Bizimle iletişime geçin

Blog

VEFK BÜYÜ MÜ?

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Vefk in büyü olup olmadığına değinmeden önce Büyü kavramını açıklamak en doğrusu olacaktır .büyü insanların kendi yöntemleriyle elde edemedikleri şeyleri doğaüstü güçler aracılığı ile elde etme çabasıdır diyebiliriz. İnsanlardaki elde etme hırsı büyü kavramının oldukça ön plana çıkmasına neden olmuştur. Kimse kaybetmeyi sevmez ancak bazı insanlar bu konuda çok fazla hırslı davranabilir. Büyü yolunun günah sayılmasına rağmen büyülerin sıklıkla yapıldığını bilmeyen yoktur. Büyüler yapılırken bedensiz varlıklardan dediğimiz cinlerden yardım ve destek alınır, vefk ler yapılırken yine bedensiz varlıklardan yardım alınır ancak büyük çoğunluğu dua yolu ile yapılır. Vefk ler hazırlanırken öncelikle kişinin üzerinde her hangi bir büyü ve ya benzeri negatif bir şey var mı yok mu ona bakılmalı var ise yapılan bu büyünün çözülmeden vefkin yapılması mümkün olmaz ve işe yaramaz, kişi önce üzerinde bulunan büyü ve ya benzeri şeylerden arındırılmalı ardından vefk yapma işlemine geçilmelidir. Aksi taktirde yapılan ve ya yapılacak olan vefkin hiç bir anlamı kalmaz.

Büyü çeşitleri oldukça fazladır. Büyüler yapılış amaçlarına ve şekillerine göre değişiklik gösterir. Kişinin ne amaç ile büyü yapmak ve ya yaptırmak istediğine göre değişiklik gösterir ve bununla birlikte kullanılan malzemeler de de değişiklik olur. Büyüler ana olarak ak büyü ve kara büyü olarak iki gruba ayrılmıştır. Kötü ve zarar vermek amaçlı yapılan büyüler kara büyü olarak adlandırılır. ak büyü dediğimiz büyü türü ise, kimseye bir zararı olmayan ve iyi niyetler yapılan büyüler ise ak büyü adını alırlar.

Vefk ler ise, dua yolu ile kişilere özel yapılan uygulama ve işlemlerdir. Kişilere özel yapılan bu uygulama zor ve zahmetli bir iş ve süreçtir. Büyüler ne kadar çok işlemden geçiyor ise vefk ler hazırlanırken de birçok işlemden geçirilerek hazırlanır. Bu yüzden büyüler ve vefkler zor ve zahmetli işler arasında her zaman. Vefk ler hazırlanırken dua yolu fazlaca kullanılır ve yine vefk hazırlanırken sürekli dua okunur ve kişiye özel olarak hazırlanır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi vefk yapılmadan önce detaylı bir bakım yapılmalı ve ardından arındırma işlemi bitirildikten sonra vefk hazırlama işlemine başlanabilir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   KİŞİDE KÖTÜ DUA OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

Blog

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Terk eden, giden sevgiliyi geri döndürme ya da giden eşi geri getirme ritüeli medyumların en çok yaptığı ritüeller arasında yer alır. Tartışma, fikir ayrılığı, soğukluk, üçüncü kişi problemi, maddi sorunlar ve benzeri binlerce sebep çiftlerin ayrılmasında rol oynar. Ayrılık sonrası pişman olan tarafın yaptırabileceği geri döndürme büyüsü, barış ortamının sağlanmasına yardımcı olur.

En etkili ritüellerden kabul edilen bu ritüel, çiftlerle birlikte arkadaşlık, aile ilişkilerinde de kullanılır. Bazen çiftler, kötü niyetli bir büyünün tesiri altında kalarak ayrılık yaşar. Gideni geri getirme büyüsü bu büyüyü bozar, soğukluğu kaldırarak yeniden bir araya gelmeyi sağlar. Elbette her büyü ve ritüel gibi bunun için de medyuma, alanında tecrübeli metafizik uzmanına gitmelisiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   Medyum Ramon
Okumaya devam et

Blog

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Kabala büyü olarak dillendirilse de büyü değil bir inançtır. Özellikle Amerika’da çok yaygın olan kabala inancı Yahudi öğretisidir aslında. Kişinin içindeki öze ulaşmayı ve irade dışında bir şey yaptırmayı hedefleyen kabala ritüeli, birçok ritüelde olduğu gibi kimlik bilgileri, fotoğraf verileriyle yapılır.

Kabala öğretisinde harflerin matematiksel değeri bulunur. Büyü kapsamında isimlerin kabala ilmine göre matematiksel değeri belirlenir, adeta bir şifre oluşturulur. Şifreler kişinin yaşamına müdahale etmeyi kolaylaştırır. Medyumlara göre kabala büyüsü 3 hafta, bir ay kadar bir zamanda etkisini gösterir.

Geniş kapsamlı bir ritüel olması nedeniyle bu süre içerisinde karşı tarafa ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Ancak bu demek değildir ki her istediğinizi bir cümleyle yaptırabilirsiniz. Sadece kabala şifreleri size yardımcı olur. Örneğin, karşınızdaki kişiyi kendinize daha kolay aşık edebilirsiniz ya da partnerinizin size bağlılığını güçlendirebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   VEFKİ BOZAN ŞEYLER
Okumaya devam et

Blog

Kara Büyü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yapıldığı taktirde kişinin hayatını olumsuz etkileyen kara büyü, kötücül büyü türlerindendir. Fiziksel ve ruhsal etkileri olduğu gözlenen bu büyü, çok iyi düşünülerek yaptırılmalıdır. Yaptırılacağı zamansa rastgele birine değil uzman medyumlara gidilmelidir.

Kara büyü kişinin yaşam rutinini bozucu etkiye sahiptir. Özgür iradeden yoksun bırakır, ilişkileri bozar, iş – ticaret hayatı zarar görür, fiziksel problemler yaşar. Birçok kötü etkiye sahip olduğu için her medyum tarafından yapılan bir büyü değildir. İşin uzmanı olmak, tecrübe sahibi olmak gerekir.

Kara büyü bozma işlemine ihtiyacınız olduğunda kesinlikle medyumların, metafizik uzmanlarının kapısını çalmalısınız. Kötü niyetli ritüeller, işlemler ancak güçlü bilgi, deneyim sonucunda bozulabilir. Tehlikeli büyü çeşitlerine maruz kaldığınızı düşünüyorsanız medyuma giderek sizi koruyucu büyüler yapmasını isteyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFK BÜYÜSÜ

Bunu da okuyun :   Medyum 2012 İzle
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!