Bizimle iletişime geçin

Blog

VEFKİ BOZAN ŞEYLER

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Vefk hazırlamanın ne kadar uzun bir süreçte yapıldığını herkes bilir. Vefk in hazırlanmasından uygulanmasına kadar geçen süreçte her şey usulüne ve kurallara uygun bir şekilde yapıldığında hazırlanan ve uygulanan vefk in etki etmeme gibi bir durumu söz konusu olamaz ve hemen etki etmeye başlayacaktır. hazırlanan ve uygulanan her vefk anında etki edecek diye bir durumu olmaz, bu vefk ler yapılış amaçlarına göre etki süresinde değişme olacaktır mutlaka. Vefk lerin sekiz ulvi 8 sulfi iş görenleri yani hizmetlileri bulunur. Daha açık anlatmak gerekirse, her vefk in 16 bedensiz varlığı yani hüddamları vardır. Hazırlanan vefk lerin üzerine yazılan yazılar ve rakamlar bu hüddamları harekete geçirerek vefki hazırlamasına yardım ederler.

Vefk hazırlayacak kişi mutlaka alanında uzman olmalı ve aynı zamanda arapça dilini çok iyi bilmesinin yanı sıra ebced hesabından da çok iyi anlaması gerekir, yine bunların yanında hüddamlara hükmedecek kadarda güçlü olması gerekecektir. peki vefk hangi durumlarda ise yaramaz ve ya da bozulur. Vefk amacına uygun bir şekilde hazırlanmadığı zaman vefk bir ise yaramayacak. Vefk ler amacına uygun yapılmazsa her şey daha kötüye gidebilir. Kalp hastası birine şeker ilacı verilmesi gibi bir durum en güzel örnek olacaktır. Bu yüzden vefk hazırlanacak kişiye özel bakım yapılması gerek. yine vefk yapılırken çok iyi kontrol edilmesi gerekir. bunun nedeni vefk harf ve sayılar ile yapılırlar. Bir rakam yanlış yazılsa bile vefk tutmayacak. Vefk i kişi üzerinde taşırken cinsel ilişkiye girmemeli ve alkol almamalıdır. Vefk i yere düşürmemeli atmamalı ve özenle taşınması gerektiğini bilin, çünkü ALLAH ın isimleri yazılı olur. Kişi üzerindeki vefki çıkardıktan sonra alkol alabilir cinsel ilişkiye girebilir. Vefk ler ıslanmamalı ve yine vefk ise denize havuza girmemeliyiz. Aksi taktirde vefk bozulacaktır. Vefkler çıkarıldıktan sonra yüksek bir yerde saklanması gerekir.

Bunu da okuyun :   U Harfiyle Başlayan Medyumlar

Vefk isteyen ve hazırlatacak kişinin bunu bütün iyi niyetler ile yaptırması gerekir, vefk iyi amaçlara hizmet eden bir işlemler bütünüdür. Yine kişinin vefk ile birlikte okuması gereken dualar var ve yine kişi bu duaları okumak zorundadır. Kişi bunları yapmaz ise, vefk in etki etme süresi çok uzayabilir ve ya da etki etmeyebilir. Bu yüzden çok iyi düşünülmesi gerek.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFKİN TUTMA SÜRESİ

Blog

Vefk Neden 40 Gün

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Vefk, Havas ilimleri konusunda çeşitli eğitimler alan, tecrübe sahibi, deneyimli medyum hocalar tarafından, Kur’an-ı Kerim’den bazı surelerin ve ayetlerin belirli ölçülerle alınmasıyla hazırlanır. Büyüler ile bazı noktalarda benzerlik gösterir. Fakat büyülerin aksine vefkler dinen yasaklanmamıştır, her zaman güzel ve hoş amaçlara hizmet etmek için hazırlanır. Hayatın içinde yer alan her konuda iyileştirme yapma amacıyla vefk yapılabilmektedir. Vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, sosyal medya platformlarında yaptıkları araştırmalarda, kendisini medyum olarak tanıtan bazı medyum hocaların vefkler hakkında yaptıkları yorumlarla kaşılaşılabilmektedir. Bu hocalar kendi web sitelerine vefklerin 40 içinde etki edeceğini  yazdıkları için okuyucunun aklına Vefk Neden 40 Gün  içinde etki ediyor? sorusunu getirmekte. Vefklerin yapılış amaçlarında değişiklik olduğundan gerçekleşeceği herhangi belirli bir tarih olmadığı gibi, bilgi birikimli, deneyimli ve  gerçek medyum hocalar vefklerin etki edeceği tarih hakkında kesin bir bilgi vermemektedirler.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFKİN TUTMA SÜRESİ

Bunu da okuyun :   Medyum İbrahim Hoca
Okumaya devam et

Blog

Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Arkadaşlık, dostluk, sevgililik, evlilik ve benzer nice ilişkiler.. Sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya gelerek kurulan ilişkiler hem kendilerine hem de etrafa pozitif enerji saçarlar. Birliktelikler bazen yalan, ihanet, sadakatsizlik gibi hoş olmayan sebeplerden ötürü bitebiliyor. Çiftler biten ilişkilerine tekrar şans tanımak için çeşitli yollara başvursalar da çoğu zaman elleri boş dönebiliyorlar. İlişkilerde karşı tarafın kendi isteğiyle geri dönmesini sağlamak için yapılan geri getirme vefkleri, danışan yorumlarına bakılırsa oldukça etkili sonuçlar veriyor. Geri getirme vefki Havas ilimlerinden eğitimler almış, deneyim sahibi, tecrübeli medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu vefki yaptıran ya da yaptıracak olan kişilerin en merak ettiği soru ise Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder? Vefkler birden fazla amaca hizmet uğrana yapılmaktadır. Her vefkin gösterdiği etki de farklılık olduğu gibi geri getirme vefkinin kaç günde etki edeceği konusunda medyum hocalar da kesin bir tarih verememektedirler.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFKİN TUTMA SÜRESİ

Bunu da okuyun :   Medyum Osman Hoca
Okumaya devam et

Blog

Vefk Yaptiranlarin Yorumları

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta herhangi bir işe kalkışmadan önce o iş hakkında hemen hemen her bilgiyi  ve daha önce deneyimlemiş kişilerin deneyimlerini ve düşüncelerini hayal kırıklığına uğramamak adına öğrenmek isteriz. Çok eski tarihlerde ortaya çıkarak günümüzün popüler konuları arasında yer alan vefk yaptırma işleminde de aynı şekilde bir yol izleriz. Vefk, yapılışı gereği büyü ile benzerlik gösterir. Fakat vefkler yalnızca iyi, güzel ve hoş amaçlara hizmet etmek için yapılır. Kur’an-ı Kerim’de geçen surelerden ve ayetlerden seçilerek yazılan vefkler, bu bakımlardan büyü ile farklılık gösterirler. Vefki büyü ile karıştıran kişiler aradaki farkı anlamak için vefk yaptıranların yorumlarını okuyabilirler. Vefk Yaptiranlarin Yorumları birçok farklı sosyal medya platformlarında paylaşılarak sayıca fazla kişilerin okumasını sağlamış,  vefk hakkında ki soru işaretlerinin ortadan kalkmasına yardımcı olmuştur.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : VEFKİN TUTMA SÜRESİ

Bunu da okuyun :   BÜYÜ DUASI
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!