Bizimle iletişime geçin

Blog

TELEFONLA FAL BAKTIR

Yayınlanan

üzerinde

Fal bakmak için illa ki hoca ve medyumun yanına gitmek gerekmemektedir. Kişi medyum ve ya hocadan uzak bir yerde oturuyor ise telefon ile baktırma imkanına sahiptir. Bu sebepten dolayı telefon yardımı ile de fal baktırmak mümkündür. Hoca ve medyum fal baktırmak isteyen kişinin ismi ve kişisel bilgileri ile fal bakması olası bir durumdur.

Fallar

İnsanlarda her zaman merak duygusu içinde yaşarlar. İnsanların bu merakları konular hakkında çok fazla çeşitlilik ve aynı zamanda farklılık göstermektedir. Genel olarak insanlar geleceği görmek, gelecekte yaşanacak olaylar hakkında bilgi sahibi olmak, gelecekte kendilerini nelerin beklediği gibi konularda oldukça meraklıdır. Bu yüzden kişiler buna benzer meraklarını yenebilmek için çeşitli yollara girmeyi ve ya başvurmayı düşünürler. Bunların başında da yaygın olarak kullanılan fallar gelir tabi ki. İnsanlar çok eski tarihlerden beri gelecekle ilgili sorularına fallarda yanıt bulacaklarına inanırlar. Bunun için çok sayıda fal çeşidi olduğu da bir gerçektir. Fallara bakabilen çok sayıda sezgileri güçlü olan kişiler vardır. İnsanların bu merak duygusu oldukça güçlüdür. İnsanların bu güçlü dürtüleri geleceği görmek için kehanetlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Tarot falı, kahve falı, el falı, çay falı, yaprak falı, duman falı, zar falı, güneş falı, bakla falı, remil falı gibi oldukça yaygın olarak kullanılan fal çeşitleri bulunmaktadır. İnsanlar gelecekte olacak olaylarla ilgili merak ettikleri şeyleri bunlar arasında genel olarak kısmetleri, işleri, evlilikleri gibi konular vardır fallara bakarak öğrenmeyi amaçlar. İnsanlar gelecekte yaşayacakları bu olaylar hakkında güçlü hisler ve aynı zamanda duygular içindedirler. Yaşanacak olayları önceden görmek için çeşitli falları bir yöntem olarak kullanmayı amaçlamış konumdadırlar. Yaygın olarak kullanılan fallar;

Tarot falı

Bunu da okuyun :   Muska 7 kat nasıl sarılır?

Tarot falı oldukça yaygın olarak kullanılan güçlü bir kehanet yöntemi olarak ilk sıradadır. Tarotun gerçek tarihi tam olarak bilinmese de ve çok eski tarihlere dayandığına inanılır. Tarot destesinde 78 adet kart vardır ve tüm kartlar farklı anlam taşımaktadırlar. Tarot bizlere geleceği tam olarak söylemez, gelecekte yaşanacak ve dikkat etmemiz gerekenler hakkında bilgi vererek ne yapmamız gerektiği konusunda fikir sahibi olmamıza yardımcı ve destek olurlar. Tarot destesindeki ilk 22 kart büyük arkana, kalan 56 kart ise küçük arkana olarak adlandırılır.

Kahve falı

Kahve falının çok eski olduğuna inanılır. Eski bir kehanet yöntemi olarak bilinen kahve falı özellikle Müslüman ülkelerde oldukça sık kullanılan bir yöntem olarak kültürümüz arasında yerini almıştır. Kahve fincanı telvesindeki işaretlerin yorumlanması ile bilgi edinilir bu falda ve fala bakan bazı kişilerin sezgileri çok güçlüdür.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN BOZULMASI NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN BOZULMASI NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan TERAZİ BURCU 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜNÜN BOZULMASI NE KADAR SÜRER
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!