Bizimle iletişime geçin

Blog

ÜZERİMİZDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

Yayınlanan

üzerinde

Büyüler yapıldıklarında kişiler üzerinde bir etki meydana getirirler. Bu etki içinde olan kişiler kendilerini mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetlerle ve ya kötü niyetler yapılmaktadır, büyüler ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almaktadır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah olmasının yanında affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden çıkmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah ve yasak olduklarını bilseler bile, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları bunları meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlayabilir sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz ,yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde görülen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her açıdan etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülmektedir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de olabilmektedir. Kişi ruhsal bunalımların yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla yakından alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kötü büyülerde çoğunlukla büyü yapılan kişiye cinler gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız ederler, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra gerçek dünyada da rahatsız etmeye başlarlar. Böyle durumlarda kişiler alanında uzman bir hoca ve ya medyum yardım almaları gerekmektedir. Bu önlemler alınmaz ise kişi çok zor zamanlar ile karşı karşıya demektir. Alanında uzman ilim sahibi kimseler yapılan büyüleri bozar ve büyü bozulduktan sonra o kişi koruma altına alınır ve yapılacak büyülere karşı kişi korunmuş olacaktır.

Bunu da okuyun :   Medyum İsa Hoca

Bir önceki yazımız olan ÜSTÜMÜZDEKİ BÜYÜDEN NASIL KURTULURUZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan ÜSTÜMÜZDEKİ BÜYÜDEN NASIL KURTULURUZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   DİL AĞIZ BAĞLAMA BÜYÜLERİ
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ÜSTÜMÜZDEKİ BÜYÜDEN NASIL KURTULURUZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   UĞURSUZLUK GETİREN ŞEYLER
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan ÜSTÜMÜZDEKİ BÜYÜDEN NASIL KURTULURUZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Gerçek Yıldızname Ücretsiz
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!