Bizimle iletişime geçin

Blog

YAPILAN BÜYÜNÜN ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Yayınlanan

üzerinde

Yapılan büyülerin etkisi aslında çok fazla sürmez, yapılan büyünün ne ve hangi amaç ile yapıldığı oldukça önemlidir. Kara büyü dediğimiz kötülüklerle dolu olan büyü grubu diğer büyülere göre her zaman çok daha fazla etkilidir. Kara büyülerin etkileri ak büyülerin etkilerinden çok fazla olmasının sebebi ise, kara büyülerde şeytani varlıkların kullanılması ve yine o şeytani varlıklardan yardım alınarak yapılmasıdır. Bu şeytani varlıklar kötülük için olduklarından dolayı kara büyüler yapılırken çok büyük bir istekle yardım ederler, çünkü amaçları sadece büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu yüzden kara büyülerin etkileri her zaman daha etkili ve uzundur, kara büyülere maruz kalmış kişiler ise, bu büyüden kurtulmadığı sürece hayatı boyunca bu büyünün etkisinden kurtulamayacaktır. Genel olarak bakıldığında ise, büyülerin etkisi 40 gün sürer ancak büyüler yapıldığında büyü yapılan kişiye gönderilen cinler kalıyor ve o kişi büyünün etkisinden kurtulamıyor maalesef. Bu yüzden büyünün etkisi ömür boyu sürebilmektedir.

Burada ön plana çıkan şey ise elbette medyumlar ve hocalardır. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olanve bilen kişilerden alacağınız yardımlar sayesinde büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün hale gelebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır. O da medyum seçimi konusudur. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konularla ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan çok sayıda kişi olduğunu bilen bir durumdur. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda sizleri yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi düşunurler. Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda son derece dikkat etmenizde fayda vardır. iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız çok önemlidir. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız elbette zordur. Ancak bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yol gösterecektir. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olabilir. Burada şansınızın da yerinde olması çok daha iyi olur.

Bunu da okuyun :   NOHUT BÜYÜSÜ

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et

Blog

Şeker Büyüsü Nedir?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Şeker büyüsü nedir sorusu büyü dünyasına az da olsa hakim olan insanların merak ettikleri ve doğru cevabını aradığı bir sorudur. Şeker büyüsü nedir sorusuna en net cevap şöyle verilebilir ki, şeker büyüsü bir çeşit aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Yapımında adından da anlaşılabileceği üzere şeker kullanılması gereken bu büyü genelde platonik denebilecek seviyede masum aşklar için yapılmaktadır. Şeker büyüsü çok ciddi tehlikeli sonuçlar doğuramayacak bir büyü olduğu için ak büyü grubuna girmektedir. Yine de şeker büyüsünün kalıcı olmasını ve istenilen dereceye kadar etki etmesini arzulayan kişilerin bu büyüyü alanında birikimli ve altyapısı güçlü medyumlara yaptırmaları tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   HACAMAT NİÇİN YAPILIR
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapımı

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapımı antik çağlardan beri hep çok merak edilmiştir ve doğruca uygulayabilecek kapasitede olan kişilere de hep çok saygı duyulmuştur. Büyü yapımı çok güçlü tılsımlardan ve mistik güçlerden oluştuğuna inanıldığı için her insanın kolaylıkla ve hakkını vererek üstesinden gelemeyeceği bir iştir. Büyü yapımı alanında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet yardımıyla cevap aradıkları sorulara veya konulara kolaylıkla ulaşabilirler. Günümüzde de büyücülük konusunda nam salmış ve geçimini bu meslek aracılığıyla sağlayan birçok isim mevcuttur. Bu isimler sadece tek bir dine mensup olmak zorunda olmayan kişilerdir. Kısacası geniş çaplı bir araştırma yaptığınızda neredeyse her ülkeden ve her dinden medyum olabileceğini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   HACAMAT NİÇİN YAPILIR
Okumaya devam et

Blog

Büyü Yapan Hocalar Ankara

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Büyü yapan hocalar ve medyumlar sadece Türkiye’de veya islam dininde değil neredeyse tüm dünya ülkelerinde ve her dine mensup olanlar vardır. Büyü yapan hocalar Ankara’da da yeterince mevcuttur. Medyumlara tarihin her alanında ihtiyaç duyulmuş ve medyumlara başvurulmuştur. Türkiye’nin nerdeyse her ilinde medyumluk mesleğini icra eden, büyü yapan hocalar Ankara ilinde de bulunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz bu hocalara belirli internet sitelerinden kriterlerinize uygun olanları seçerek bulabilirsiniz. Ayrıca, yorumlarına güvendiğiniz ve daha önce aldığı hizmetten memnun kalan kişilerle irtibata geçerek de referansları kuvvetli, alanında ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyumlara ve hocalara zorlanmadan kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   BÜYÜ BOZMAK İÇİN NE YAPILIR
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!