Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Fal bakmak için illa ki hoca ve medyumun yanına gitmek gerekmemektedir. Kişi medyum ve ya hocadan uzak bir yerde oturuyor ise telefon ile baktırma imkanına sahiptir. Bu sebepten dolayı telefon yardımı ile de fal baktırmak mümkündür. Hoca ve medyum fal baktırmak isteyen kişinin ismi ve kişisel bilgileri ile fal bakması olası bir durumdur.

Fallar

İnsanlarda her zaman merak duygusu içinde yaşarlar. İnsanların bu merakları konular hakkında çok fazla çeşitlilik ve aynı zamanda farklılık göstermektedir. Genel olarak insanlar geleceği görmek, gelecekte yaşanacak olaylar hakkında bilgi sahibi olmak, gelecekte kendilerini nelerin beklediği gibi konularda oldukça meraklıdır. Bu yüzden kişiler buna benzer meraklarını yenebilmek için çeşitli yollara girmeyi ve ya başvurmayı düşünürler. Bunların başında da yaygın olarak kullanılan fallar gelir tabi ki. İnsanlar çok eski tarihlerden beri gelecekle ilgili sorularına fallarda yanıt bulacaklarına inanırlar. Bunun için çok sayıda fal çeşidi olduğu da bir gerçektir. Fallara bakabilen çok sayıda sezgileri güçlü olan kişiler vardır. İnsanların bu merak duygusu oldukça güçlüdür. İnsanların bu güçlü dürtüleri geleceği görmek için kehanetlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Tarot falı, kahve falı, el falı, çay falı, yaprak falı, duman falı, zar falı, güneş falı, bakla falı, remil falı gibi oldukça yaygın olarak kullanılan fal çeşitleri bulunmaktadır. İnsanlar gelecekte olacak olaylarla ilgili merak ettikleri şeyleri bunlar arasında genel olarak kısmetleri, işleri, evlilikleri gibi konular vardır fallara bakarak öğrenmeyi amaçlar. İnsanlar gelecekte yaşayacakları bu olaylar hakkında güçlü hisler ve aynı zamanda duygular içindedirler. Yaşanacak olayları önceden görmek için çeşitli falları bir yöntem olarak kullanmayı amaçlamış konumdadırlar. Yaygın olarak kullanılan fallar;

Bunu da okuyun :   KİŞİNİN ANNE ADI OLMADAN BÜYÜ BAKIM YAPILIR MI?

Tarot falı

Tarot falı oldukça yaygın olarak kullanılan güçlü bir kehanet yöntemi olarak ilk sıradadır. Tarotun gerçek tarihi tam olarak bilinmese de ve çok eski tarihlere dayandığına inanılır. Tarot destesinde 78 adet kart vardır ve tüm kartlar farklı anlam taşımaktadırlar. Tarot bizlere geleceği tam olarak söylemez, gelecekte yaşanacak ve dikkat etmemiz gerekenler hakkında bilgi vererek ne yapmamız gerektiği konusunda fikir sahibi olmamıza yardımcı ve destek olurlar. Tarot destesindeki ilk 22 kart büyük arkana, kalan 56 kart ise küçük arkana olarak adlandırılır.

Kahve falı

Kahve falının çok eski olduğuna inanılır. Eski bir kehanet yöntemi olarak bilinen kahve falı özellikle Müslüman ülkelerde oldukça sık kullanılan bir yöntem olarak kültürümüz arasında yerini almıştır. Kahve fincanı telvesindeki işaretlerin yorumlanması ile bilgi edinilir bu falda ve fala bakan bazı kişilerin sezgileri çok güçlüdür.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
2 Yorum

2 Comments

 1. Bircan

  18 Kasım 2019 at 01:52

  Fal baktirmak isterim

  • Medyum Sevan Hoca

   15 Ağustos 2020 at 16:43

   0532 785 54 58

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blog

Büyü Bozma Duası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar kendilerine yapılan ruhani işlemlerin kara büyü adı verilen türünden ciddi manada zarar görebilirler ve hayatlarının her türlü alanında bu kara büyünün getirdiği aksaklıklar ve talihsiz durumlardan ötürü kalıcı hasar kalması dahi söz konusu olabilir ki bu çok korkunçtur. Burada büyü bozma duası gibi garantili yöntemlere sığınırız. Peki nasıl yapılır bu büyü bozma duası ? Öncelikle bu işlemi en etkili yapabilecek kişi işini ustalıkla icra eden, ömrünü mesleğine adamış bir medyum hocadır. Söz konusu büyü bozma duası işlemi için hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir medyum hocayla iletişime geçmek tam anlamıyla şarttır çünkü tıpkı bedensel bir hastalıkta doktora gittiğimiz gibi ruhani bir sıkıntıda da işi çözmesi için bir profesyonele sığınmak ertelenemez.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   AŞK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE TUTAR
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozma

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Eğer üstünüzde herhangi bir kötü enerji, bunaltı gibi bazı karanlık hisler ve genel olarak hayatınızın işleyişinde daha önce olmadığı kadar çok ve sıklıkta aksamalar görüyorsanız, bu farkında olduğunuz şeyler bir çeşit kara büyü belirtisi olabilir ve ihtimal çok yüksektir. Bu durumda derhal bir büyü bozma işlemi gerekir. Söz konusu büyü bozma işlemi durumunuza özel olarak medyum hocanız tarafından seçilir ve üstünde büyü olan pek çok kişinin geri dönüşüne göre işlemin ardından her anlamda büyük bir ferahlama söz konusu olur. Eğer büyü bozma tarzında bir ruhani işleme ihtiyacınız olduğu izlenimine sahipseniz en kısa zamanda ihmal etmeden usta bir medyum hoca ile görüşme sağlamanız şiddetle önerilir zira kara büyü asla beklemeye gelecek kadar basit bir durum değildir.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyumluk nedir? Nasıl olmalıdır?
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozan Hocalar

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar üstlerindeki kötü enerjilerden arınmış olmak ve öte yandan kötü niyetli insanlar tarafından kendilerine yaptırılan korkunç ruhani işlemlerden kurtulmak için büyü bozan hocalar tercih ederler. Bu son derece önemli bir konudur ve kesinlikle ihmale gelmez zira büyü bozan hocalar tarafından bozulmamış bir kara büyü hayatınızda tahmin etmeyeceğiniz kadar çok hasar bırakır. Bu durumda yapılması gereken ilk şey büyü bozan hocalar arasından kendimize maddi manevi en yakın hissettiğimiz medyum hocayı seçerek kendileriyle iletişime geçmektir. Her ne kadar talep çok yoğun olsa bile medyum hocanız en kısa zamanda size geri dönüş yapıp işleminize başlayacaktır. Hocanızı seçerken ustalığına ve düzenli müşterilerinden gelmiş olan kullanıcı yorumlarına dikkat etmeniz önerilir.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   En kuvvetli aşk büyüsü hangisidir?
Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!