Bizimle iletişime geçin

Blog

VEFKİ BOZAN ŞEYLER

Yayınlanan

üzerinde

Vefk hazırlamanın ne kadar uzun bir süreçte yapıldığını herkes bilir. Vefk in hazırlanmasından uygulanmasına kadar geçen süreçte her şey usulüne ve kurallara uygun bir şekilde yapıldığında hazırlanan ve uygulanan vefk in etki etmeme gibi bir durumu söz konusu olamaz ve hemen etki etmeye başlayacaktır. hazırlanan ve uygulanan her vefk anında etki edecek diye bir durumu olmaz, bu vefk ler yapılış amaçlarına göre etki süresinde değişme olacaktır mutlaka. Vefk lerin sekiz ulvi 8 sulfi iş görenleri yani hizmetlileri bulunur. Daha açık anlatmak gerekirse, her vefk in 16 bedensiz varlığı yani hüddamları vardır. Hazırlanan vefk lerin üzerine yazılan yazılar ve rakamlar bu hüddamları harekete geçirerek vefki hazırlamasına yardım ederler.

Vefk hazırlayacak kişi mutlaka alanında uzman olmalı ve aynı zamanda arapça dilini çok iyi bilmesinin yanı sıra ebced hesabından da çok iyi anlaması gerekir, yine bunların yanında hüddamlara hükmedecek kadarda güçlü olması gerekecektir. peki vefk hangi durumlarda ise yaramaz ve ya da bozulur. Vefk amacına uygun bir şekilde hazırlanmadığı zaman vefk bir ise yaramayacak. Vefk ler amacına uygun yapılmazsa her şey daha kötüye gidebilir. Kalp hastası birine şeker ilacı verilmesi gibi bir durum en güzel örnek olacaktır. Bu yüzden vefk hazırlanacak kişiye özel bakım yapılması gerek. yine vefk yapılırken çok iyi kontrol edilmesi gerekir. bunun nedeni vefk harf ve sayılar ile yapılırlar. Bir rakam yanlış yazılsa bile vefk tutmayacak. Vefk i kişi üzerinde taşırken cinsel ilişkiye girmemeli ve alkol almamalıdır. Vefk i yere düşürmemeli atmamalı ve özenle taşınması gerektiğini bilin, çünkü ALLAH ın isimleri yazılı olur. Kişi üzerindeki vefki çıkardıktan sonra alkol alabilir cinsel ilişkiye girebilir. Vefk ler ıslanmamalı ve yine vefk ise denize havuza girmemeliyiz. Aksi taktirde vefk bozulacaktır. Vefkler çıkarıldıktan sonra yüksek bir yerde saklanması gerekir.

Bunu da okuyun :   4444 DUASI NASIL OKUNUR

Vefk isteyen ve hazırlatacak kişinin bunu bütün iyi niyetler ile yaptırması gerekir, vefk iyi amaçlara hizmet eden bir işlemler bütünüdür. Yine kişinin vefk ile birlikte okuması gereken dualar var ve yine kişi bu duaları okumak zorundadır. Kişi bunları yapmaz ise, vefk in etki etme süresi çok uzayabilir ve ya da etki etmeyebilir. Bu yüzden çok iyi düşünülmesi gerek.

Bir önceki yazımız olan VEFKİN TUTMA SÜRESİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Medyum Ülker Derya Arslan

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta o an karşılaştığımız veya uzun süredir bizimle yaşayan problemlerimiz olabiliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak, kalıcı çözümler bulmak için birçok yöntem deneyebiliyoruz. Çok eski çağlarda yaşayan insanlarında denediği bir yöntem olan medyumlara başvurma günümüzde de oldukça tercih edilen  çözüm yolları arasında yerini alıyor. İşinin ehli medyumlara sözde medyumcuların artması sayesinde rastlamak biraz zorlaşmış olsa da arama motorunda yapılacak küçük bir arama sonucunda karşılaşılacak olumlu olumsuz görüş bildirmeler, memnun kalmalar ve bu sayede yapılan önerilerle gerçek medyumları bulmak oldukça kolaylaşacaktır. Bu aramalar sonucunda karşınıza sıklıkla çıkacak bir isim de Medyum Ülker Derya Arslan olacaktır. Medyum Ülker Derya Arslan ruhani yollar aracılığıyla danışanlarının maddi manevi sorunlarına çözüm bularak hizmet vermektedir. Medyum Ülker Derya Arslan, hakkında yapılan iyi veya kötü eleştirilerin hepsine sayfasında yer vererek şeffaflığını koruyor ve insanlar üzerindeki güvenini arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan VEFKİN TUTMA SÜRESİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Hocalar Yıldıznameye Nasıl Bakılır?
Okumaya devam et

Blog

Medyum Robin

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Doğru medyumu seçmek her zaman kolay olamayabiliyor. Günümüz teknolojisini kötüye kullanma sonucunda bazı kişiler kendilerini medyum ilan edip web siteleri açarak  insanları tabiri caizse dolandırıyor, maddi manevi zarara uğratıyor. Gerçek ve sahte medyumu birbirinden ayırmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bazı sözde medyumlar o kadar inandırıcı rol oynuyorlar ki ağlarına düşmemek mümkün değil. Gerçek ve güvenilir medyum arayışında olan kimseler Medyum Robin ismiyle mutlaka karşılaşmıştır. Çünkü Medyum Robin gerek danışanlarına sağladığı maximum verim ile gerekse kulaktan kulağa duyulan ünüyle birçok kişinin ruhani veya bedensel sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Medyum Robin hakkında yazılan görüşler, yapılan olumlu olumsuz eleştiriler, danışan memnuniyeti incelendiğinde şeffaf, tecrübeli, mahremiyete saygı duyan birisi olduğu anlaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan VEFKİN TUTMA SÜRESİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Medyum Hatice Abla
Okumaya devam et

Blog

Medyum Lara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Neden fal baktırırız? Bizi fal baktırmaya yönelten sebep yalnızca merak duygumuz mudur? Yoksa duymak istediklerimizi duymak, nasıl bir geleceğin bizi beklediğini öğrenmek veya iş, aşk, okul hayatımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgiler edinmek için de fal baktırmaz mıyız? Fal batırmak çok eski zamanlardan günümüze ulaşmış yaşadığımız an hakkında ya da gelecek konusunda bize yorumlar yapma ve tahminde bulunma işidir. Kahve fincanına baktığımızda gözümüze karmakarışık gelen şekiller mistik güçlere sahip olan falcılar için yorumlanması oldukça kolay bir iştir. Medyum Lara’da karmaşık şekillere sahip kahve falından tarot falına, su falından kum falına, fotoğraf analizinden yıldıznameye  kadar birçok farklı alanda danışanlarının merakını gideriyor. Yurtdışında eğitim almış, kariyerinde oldukça başarılı olan Medyum Lara aynı zamanda yaşam koçu ve biyoenerji uzmanı.

Bir önceki yazımız olan VEFKİN TUTMA SÜRESİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Ücretsiz Büyü Yapan Hocalar
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!