Bizimle iletişime geçin

Blog

YAPILAN BÜYÜNÜN ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Yayınlanan

üzerinde

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın! Yapılan büyülerin etkisi aslında çok fazla sürmez, yapılan büyünün ne ve hangi amaç ile yapıldığı oldukça önemlidir. Kara büyü dediğimiz kötülüklerle dolu olan büyü grubu diğer büyülere göre her zaman çok daha fazla etkilidir. Kara büyülerin etkileri ak büyülerin etkilerinden çok fazla olmasının sebebi ise, kara büyülerde şeytani varlıkların kullanılması ve yine o şeytani varlıklardan yardım alınarak yapılmasıdır. Bu şeytani varlıklar kötülük için olduklarından dolayı kara büyüler yapılırken çok büyük bir istekle yardım ederler, çünkü amaçları sadece büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu yüzden kara büyülerin etkileri her zaman daha etkili ve uzundur, kara büyülere maruz kalmış kişiler ise, bu büyüden kurtulmadığı sürece hayatı boyunca bu büyünün etkisinden kurtulamayacaktır. Genel olarak bakıldığında ise, büyülerin etkisi 40 gün sürer ancak büyüler yapıldığında büyü yapılan kişiye gönderilen cinler kalıyor ve o kişi büyünün etkisinden kurtulamıyor maalesef. Bu yüzden büyünün etkisi ömür boyu sürebilmektedir.

Burada ön plana çıkan şey ise elbette medyumlar ve hocalardır. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olanve bilen kişilerden alacağınız yardımlar sayesinde büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün hale gelebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır. O da medyum seçimi konusudur. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konularla ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan çok sayıda kişi olduğunu bilen bir durumdur. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda sizleri yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi düşunurler. Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda son derece dikkat etmenizde fayda vardır. iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız çok önemlidir. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız elbette zordur. Ancak bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yol gösterecektir. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olabilir. Burada şansınızın da yerinde olması çok daha iyi olur.

Bunu da okuyun :   PAPAZ BÜYÜSÜ ANLAŞILMASI

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA

Blog

Vefk Neden 40 Gün

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Vefk, Havas ilimleri konusunda çeşitli eğitimler alan, tecrübe sahibi, deneyimli medyum hocalar tarafından, Kur’an-ı Kerim’den bazı surelerin ve ayetlerin belirli ölçülerle alınmasıyla hazırlanır. Büyüler ile bazı noktalarda benzerlik gösterir. Fakat büyülerin aksine vefkler dinen yasaklanmamıştır, her zaman güzel ve hoş amaçlara hizmet etmek için hazırlanır. Hayatın içinde yer alan her konuda iyileştirme yapma amacıyla vefk yapılabilmektedir. Vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, sosyal medya platformlarında yaptıkları araştırmalarda, kendisini medyum olarak tanıtan bazı medyum hocaların vefkler hakkında yaptıkları yorumlarla kaşılaşılabilmektedir. Bu hocalar kendi web sitelerine vefklerin 40 içinde etki edeceğini  yazdıkları için okuyucunun aklına Vefk Neden 40 Gün  içinde etki ediyor? sorusunu getirmekte. Vefklerin yapılış amaçlarında değişiklik olduğundan gerçekleşeceği herhangi belirli bir tarih olmadığı gibi, bilgi birikimli, deneyimli ve  gerçek medyum hocalar vefklerin etki edeceği tarih hakkında kesin bir bilgi vermemektedirler.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA

Bunu da okuyun :   Koruyucu Muska Nasıl Yapılır?
Okumaya devam et

Blog

Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Arkadaşlık, dostluk, sevgililik, evlilik ve benzer nice ilişkiler.. Sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya gelerek kurulan ilişkiler hem kendilerine hem de etrafa pozitif enerji saçarlar. Birliktelikler bazen yalan, ihanet, sadakatsizlik gibi hoş olmayan sebeplerden ötürü bitebiliyor. Çiftler biten ilişkilerine tekrar şans tanımak için çeşitli yollara başvursalar da çoğu zaman elleri boş dönebiliyorlar. İlişkilerde karşı tarafın kendi isteğiyle geri dönmesini sağlamak için yapılan geri getirme vefkleri, danışan yorumlarına bakılırsa oldukça etkili sonuçlar veriyor. Geri getirme vefki Havas ilimlerinden eğitimler almış, deneyim sahibi, tecrübeli medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu vefki yaptıran ya da yaptıracak olan kişilerin en merak ettiği soru ise Geri Getirme Vefki Kaç Günde Etki Eder? Vefkler birden fazla amaca hizmet uğrana yapılmaktadır. Her vefkin gösterdiği etki de farklılık olduğu gibi geri getirme vefkinin kaç günde etki edeceği konusunda medyum hocalar da kesin bir tarih verememektedirler.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA

Bunu da okuyun :   Yıldızname Nasıl Bakılır Örnek?
Okumaya devam et

Blog

Vefk Yaptiranlarin Yorumları

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Günlük hayatta herhangi bir işe kalkışmadan önce o iş hakkında hemen hemen her bilgiyi  ve daha önce deneyimlemiş kişilerin deneyimlerini ve düşüncelerini hayal kırıklığına uğramamak adına öğrenmek isteriz. Çok eski tarihlerde ortaya çıkarak günümüzün popüler konuları arasında yer alan vefk yaptırma işleminde de aynı şekilde bir yol izleriz. Vefk, yapılışı gereği büyü ile benzerlik gösterir. Fakat vefkler yalnızca iyi, güzel ve hoş amaçlara hizmet etmek için yapılır. Kur’an-ı Kerim’de geçen surelerden ve ayetlerden seçilerek yazılan vefkler, bu bakımlardan büyü ile farklılık gösterirler. Vefki büyü ile karıştıran kişiler aradaki farkı anlamak için vefk yaptıranların yorumlarını okuyabilirler. Vefk Yaptiranlarin Yorumları birçok farklı sosyal medya platformlarında paylaşılarak sayıca fazla kişilerin okumasını sağlamış,  vefk hakkında ki soru işaretlerinin ortadan kalkmasına yardımcı olmuştur.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Buna da göz atın : YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA

Bunu da okuyun :   Medyum Yorumları Medyum Tavsiyeleri En İyi Medyumlar
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir.

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!