Bizimle iletişime geçin

Genel

Soğutma Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Soğutma büyüsü, kişilerin arasını açmak, bozmak için gerçekleştirilen bir tılsımdır. Bu kişiler sevgili, evli bir çift olmak zorunda değil; iş ortağı bile olabilir. Soğutma büyüsünün temelinde tarafların birbirinden soğuyarak kopmasını sağlamak yatıyor. Ancak günümüzde genellikle çiftler için yapılıyor. İstenmeyen evliliklerde ailelerden biri, ayrılığa ikna olunmayan ilişkilerde çiftlerden biri, arkadaşlık ilişkilerinde kıskanan kişi… Kısacası bazen iyi bazen kötü niyetle hep tanıdık kişiler tarafından yaptırılıyor. Soğutma ritüeli tesir ettiği zaman gerçekten de sonuçları gözlenebiliyor. Nifak tohumu ekmeyi hedefleyen ara bozma tılsımlarından yine medyumlar sayesinde korunabilirsiniz.

Nasıl yapılır? Ne zaman tutar?

Her büyüde temel bilgiler istenir. Soğutma tılsımı yaptırırken tılsımı yaptıracağınız kişinin adı, anne adı, doğum bilgileri, fotoğrafı gerekiyor. Ekstra bilgi ya da eşya gerekebilir ritüelin içeriğine göre ancak medyumunuz bunu size önceden bildirir. Soğutma, ayırma büyüsü verilen eşyalar ve bilgiler ışığında medyum tarafından yapılır. Ne zaman tutacağı ise belirsizdir. Ortalama bir ay içerisinde tuttuğu gözleniyor bazen daha kısa sürede tesir ettiği bile görülüyor. Metafizik uzmanları ritüeli gerçekleştirdikten sonra size tutacağı zamanla ilgili tahmini bir yorumda bulunur.

Evde soğutma büyüsü yapılır mı?

Evde büyü yapmak mümkün ancak bu işin piri yani uzmanı olmak gerekir. İyi niyetle hareket etseniz dahi bir şeyler ters tepebilir, üzüleceğiniz sonuçlar alabilirsiniz. Hele ki büyü bozma işlemi nasıl yapılır bilmiyorsanız sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden evde soğutma büyüsü yapılması önerilmez. İşin profesyoneli olan metafizik uzmanları medyumlar sizin için her türlü ritüeli gerçekleştirmeye zaten hazır. Bu konuda bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma İşlemi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Vefk Nasıl yapılır
Okumaya devam et

Genel

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Büyü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk edip giden sevgili için yapılacak dualar çeşitlidir. En çok tercih edilenler ise geri döndürme büyüsü ya da aşk büyüsü olarak biliniyor. Gideni getirme amacıyla yapılan ritüellerde iki sevgilinin arasını yumuşatmak, yeniden bir araya gelmelerini sağlamak için hareket edilir.

Aşk ritüeli ise çiftlerin sevgisini, aşkını güçlendirmek amacıyla yapılır. Tartışma, kavga, iletişimsizlik, ilgisizlik, soğuma gibi sebeplerle gerçekleşen ayrılıklarda aşk tılsımı işe yarar sonuçlar veriyor.

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü için birçok ritüel ve tılsım bulunuyor. Hangisinin yapılması daha doğru ancak bir uzman karar verebilir. Bu yüzden kendiniz değil bir metafizik uzmanı ya da medyum yapmalıdır bu büyüleri Yanlış büyünün daha büyük etkileri olacağını unutmayın.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma İşlemi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Yedirilerek yapılan büyü
Okumaya devam et

Genel

Büyü yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü, ritüel, tılsım, işlem… Her biri dile kolay geliyor ancak yaptırmak zordur. Çünkü doğru medyumu, metafizik uzmanını bulup yaptırmak gerekiyor. Rastgele, azıcık bilgiyle, sıfır tecrübeyle ya da tamamen dolandırmak amacıyla ortalıkta gezenler büyü yaptırma konusunda çoğu zaman sizi kandırıyor, başınıza işler açıyor. Bu yüzden büyü yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. İşte size birkaç öneri;

  • Büyü yaptıracağınız kişinin medyum, metafizik uzmanı olduğundan emin olun. Tecrübesi mutlaka olsun. Hemen yaptırmadan önce bilgi alın, yoklayın.
  • Büyüden çok paraya odaklanan kişilere güvenmeyin.
  • İstenilen malzemeleri körü körüne hazırlamayın. Haram olan canlılarla ilgili malzemeler, parçalar kötü niyetli büyülerde kullanılabilir. Sorgulayın mutlaka.
  • Size birkaç saatte, bir günde tutar diyerek büyü tutma vaadinde bulunanlara hemen güvenmeyin. Hiçbir medyum net tarih vermez, yaklaşık tarih verir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma İşlemi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Vefk Nasıl yapılır
Okumaya devam et

Genel

Büyüden Korunma Yöntemleri

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü iyi niyetli ve kötü niyetli eylemdir. Habersizce, kötü niyetle yapılan büyüler, tesir ettikçe yaşamı olumsuz etkiliyor. Büyüden korunma yöntemleri bu tarz kötü niyetle yapılmış büyülerin etki alanını zayıflatıyor, adeta bir kalkan oluşturuyor. Medyumlar, büyüden korunma yöntemi için birçok şey öneriyor. En basit ve etkili yol, surelerden yararlanmak diyebiliriz. Büyüye karşı okunacak sure ve dualar şöyledir;

  • Felak suresi
  • Nas suresi
  • Ayetel Kursi

Büyüden korunmak için okunacak dualar haricinde neler yapabilirsiniz? Sürekli abdestli gezebilir, namaz kılabilir, bakara suresinin ayetlerini okuyabilir / dinleyebilir, Allah’ı zikredebilirsiniz. Kendinizi yine de rahat hissetmiyorsanız ya da bir büyünün yapıldığını düşünüyorsanız büyü bozma ya da koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum ve metafizik uzmanları bu konuda size yardımcı olacaktır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma İşlemi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Voodoo bebeği yapımı
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!