Bizimle iletişime geçin

Blog

VEFK İÇİN NE GEREKİR?

Yayınlanan

üzerinde

Vefk hazırlanırken kişinin adı ve annesinin adı yeterlidir. Kişinin babasını ALLAH bilir ancak annesi bellidir. Kişinin bakımları yapılırken ve yine her bakımda kişinin adı ve anne adı kullanılmaktadır. kişinin kimden doğduğu bilinmesi gerekir. vefk ve muskalar hazırlandığında bunun dikkatli olarak muhafaza edilmesi gerekmek. Vefk ve muskalar hazırlandıklarında yüksek yerlerde muhafaza edilmesi gerekirken kişi üzerinde taşıması gerekiyorsa, kişi bunu da yine özen göstererek yapması gerekir. Kişi bilmeden üzerindeki vefki ve ya muskayı yere düşürmüşse, özenle onu yerden alması ve yine üzerinde taşınması gerekir. fakat kişinin büyük bir özenle vefk ve ya muskayı taşıması gerekir.

Vefkler büyük bir emek ile hazırlandığından dolayı kişinin bunu özenle taşıması gerekir. aslına bakarsak kişiler için hazırlanan vefk ler genellikle 1 hafta ve her gün 3 ve ya 4 saat süren seansların sonunda hazırlanmakta. Daha önce dediğimiz gibi vefk ler zahmetli bir süreçten geçerek hazırlanır ve bu hazırlanan vefk lerin çok iyi korunması ve aynı zamanda muhafaza edilmesi gerek.

Vefk in ne olduğunu bilmeyenler varsa vefk kelime anlamı olarak uyum ve denge anlamına gelir. Kişinin ruhsal alem ile sema katlarına ulaşmada bir merdiven görevini görmekte. Kişinin psikolojik sorunları ve ya da ruhsal alemde problemleri varsa, vefk yapılabilir bu kişilere. Kişinin üzerinde yapılan bir büyü varsa, kişinin üzerindeki bu büyüyü yok etmeden vefk işlemine başlayamaz ve ya da başlansa bile hazırlanan vefk in bir anlamı olmaz ve aynı zamanda bir etkisi de olmaz. Kişilere vefk ler yapılacağı zaman kişinin bütün negatif enerjilerden arınması gerek. üzerinde büyü varsa yine bundan da kurtulması gerekir. vefk işlemine başlamadan önce uzman kişi vefk yapılacak kişiye özel bir bakım yapacak ve yapılan bu bakımın ardından vefk işlemine başlayacak. Vefk hazırlayacak kişi havas ilmi dediğimiz ilmi bilmesi gerek. Havas ilmini bilmeyen bir kişinin vefk hazırlaması mümkün olmaz. Bu yüzden vefk hazırlatmak isteyen kişi bu alanda uzman birinden yardım alarak yaptırması en doğrusu olacaktır.

Bunu da okuyun :   BÜYÜDEN KORUNMA YOLLARI

Bir önceki yazımız olan VEFK İLMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan VEFK İLMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Aşk Muskası
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan VEFK İLMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Aşk Muskası
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan VEFK İLMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜDEN KORUNMA YOLLARI
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!