Bizimle iletişime geçin

Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Yapılan büyülerin etkisi aslında çok fazla sürmez, yapılan büyünün ne ve hangi amaç ile yapıldığı oldukça önemlidir. Kara büyü dediğimiz kötülüklerle dolu olan büyü grubu diğer büyülere göre her zaman çok daha fazla etkilidir. Kara büyülerin etkileri ak büyülerin etkilerinden çok fazla olmasının sebebi ise, kara büyülerde şeytani varlıkların kullanılması ve yine o şeytani varlıklardan yardım alınarak yapılmasıdır. Bu şeytani varlıklar kötülük için olduklarından dolayı kara büyüler yapılırken çok büyük bir istekle yardım ederler, çünkü amaçları sadece büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu yüzden kara büyülerin etkileri her zaman daha etkili ve uzundur, kara büyülere maruz kalmış kişiler ise, bu büyüden kurtulmadığı sürece hayatı boyunca bu büyünün etkisinden kurtulamayacaktır. Genel olarak bakıldığında ise, büyülerin etkisi 40 gün sürer ancak büyüler yapıldığında büyü yapılan kişiye gönderilen cinler kalıyor ve o kişi büyünün etkisinden kurtulamıyor maalesef. Bu yüzden büyünün etkisi ömür boyu sürebilmektedir.

Burada ön plana çıkan şey ise elbette medyumlar ve hocalardır. İşinde uzman, büyü gibi konulara tam olarak hakim olanve bilen kişilerden alacağınız yardımlar sayesinde büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün hale gelebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır. O da medyum seçimi konusudur. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konularla ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan çok sayıda kişi olduğunu bilen bir durumdur. Bu kişiler kişisel çıkarları doğrultusunda sizleri yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi düşunurler. Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda son derece dikkat etmenizde fayda vardır. iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız çok önemlidir. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız elbette zordur. Ancak bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size yol gösterecektir. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz elbette ancak en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde yardımcı olabilir. Burada şansınızın da yerinde olması çok daha iyi olur.

Bunu da okuyun :   KIYAMET BÜYÜSÜ

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
2 Yorum

2 Comments

 1. Nazmiye yildiz

  1 Ocak 2020 at 22:43

  Kocamla çok büyük kavga edip.kendisini evden gönderdim çünkü ben gidecegim zamani bilirim diye bana aksi konusuyordu kedi köpek gibi kavga ediyorduk büyü yapilmasindan şüphe ediyorum bir evin icinde benden nefret eder gibi davraniyordu

  • Medyum Sevan Hoca

   15 Ağustos 2020 at 16:43

   0532 785 54 58

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blog

Büyü Bozma Duası

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar kendilerine yapılan ruhani işlemlerin kara büyü adı verilen türünden ciddi manada zarar görebilirler ve hayatlarının her türlü alanında bu kara büyünün getirdiği aksaklıklar ve talihsiz durumlardan ötürü kalıcı hasar kalması dahi söz konusu olabilir ki bu çok korkunçtur. Burada büyü bozma duası gibi garantili yöntemlere sığınırız. Peki nasıl yapılır bu büyü bozma duası ? Öncelikle bu işlemi en etkili yapabilecek kişi işini ustalıkla icra eden, ömrünü mesleğine adamış bir medyum hocadır. Söz konusu büyü bozma duası işlemi için hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir medyum hocayla iletişime geçmek tam anlamıyla şarttır çünkü tıpkı bedensel bir hastalıkta doktora gittiğimiz gibi ruhani bir sıkıntıda da işi çözmesi için bir profesyonele sığınmak ertelenemez.

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   ÖLDÜRME BÜYÜSÜ
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozma

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Eğer üstünüzde herhangi bir kötü enerji, bunaltı gibi bazı karanlık hisler ve genel olarak hayatınızın işleyişinde daha önce olmadığı kadar çok ve sıklıkta aksamalar görüyorsanız, bu farkında olduğunuz şeyler bir çeşit kara büyü belirtisi olabilir ve ihtimal çok yüksektir. Bu durumda derhal bir büyü bozma işlemi gerekir. Söz konusu büyü bozma işlemi durumunuza özel olarak medyum hocanız tarafından seçilir ve üstünde büyü olan pek çok kişinin geri dönüşüne göre işlemin ardından her anlamda büyük bir ferahlama söz konusu olur. Eğer büyü bozma tarzında bir ruhani işleme ihtiyacınız olduğu izlenimine sahipseniz en kısa zamanda ihmal etmeden usta bir medyum hoca ile görüşme sağlamanız şiddetle önerilir zira kara büyü asla beklemeye gelecek kadar basit bir durum değildir.

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   ÖLDÜRME BÜYÜSÜ NEDİR?
Okumaya devam et

blog

Büyü Bozan Hocalar

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından


Medyum Sevan Hoca'ya Whatsapp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

İnsanlar üstlerindeki kötü enerjilerden arınmış olmak ve öte yandan kötü niyetli insanlar tarafından kendilerine yaptırılan korkunç ruhani işlemlerden kurtulmak için büyü bozan hocalar tercih ederler. Bu son derece önemli bir konudur ve kesinlikle ihmale gelmez zira büyü bozan hocalar tarafından bozulmamış bir kara büyü hayatınızda tahmin etmeyeceğiniz kadar çok hasar bırakır. Bu durumda yapılması gereken ilk şey büyü bozan hocalar arasından kendimize maddi manevi en yakın hissettiğimiz medyum hocayı seçerek kendileriyle iletişime geçmektir. Her ne kadar talep çok yoğun olsa bile medyum hocanız en kısa zamanda size geri dönüş yapıp işleminize başlayacaktır. Hocanızı seçerken ustalığına ve düzenli müşterilerinden gelmiş olan kullanıcı yorumlarına dikkat etmeniz önerilir.

Bir önceki yazımız olan YAPILAN BÜYÜYÜ BOZMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   KIYAMET BÜYÜSÜ
Okumaya devam et

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!