Bizimle iletişime geçin

Blog

VEFK BOZULUR MU?

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Vefk bozulur mu sorusunun cevabı elbette vefk ler bazı durumlarda geçersiz olur ve ya da bozulur. Vefkler uzun işlem ve dualamalar gerektiren işlemler bütünü olarak çıkar karşımıza. Vefk ler hazırlanırken hazırlayacak kişinin elbette alanın uzman olması gerekir. uzman olmasının yanı sıra ise arapça dilini çok iyi bilmesinin yanı sıra ebced hesabını da çok iyi yapması gerekir. bunun nedeni ise, vefk ler hazırlanırken arapça dilinin kullanılması ve harf ve sayı kullanılması çok olmasıdır. Vefk ler hazırlanırken hiçbir şekilde hata yapılmaması gerekir. yapılan en ufak hata vefk i geçersiz yapar ve hiçbir etkisi olmaz.

Vefkin anlamına bakacak olursak, vefk uyum ve denge anlamını taşır ve kişilere çok iyi gelen bir işlemdir. Ancak vefk yaptıracak kişi bunu elbette iyi niyetler ile yaptırması gerekecektir. Vefk ler kötü niyetler ile yapılmazlar. Vefk hazırlayacak kişi havas ilmini de çok iyi bilmesi gerekir. vefk hazırlanırken yardım ve destek alınan varlıklar vardır. Vefk ler yapılırken çok sayıda hem harfler hem de sayılar çok önemlidir. Okunan dualar ile hüddamlar harekete geçirilir. Vefk lerin 16 hüddamı vardır ve bunların 8 i ulvi 8 i ise sulfi varlıklardır. Dualar ve sayılar ile bu varlıklar harekete geçirilir. Bu işlemlerin ardından vefk işlemi tamamlanmış olur, kişiler bu vefkleri kimi zaman üzerinde kimi zaman ise, yüksek bir yerde muhafaza etmesi gerekir. hazırlanan vefk i kişi üzerinde taşırken dikkat etmesi gereken şeyler vardır. Kişi üzerinde taşırken suya girmemeli cinsel ilişkiden uzak durmalı ve bununla birlikte asla yere düşürmemelidir.

Kişi bunlara dikkat etmez ise vefk geçersiz kalır ve ya da bozulur, o kadar zahmetle hazırlanan vefkin bir anlamı kalmaz. Vefk hazırlatan kişi vefkin anında etki etmesini beklememelidir, bu kişinin hangi amaç ile vefk hazırlattığına bağlıdır. Vefk in mutlaka bir uzman tarafından yapılması oldukça önemli bir konudur. Alanında uzman ve havas ilmini bile bir kişi vefk i en iyi şekilde hazırlayabilecektir. Önemli olan uzman kişiden yardım almaktır.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜ MÜ?

Bunu da okuyun :   ŞİRİNLİK ESMASI

Blog

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk eden, giden sevgiliyi geri döndürme ya da giden eşi geri getirme ritüeli medyumların en çok yaptığı ritüeller arasında yer alır. Tartışma, fikir ayrılığı, soğukluk, üçüncü kişi problemi, maddi sorunlar ve benzeri binlerce sebep çiftlerin ayrılmasında rol oynar. Ayrılık sonrası pişman olan tarafın yaptırabileceği geri döndürme büyüsü, barış ortamının sağlanmasına yardımcı olur.

En etkili ritüellerden kabul edilen bu ritüel, çiftlerle birlikte arkadaşlık, aile ilişkilerinde de kullanılır. Bazen çiftler, kötü niyetli bir büyünün tesiri altında kalarak ayrılık yaşar. Gideni geri getirme büyüsü bu büyüyü bozar, soğukluğu kaldırarak yeniden bir araya gelmeyi sağlar. Elbette her büyü ve ritüel gibi bunun için de medyuma, alanında tecrübeli metafizik uzmanına gitmelisiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜ MÜ?

Bunu da okuyun :   BÜYÜ NEDEN TUTAR
Okumaya devam et

Blog

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Kabala büyü olarak dillendirilse de büyü değil bir inançtır. Özellikle Amerika’da çok yaygın olan kabala inancı Yahudi öğretisidir aslında. Kişinin içindeki öze ulaşmayı ve irade dışında bir şey yaptırmayı hedefleyen kabala ritüeli, birçok ritüelde olduğu gibi kimlik bilgileri, fotoğraf verileriyle yapılır.

Kabala öğretisinde harflerin matematiksel değeri bulunur. Büyü kapsamında isimlerin kabala ilmine göre matematiksel değeri belirlenir, adeta bir şifre oluşturulur. Şifreler kişinin yaşamına müdahale etmeyi kolaylaştırır. Medyumlara göre kabala büyüsü 3 hafta, bir ay kadar bir zamanda etkisini gösterir.

Geniş kapsamlı bir ritüel olması nedeniyle bu süre içerisinde karşı tarafa ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki her istediğinizi bir cümleyle yaptırabilirsiniz. Sadece kabala şifreleri size yardımcı olur. Örneğin, karşınızdaki kişiyi kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz ya da partnerinizin size bağlılığını güçlendirebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜ MÜ?

Bunu da okuyun :   Medyum 2021 Türkiye Kehanetleri
Okumaya devam et

Blog

Kara Büyü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yapıldığı taktirde kişinin hayatını olumsuz etkileyen kara büyü, kötücül büyü türlerindendir. Fiziksel ve ruhsal etkileri olduğu gözlenen bu büyü, çok iyi düşünülerek yaptırılmalıdır. Yaptırılacağı zamansa rastgele birine değil uzman medyumlara gidilmelidir.

Kara büyü kişinin yaşam rutinini bozucu etkiye sahiptir. Özgür iradeden yoksun bırakır, ilişkileri bozar, iş – ticaret hayatı zarar görür, fiziksel problemler yaşar. Birçok kötü etkiye sahip olduğu için her medyum tarafından yapılan bir büyü değildir. İşin uzmanı olmak, tecrübe sahibi olmak gerekir.

Kara büyü bozma işlemine ihtiyacınız olduğunda kesinlikle medyumların, metafizik uzmanlarının kapısını çalmalısınız. Kötü niyetli ritüeller, işlemler ancak güçlü bilgi, deneyim sonucunda bozulabilir. Tehlikeli büyü çeşitlerine maruz kaldığınızı düşünüyorsanız medyuma giderek sizi koruyucu büyüler yapmasını isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜ MÜ?

Bunu da okuyun :   MUSKA NASIL KULLANILIR?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!