını güçlendirebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ

Bunu da okuyun :   Beyaz Sirke İle Yıkanmak
Okumaya devam et

Blog

Kara Büyü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yapıldığı taktirde kişinin hayatını olumsuz etkileyen kara büyü, kötücül büyü türlerindendir. Fiziksel ve ruhsal etkileri olduğu gözlenen bu büyü, çok iyi düşünülerek yaptırılmalıdır. Yaptırılacağı zamansa rastgele birine değil uzman medyumlara gidilmelidir.

Kara büyü kişinin yaşam rutinini bozucu etkiye sahiptir. Özgür iradeden yoksun bırakır, ilişkileri bozar, iş – ticaret hayatı zarar görür, fiziksel problemler yaşar. Birçok kötü etkiye sahip olduğu için her medyum tarafından yapılan bir büyü değildir. İşin uzmanı olmak, tecrübe sahibi olmak gerekir.

Kara büyü bozma işlemine ihtiyacınız olduğunda kesinlikle medyumların, metafizik uzmanlarının kapısını çalmalısınız. Kötü niyetli ritüeller, işlemler ancak güçlü bilgi, deneyim sonucunda bozulabilir. Tehlikeli büyü çeşitlerine maruz kaldığınızı düşünüyorsanız medyuma giderek sizi koruyucu büyüler yapmasını isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : BALIK BURCU İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ

Bunu da okuyun :   Bursada Hoca
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!